Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

  16 Temmuz 2024

  #Evdekal

  Değerli Antrenör Dostlarımız ve Sevgili Sporcularımız,
  Hepinizin bildiği gibi içerisinde bulunduğumuz olağanüstü durumu en az hasarla atlatabilmek için evlerimize kapanmış durumdayız. Sosyal izolasyonumuzu sağlamaya ve hem kendimizi hem de sevdiklerimizi güvenli ve sağlıklı bir ortamda tutmaya çalışıyoruz.

  Bu durum sağlığımız açısından bizlere ihtiyaç duyduğumuz konforlu ortamı sağlasada hepimizin gelecek hayalleri olduğunu biliyoruz. Hepimiz, içerisinde bulunduğumuz bu günlerin geride kaldığı ve hem bireysel hem de toplumsal hayallerimiz için ter dökmeye devam edeceğimiz günlere en kısa zamanda ulaşabilmeyi diliyoruz. Ancak yine hepimizin aklında ki en önemli soru; bu sürecin daha ne kadar devam edeceği?

  Bizler, her bir Ok’da hedefi olan, her yayı çektiğinde hem zihinsel hem de fiziksel olarak tüm limitlerini zorlamaya alışmış insanlarız. Bizler, hayatı yay penceremizden izleyen ve bu pencereden baktığımızda görmek istediklerimiz için her türlü bedeli ödemeye hazır olan sporcularız. Biliyoruz ki, okçuluk, hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazır ve güçlü olmayı gerektiren bir spor dalıdır.

  Tüm bunları değerlendirdiğimizde evlerimizde olmayı bir problem olarak görmekten vazgeçip, bu süreci en az kayıpla atlatmak için çalışmalı ve çözüm odaklı düşünmeliyiz!

  Bu sebeple, Türkiye Okçuluk Federasyonu Milli Takım Teknik Ekibi olarak hedeflerinden uzaklaşmak istemeyen sporcularımız için bir dizi etkinlik önerisi hazırladık. Sahip olduğumuz kısıtlı imkan ve mekanlarda yapılabilecek fiziksel ve zihinsel antrenman metotlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

  “Yazının Devamı için #Evdekal PDF Dosyasını İndirin”

   

  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler