Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

  18 Temmuz 2024

  Türkiye Okçuluk Federasyonu Mobil Uygulaması Yayında

  Değerli Okçuluk Ailemiz,
  Türkiye Okçuluk Federasyonu, çağımızın imkanlarından faydalanarak siz değerli üyelerimizin ihtiyaç duyacakları tüm bilgilere en hızlı ve kolay şekilde ulaşabilmesini sağlamak amacıyla iletişim alanlarındaki tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir.

  Kurumsal yapımız içersinde yer alan TOF Bilişim ekibimiz, dijital dünyadaki yeniliklerin teknolojik alt yapımıza entegrasyonu için çözümler üretmeye devam etmektedir. Sürdürmekte olduğumuz araştırma – geliştirme çalışmalarının en yeni ürünü olarak “TOF Mobil Uygulaması” 27 Nisan 2020 tarihi itibariyle kullanımınıza sunulmuştur.

  TOF Mobil Uygulaması sayesinde, federasyonumuzun ana iletişim kanalı olan web sitemiz (www.tof.gov.tr) üzerindeki tüm haber, duyuru ve bilgilere mobil cihazlar ile daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak mümkün olacaktır.

  IOS ve Android tabanlı cihazlarda çalışabilmekte olan TOF Mobil Uygulamasını GooglePlay veya App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Federasyonumuz, tüm kurumları ve çalışanları ile siz değerli üyelerimizin hayatını kolaylaştıracak dijital çözümler ve teknolojik yenilikler üretmeye devam edecektir.

  Türkiye Okçuluk Federasyon

  TOF-Mobil Kullanım Klavuzu

   

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler