Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

  23 Temmuz 2024

  2023/2 TOHM Sporcu Alımı Duyurusu

  Federasyonumuzun Antalya ve Samsun’da bulunan “Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezlerine”(TOHM)” yeni dönem sporcu alımı yapılacaktır.

  Her iki merkezimiz için de yapılacak olan alımlar sırasında dikkate alınacak “Türkiye Okçuluk Federasyonu TOHM Sporcu Seçme Kriterleri” ekli dosyada dikkatinize sunulmuştur.

  İlgilenenlerin ekli dosyadaki Türkiye Okçuluk Federasyonu TOHM Sporcu Seçme Kriterlerinin 1.1 Maddesini sağladıklarını belirten yarışma sonuç belgeleri ile niyet dilekçelerini en geç 08 Eylül 2023 saat 12:00’e kadar Federasyonumuzun tohm@tof.gov.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

  Başvuru belgeleri incelenerek durumu uygun görülen adaylar Türkiye Okçuluk Federasyonu TOHM Seçme Kriterleri 2.1 Maddesi uyarınca yapılacak olan performans testlerine katılmak üzere 11 Eylül 2023 Pazartesi günü Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesislerinde hazır bulunacaklardır.

  11 Eylül 2023 Pazartesi günü 10:00 – 13:00 saatleri arasında TOHM Aday Sporcularımızın Performans Testleri gerçekleştirilecek ve Türkiye Okçuluk Federasyonu TOHM Seçme Kriterlerinin 2.1 Maddesinde belirtilen gereklilikleri sağlayan sporcularımızın, Türkiye Okçuluk Federasyonu TOHM Seçme Kriterlerinin 3. Maddesi uyarınca da bir engel durumu olmadığını belirten belgeleri ibraz etmesi halinde niyet dilekçelerinde belirtmiş oldukları merkezlere kesin kayıt işlemleri yapılacaktır.

  11 Eylül 2023 Pazartesi günü Antalya’da gerçekleştirilecek olan performans testlerine katılacak sporcularımızın yol ve konaklama giderleri kendileri tarafından karşılanacak ve her hangi bir harcırah ödemesi yapılmayacaktır.

  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  TOHMSeçmeKriterleriV0.2 (1)

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler