Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

  15 Temmuz 2024

  25-30 Ocak 2022 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu Duyurusu

  Değerli Antrenör Adaylarımız,

  2022 yılı Faaliyet Programımızda bulunan “1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu” 25-30 Ocak 2022 tarihleri arasında Antalya ilinde yapılacaktır. İçerisinde bulunduğumuz pandemi sürecini değerlendirerek, 2022 Yılı Antrenör Yetiştirme Kurslarımızın aşağıda detayları belirtilmiş olan bir dizi kural ve uygulama eşliğinde düzenlemesi planlanmaktadır;

  1. 2022 Yılı içerisinde düzenlenmesi planlanan antrenör yetiştirme kurslarının tarih ve yerleri 2022 Yılı Faaliyet Programımızda belirtilmiştir. Devlet yetkililerimiz tarafından pandemi sürecini etkileyecek bir takım kısıtlama veya yaptırımlar uygulanması halinde kursların tarih ve yerleri tekrar düzenlenerek duyurulacaktır.
  2. İçişleri Bakanlığı’nın 16.01.2022 tarihli yazısı hükmünce, Sağlık Bakanlığı Covid-19 Aşı Takvimi’nde 2. Dozunun üzerinden 14 gün geçmeyenler ve Sağlık Bakanlığımızca tanınan aşılardan herhangi birini yaptırmayanlar, kurs başlama tarihinden en fazla 48 saat öncesine ait P.C.R. testi sonucunu (Negatif) Kurs Yöneticisine ibraz etmek zorundadır.
  3. Kurs katılımı 50 kişi ile sınırlıdır. Başvurular 20-24 Ocak 2022 tarihleri arasında, 19 Ocak 2022’yi 20 Ocak 2022’ye bağlayacak gece tam 00:00’da, sistemsel aksaklık olması halinde 20 Ocak 2022 günü 10:00’da başlayacak şekilde E-Devlet/Spor Bilgi Sistemi’nden yapılacaktır.
  4. Kurs süresince tüm katılımcıların sağlık durumu gözlemlenecek ve Covid-19 semptomlarının gösteren kişilerin derslere girmesine izin verilmeyerek, konakladıkları yerde izole edilmesi sağlanacaktır.
  5. Kurs sırasında, tüm alanlarda maske takmak mecburi olacaktır. Dersler sırasında sadece dersin hocası, ders anlatım sırasında maskesini indirebilecektir. Diğer tüm zamanlarda herkesin maske kuralına uymaları istenecektir. Maskesi olamayanların derslere katılmalarına izin verilmeyecektir.
  6. Kurs sırasında tüm katılımcıların fiziksel temastan kaçınmaları ve derslikler de dahil olmak üzere tüm alanlarda sosyal mesafe kuralına uymaları gerekecektir.
  7. Tüm katılımcıların pandemi sürecinde teması en aza indirmesi ve masrafların en aza indirilmesi için günlük ders saatleri toplam 8 saat üzerinde planlanarak her bir kursun olabildiğince kısa zamanda tamamlanmasına çalışılacaktır.
  8. Katılımcıların dersler sırasında kullanacakları kalem, defter vs. tüm malzemelerin kendilerine ait olmasına dikkat edilecek ve katılımcılar arasında bu tip malzemelerin ortak kullanılmaması sağlanacaktır.
  9. Kursların gerçekleştirileceği tesisin restaurant ve ortak alanları haricinde, özellikle dersliklerde ve diğer tüm alanlarda yiyecek – içecek tüketilmemesine dikkat edilecektir.
  10. Her bir kurs için ders programını, kursun yapılacağı tesis ve diğer kuralları belirten duyurular, kurs tarihlerinden en az 1 gün öncesinde internet sitemizde yayımlanacaktır.

  Kursumuz Akdeniz Üniversitesi ELMALILI HAMDİ YAZIR KYK ERKEK ÖĞRENCİ YURDU Konferans Salonu’nda yapılacaktır. Konaklama, yeme içme ve ulaşım masraflarının tamamı kursiyerlere ait olacaktır.

  Kurs Ücreti : 1.500,00 TL

  Ödeme İşlemleri için takip edilecek adımlar:
  1- Çevirim içi bankacılık sisteminden TEB Bankası > ödemeler / fatura ödemesi /Faturalar/Diğer/Gençlik Ve Spor Bakanlığı ödemesi olarak referans no/ T.C. Kimlik no ile yatırabilirsiniz.
  2- TEB ATM > Ödemeler > Kurum Ödemeleri > Gençlik Ve Spor Bakanlığı > Referans numarası ve T.C. Kimlik Numarası girişi ile yatırabilirsiniz.

  Önemle Duyurulur.


  Türkiye Okçuluk Federasyonu

  spot_img

  Instagram Gündemi

  Diğer Haberler