Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

  18 Temmuz 2024

  TOHM Sporcularımızdan 7 Madalya

  04 Ekim 2019 tarihinden bu yana Gürcistan’ın Batum kentinde devam etmekte olan Uluslararası Gürcistan Turnuvası bugün yapılan final atışları ile son buldu.

  Gürcistan, Azerbaycan, Polonya, Kazakistan, Ermenistan, Ukrayna, Letonya Milli Takımları ile Antalya ve Samsun’da bulunan TOHM merkezi sporcularımızın yer aldığı yarışmalarda sporcularımız toplam da 7 Madalya Kazanma başarısı gösterdi.

  Klasik Yay Mix Takım Yarışmasında Efe Gürkan Maraş ve Aysima KARAOĞLU’nda oluşan takımımız bronz madalya kazandı. Klasik Yay Erkek Takım Yarışmalarında, Batuhan AYAZ, Musa ARZUMAN ve Alp AKIŞ’dan oluşan takımımız Altın Madalya kazanırken Efe Gürkan MARAŞ, Çağrı ÇOLAKOĞLU ve Furkan SERT’den oluşan takımımız gümüş madalya kazandı. Klasik Yay Bayan Takım Yarışmalarında Buse Yaren ATEŞ, Gökçe DEMİREL ve Aysima KARAOĞLU’ndan oluşan takımımız gümüş madalya kazandı.

  Klasik Yay Bireysel Bayanlar  Buse Yaren ATEŞ Kazak rakibin 6-0 geçerek Bronz madalya kazandı. Klasik Yay Bireysel Erkeklerde Alp AKIŞ yine Kazak rakibini 6-4 geçerek bronz madalya kazanırken Efe Gürkan MARAŞ’da Ukraynalı rakibini geçerek Altın Madalya’nın sahibi oldu.

  TOHM Sporcularımız toplamda 2 Altın, 2 Gümüş ve 3 Bronz madalya kazanma başarısını göstermişlerdir.

  Sporcu ve Antrenörlerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler