Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

    24 Temmuz 2024

    2024 Salon Federasyon Kupası

    Yarışma Haberleri

    2024 Salon Federasyon Kupası Sona Erdi

    0
    Antalya Spor Salonu'nda 03 Ocak'tan beri devam etmekte olan “2024 Salon Federasyon Kupası” bugün yapılan madalya atışları ve ardından gerçekleştirilen madalya töreni ile sona...

    2024 Salon Federasyon Kupası Başladı

    0
    2024 Yılı faaliyet programımızda bulunan “2024 Salon Federasyon Kupası″ Yarışması Antalya Spor Salonu'nda başladı. Yarışmaya 34 Bölge, 89 Kulüp, 460 sporcu katılmıştır. Yarışma Sonuçlarına alttaki...

    2024 Salon Federasyon Kupası Reglaman Duyurusu

    0
    2024 Faaliyet programımızda yer alan 2024 Salon Federasyon Kupası yarışması 03 - 07 Ocak 2024 tarihleri arasında Antalya Spor Salonu tesislerinde gerçekleştirilecektir. Yarışma...

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir

    2024 Salon Federasyon Kupası


    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Göktuğ Bilal KAYALAKRMAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Alperen ÖZDEMIRRMAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Harun Bahadır KORKMAZRMAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Yarkın Göktürk BAYRAMLIKRMAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Mehmet Akif KARAKUŞRMAnkara BölgesiKARGA AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
    6Yavuzalp PEKĞÖZRMAnkara BölgesiODTU Spor Kulübü
    7Mert KÖSEOĞLURMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    8Ömer Faruk BIROĞLURMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    9Serhat DEMIRRMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    10Doruk Ekin ESATOĞLURMAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    11Bertan Beyler YILMAZRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    12Kemal Berkay KARAYAKARMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    13Yavuz ÇAVUŞOĞLURMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14Yusuf Efe DINCELRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Alp AKIŞRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    16Egemen SEZENRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Serdar Kaan KÜÇÜKALIRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    18Bora BÖREKÇILERRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    19Ferudun BOLPAÇARMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    20Mesut SAPMAZRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    21Saygın ŞAHINRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    22Timuçin ÇELIKHANRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    23Vedat ERBAYRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    24Zeki Tuğra YILDIZRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    25Ahmet ŞAHİNÖZRMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Ayberk KANICIRMBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    27Savaş AĞÜNLÜRMBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    28Alp Eren ÇELIKRMElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    29Ahmet Kerem KARAKUŞRMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    30Kadir PEKTEMEKRMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    31Numan Can KAHRAMANRMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    32Orkun DERERMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    33Mustafa Kerem BAYSALRMİstanbul BölgesiBAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ
    34Çağrı ÇOLAKOĞLURMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Kemal MUTLURMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    36Efe Gürkan MARAŞRMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    37Oğuzhan KÜÇÜKRMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    38Furkan SERTRMİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    39Abdullah Mesut SÜTCÜRMİstanbul BölgesiİSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    40Duha Emre ATAOĞLURMİstanbul BölgesiİSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    41Muhammed Emin ÖZKULRMİstanbul BölgesiİSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    42Ali AYDINRMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    43Barış MERMERRMİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    44Bilal Emre DOĞANRMİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    45Efe ULUĞRMİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    46Yusuf Hamza YILANRMİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    47Batuhan AYAZRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    48Hüseyin Erdem DEMIRRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    49Musa ARZUMANRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    50Samet AKRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
    51Deniz YILDIRIMRMİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    52İbrahim Ethem GÜLAÇARRMİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    53Muhammed Bilal GÜNERIRMİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    54Ahmet Salim IŞIKRMKocaeli BölgesiKOCAELİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    55Kerim ÇALIKRMKocaeli BölgesiKOCAELİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    56Hamza SÜREKRMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    57Murat KAMIŞDERERMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    58Mehmet Emir UĞURÖZRMKonya BölgesiKonya Ferdi
    59Evren SELVIRMSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    60Yunus Emre İSPIRRMSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    61Muhammed Fatih BAHRIOĞULLARIRMŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİREYSEL SPOR KULÜBÜ
    62Mehmet KUŞRMŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Assıya YILMAZERRWAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Ayşe ERDOĞANRWAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    3Sabiha Şeydanur CEBECIRWAnkara BölgesiODTU Spor Kulübü
    4Ecemsu Naz KANTEMIRRWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Samiye Bircan SARIALTINRWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Zeynep Sude AYHANRWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Aysima KARAOĞLURWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    8Nuray GÖKRWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    9Zeynep BARBAROSRWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    10Aslı ERRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    11Duru ULUÇAYRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    12İlayda TURKUTRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    13Ilgın Denef ÖZSARAÇRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    14Kübra YALÇINRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    15Melissa AHMEDRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    16Sare TULPARRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    17Azra ÇATALRWBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    18Elanur ATMACARWBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    19Irmak Özgü ÖZKANRWBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    20İrem Nur UZUNRWBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    21Emine BAYKALRWBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    22Ceren KOÇURRWBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    23Sudenur YIĞITRWBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    24Zeynep BİLBEYRWBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    25Zülal Kübra YILMAZTÜRKRWEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    26Saliha ÇIDEMLERRWIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    27Esra ALPASLANRWIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    28Hifa Elif KALELIRWIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    29Sevde ARISOYRWIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    30Zeynep ÖZCANRWIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    31Gülfidan YÜKSEL AYDINRWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    32Kübra ÇAPKURRWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33Rabia Nilsu ERYILMAZRWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    34Serap ATMACA KÖMÜRCÜRWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Ecrin Naz NURTENRWİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    36Gülnaz Büşranur COŞKUNRWİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    37Asya ÖZKANRWİstanbul BölgesiİSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    38Erva ÖRELRWİstanbul BölgesiİSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    39Fatma Zehra AĞIRMANRWİstanbul BölgesiİSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    40Hatice TERZIRWİstanbul BölgesiİSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    41Elifsu ÖZDEMIRRWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    42Gizem ÖZKANRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    43Rümeysa UYSALRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    44Yasemin DOĞANRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    45Hatice GÜÇLÜ ÖZDEMIRRWKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    46Hatice ŞENRWKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    47Özlem KURTRWŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Levent AKPINARCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    2Musa Onur KARATAŞCMAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Yakup YILDIZCMAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Baki YILDIRIMCMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    5Melih Ejder ELVERCMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    6Mustafa YILMAZCMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    7Ahmet Can YOLAÇCMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Batuhan AKÇAOĞLUCMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9Mustafa Veysel EKINCICMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    10Yılmaz KUTLUHANCMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    11Fatih KORUKLUOĞLUCMAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    12Batuhan Levent SAĞLAMCMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    13Emre BIRLIKCICMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14Menderes ÜNERCMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Umut ALTUNDAĞCMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    16Muhammet Feyzullah ALKANCMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Seçkin TEDIKCMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    18Toprak Efe ÇOBANCMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    19Fikret Can SARAÇOĞLUCMAntalya BölgesiANTALYASPOR KULÜBÜ
    20Abdulmutalip PERVANECMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    21Atalay ARSLANCMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    22Doğukan AYDINCMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    23İsmethan ALTUNCMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    24Mert Can ÖZTÜRKCMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    25Ali Kutay UÇAROĞLUCMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Ali Mert ÇAKARCMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    27Arda FİDANCMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Atilla Yiğit İBCIOĞLUCMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29Osman ÇAKARCMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    30Kadri Semih GÜLERCMEskişehir BölgesiESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    31Olcay GÜRSESCMEskişehir BölgesiESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    32Faruk Emir REHBERCMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    33Fırat KÜÇÜKCMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    34Oğuzhan YÜZSEVENCMİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    35Bünyamin AKSUCMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    36Mahsum ÇIÇEKCMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    37Ömer Cihat ÖZKANCMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    38Talha Sadık KÖKSALCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    39Toygar BUDAKCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    40Tuğra Ediztan FILIKCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    41Ahmet Arda YILDIRIMCMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    42Atilla UZUNCMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    43Şahin SUCMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    44Çağatay MUTLUCMİstanbul BölgesiİSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    45Cihat ŞAMLIOĞLUCMİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    46Engin Deniz GÜLERCMİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    47Mete ODABAŞCMİzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    48Eğemen USLUCMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    49Mustafa DINÇELCMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    50Seyit HASARPACMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    51Murat KAMIŞDERECMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    52Emircan HANEYCMMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    53Bekir ÇILLICMNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    54Mustafa AKYARCMNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    55Rıfat TERZICMNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    56Erson CÜRECMOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Sevilay AKGÜNDÜZCWAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    2Akgül AKÇAOĞLUCWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Fatma Yasemin KUTLUHANCWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Selma EKERCWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Nilüfer ERENOĞLUCWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    6Arin Berfin CANRUHCWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    7Ayşe ÇELEBICWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    8Kamile Elis SERTKAYACWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    9Özden ÇITAKCWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    10Eylül ÇAKIRCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    11Gülcan ATAKULCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    12Lucja Jadviga SAĞLIKCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13Yağmur Ece KULAKCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Ezgi Gizem ALTINÇIBIKCWIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Serenay DURANCWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    16Betül YIĞITCWİstanbul BölgesiESENLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    17Gökçe KIRMANCWİstanbul BölgesiESENLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    18Melike AKBULUTCWİstanbul BölgesiESENLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    19İrem ÖZTÜRKCWİstanbul BölgesiİSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    20Ada SÖNMEZCWİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Elena KOLBANOVACWİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    22Rana DUYULMUŞCWİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23Ayşe Bera SÜZERCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    24Emine Rabia OĞUZCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    25Tubanur AKTEMURCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    26Merve Suphiye YILDIZCWİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    27Pelin Sıla ÖNSOYCWİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    28Ümran COŞĞUNCWİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    29Beril SÜLÜN ÜNVERCWİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    30Buse Nur BARDAKCWİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    31Gülay ÇETİNCWİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    32Nur EFECWİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33Şeyma KARAKUŞCWKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    34Hatice ŞENCWKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    35Eflal Duru KAYACWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    36Elizan YILDIZCWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    37Gülçin BALIKCWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    38Songül LÖKCWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    39Duru ÜNALDICWNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    40Gülşen BAŞCWNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    41Nidanur ÇETINELCWNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    42Buse ATAŞCWSivas BölgesiSİVAS TELEKOM SPOR KULÜBÜ
    43Şeydanur UTUŞCWYalova BölgesiYALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Ramazan AKDEMİRRU21MAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
    2Osman Hamdi MEŞINCIGILLERRU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Yusuf DIKICIRU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Bekir SATILMIŞRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Hüseyin KAKAŞCIRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Mehmet Efe ÇEVIKRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Hamza Melih ÇIRAKRU21MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    8İsa Kağan BIRSENRU21MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    9Tuğtekin OKRU21MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    10Abdullah BEKTAŞRU21MAnkara BölgesiÇUBUK OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    11Furkan Yağız ÖZLÜRU21MAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    12Arda Ege DÖNMEZGÜÇRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    13Kayra METINRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14Mustafa Buğrahan ÇOBANRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Yusuf Deniz KAYARU21MAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    16Ahmet Aksay ÖNCELRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Ayaz KOCAGÖZRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    18Berk Ebrar ÇEVAKRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    19Efe ARSLANRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    20Merih SIMAVRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    21Mustafa KARAKAYARU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    22Arınç KÖYNÜKRU21MAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23Kağan MANAVRU21MAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24Toprak KUBILAYRU21MAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    25Vıktor DARKHANOVRU21MAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Buğra ÇEVIKALPRU21MAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    27Deniz GÜNEŞRU21MAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Emirhan GÜLCANRU21MAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29Umut Barış KADEŞRU21MAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    30Arif Alp TAŞRU21MAntalya BölgesiDemirpençe S.K.
    31Abdurrahman Alper AĞCARU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    32Altan KARARU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    33Hüseyin Bora ATAMERRU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    34Ömer Musa ŞAHBAZRU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    35Fatih ŞENGÜRRU21MBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    36Metehan GELGELRU21MBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    37Özgür İLHANRU21MBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    38Suat Eymen BİLSEMRU21MBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    39Ahmet ÖZTÜRKRU21MBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    40Metehan ERKIŞRU21MDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    41Kuzey Efe ÇELIKRU21MEskişehir BölgesiESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    42Utkan BAYGINRU21MEskişehir BölgesiESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    43Hüseyin YAYLARU21MIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    44Muslihittin Görkem YALÇINRU21MIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    45Osman Tuğra TÜRKOĞLURU21MIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    46Yusuf KAYARU21Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    47Efe KARARRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    48Gökberk AYTEKINRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    49İsmail Burak ÇALIŞKANRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    50Zülkif ÇAMCIRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    51Toprak TÜRKERRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    52Enver KUŞCURU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    53Ömer Faruk YILDIRMIŞRU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    54Tunahan BILGENRU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    55Ali HACIMÜMINOĞLURU21Mİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    56Yağız YOLCURU21Mİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    57Hamza YÜCELRU21MKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    58Kamil TÜRKMENRU21MKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    59Kutay TEKRU21MKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    60Yağız ARSLANRU21MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    61Sefa Berat TÜRKÖZRU21MManisa BölgesiManisa Ferdi
    62Ali ŞENOLRU21MRize BölgesiÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
    63Gürol BAYRAKTARRU21MSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    64Burak ÇAYIRHANRU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    65Faruk TOPUZRU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    66Mustafa Efe ÇELİKRU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    67Abdurrahman KATAŞRU21MŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİREYSEL SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Ceren GÖKMENRU21WAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Ceylin İLERİRU21WAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Ezel ÜNALRU21WAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Pervin Azra GÜMÜŞRU21WAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Aslı İrem YILDIRIMRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    6Dünya YENIHAYATRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    7Nisa Nur GÖCENRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    8Zeynep Ada KÜÇÜKRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    9Ecem ÇAKMAKRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    10Elifsu ÇALIRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    11Irmak TÜRKRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    12Naz KABAKOZRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    13Amine Efsa YILDIRIMRU21WAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    14Efsa Aysel VERDIRU21WAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    15Zeynep su TURNARU21WAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    16Berra Nur ALEVRU21WAntalya BölgesiANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    17Dicle Sena ÖLMEZRU21WAntalya BölgesiANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    18Elif ÖZMENRU21WAntalya BölgesiANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    19Destan KOÇRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    20Ezgi KARAYRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    21Naile İremsu ÇEVAKRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    22Arya KÖYNÜKRU21WAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23Beyza DEMIRELRU21WAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24Büşra SOYLURU21WAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    25Eylül AKÇARU21WAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Kamile KARAKAYARU21WAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    27Derya YILDIRIMRU21WAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Nilda GÖKRU21WAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29Selin Dürdane YAMANRU21WAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    30Alçin Duru AKBOĞARU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    31Betül YALÇINRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    32Beyzanur UĞUZRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    33Buse UZUNERRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    34Elif BAŞKURTRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    35Hayrü Nisa ERGÜNRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    36Nelia Satu UZUNOĞLURU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    37Özüm ÜLGERRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    38Alya DENIZRU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Efsa Münevver SARIRU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    40Elif Sena AKÇAYRU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    41Sena Dijan KANATLIRU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    42Ceylin Ecrin UYANIKRU21WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    43Melike Nazlı ONARTRU21WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    44Sümeyye Fatma YORMAZRU21WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    45İkbal YILDIZRU21WBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    46Emine Esin HARTUÇRU21WIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    47Fatma Nur GÜNGÖRRU21WIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    48Kübra OĞUZOĞLURU21WIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    49Ela SITKIRU21Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    50Tania MAHMOUDIEHRU21Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    51Nisa ELBIRRU21Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    52Cansu YILMAZRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    53Melisa GAZOZRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    54Tara ALTINTAŞRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    55Zeynep Bağda KALEMRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    56Zeynep KARAGÖZRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    57Didem OVALIOĞLURU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58Elif Naz KEMALOĞLURU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    59Serra ŞATIRRU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    60Erva Medine SAZAKRU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    61Melek Naz ALKANRU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    62Melike TAŞBAŞIRU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    63Yağmur HEPBAYRAKTARRU21Wİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    64Ayşenur UYSALRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    65Beren Çağla ERENGÖNÜLRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    66Fatmanur UYSALRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    67Gökçe ERSOYRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    68Havvana HAYIRLIRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    69Sıla ÖZDEMIRRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    70Şuheda GÜNERIRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    71Fatma MARAŞLIRU21WKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    72Sümeyye YILMAZRU21WRize BölgesiÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
    73Canse Duru TARAKÇIRU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    74Fatma Nur HACIMRU21WUşak BölgesiUŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    75Nezir Sultan HACIMRU21WUşak BölgesiUŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Çağdaş DIKENCU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Muhammed Fatih KAPLANCU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Deniz Emre ELVERCU21MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    4Furkan Doruk MUTLUCU21MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    5Can KURNAZCU21MAntalya BölgesiAkant Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    6Oğuz Alp TEZAKCU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    7Doruk HAYTABEYCU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    8Ege BATIRCU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    9Onat GÜNEYCU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    10Cevdet Doğan ULUDAĞCU21MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    11Mehmet YILDIRIMCU21MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    12Ahmet YILDIRIMCU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    13İbrahim Hayrullah TÜZCU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    14Muhammed Mirac GÜLTEKINCU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    15Mürsel BOLARCU21MBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    16Eren KIRCACU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    17Gökay ALTINTAŞCU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    18Noyan ÇERÇICU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    19Umut ZEYBEKCU21MDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    20Muhammet Emirhan KELEŞCU21Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Kayra ŞENYÜZCU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    22Kubilay KURUCU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    23Mehmet Emre AYANCU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    24Azad Fırat OKÇUOĞLUCU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    25Kemal Batuhan ÖZERCU21Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    26Mehmet Enes AKKAYACU21Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    27Mustafa Eren ÇİTİLCU21Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    28Ahmet Ege TEZCANCU21Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29Arben ALACALIOĞLUCU21Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    30Halit Ömer DAĞCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    31Kemal ÖZKANCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    32Kerem ÖZKANCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    33Yağız SEZGINCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    34Burak GÜLİRMAKCU21Mİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Kerem Ege ÇATALERCU21Mİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    36Ali KANDIRMIŞCU21Mİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    37Yunus Emre ARSLANCU21MKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    38Muhammed Yasir DÜZCU21MKayseri BölgesiKAYSERİ PARS SPOR KULÜBÜ
    39Cihad Emir YILDIZCU21MKütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
    40Doruk Aras FERALANCU21MNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    41Mehmet Burak ÇETINCU21MNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    42Ömer AKYARCU21MNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    43Abdullah ASLIMCU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    44Kerem ÇELIKCU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    45Kubilay ÖZDEMIRCU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    46Can KASAPCU21MSivas BölgesiSİVAS TELEKOM SPOR KULÜBÜ
    47Muhammed ETGÜCU21MŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Esma Elvin CIVANCU21WAnkara BölgesiABC KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    2Selin ÇAKIRCU21WAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    3Asel su AYDINLICU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    4Betül ÖZBEKCU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    5Ceren Asiye TAŞCU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    6Demet Ceylin UÇARCU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    7Ela YIĞITCU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    8Berrenur KURUÇAYIRLICU21WAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9Sahra Seher KARAGÖZCU21WAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    10Zeynep ERCANCU21WAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    11Beray Göksu SELÇUKCANCU21WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    12Mina BOYACICU21WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    13Nihal Bade YAŞACANCU21WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    14Hesna Umman ÖZALPCU21WAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    15Zeynep BEŞKAZALICU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    16Ege Duru AKKAYACU21WAntalya BölgesiİZZET TEKELİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
    17Irmak YÜKSELCU21WAntalya BölgesiİZZET TEKELİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
    18Begüm YUVACU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    19Celıne Defne KANATLICU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    20Elif KAYACU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    21Zeynep BIÇAKCU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    22Güneş ATEŞCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23İrem ŞANELCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24Maja SAĞLIKCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    25Şeyma Gülbin ÖZENCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Fatma Nisa GÖKDEMIRCU21WBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    27Şevval BAYTEMIRCU21WDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Sena ÜRKMEZCU21WEskişehir BölgesiESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    29Gannah ARSLANCU21Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    30Gülsenaz AKSOYCU21Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    31Nisa Eylül ARDAHANCU21Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    32Sevda ÖZKANCU21Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33Deniz İnci SEYHANCU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    34İpek FIDANCU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    35Zeynep Didar ERGÜNCU21Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    36Beyzanur AKMANCU21Wİstanbul BölgesiBAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    37Rümeysa Şahnigar KARALARCU21Wİstanbul BölgesiBAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    38Sümeyye YEMANCU21Wİstanbul BölgesiBAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    39Azra TURANCU21Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    40Cemre DALCU21Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    41Yağmur BAYGINCU21Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    42Defne ÇAKMAKCU21Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    43Bürge Nazra BARANCU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    44Derya İpek OKYARCU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    45Ayşenur FENERCICU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    46Efdal Hatice KÖSECU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    47Şevval YANKAÇCU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    48Beril ERCU21Wİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    49Berinay ONUKCU21Wİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    50Ece ÖZGÜNTAÇCU21Wİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    51Beyza KARAKUŞCU21WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    52Didem ÇOŞKUNÇAYCU21WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    53İrem OCAKCICU21WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    54Ceyda KÖMÜRCU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    55Hazal BURUNCU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    56Meltem YAKACU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    57Betül ÇELIKCU21WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    58Helin SATICICU21WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    59Zeynep HANCU21WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    60Yağmur ALKANCU21WŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİREYSEL SPOR KULÜBÜ
    61Ayşe DEMIRTAŞCU21WŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ

    Yarışmaya Kayıtlı Antrenör Listesi


    SıraAdSoyadBölge
    1MineEVIRGENAfyonkarahisar Bölgesi
    2EbruKARABATAKAksaray Bölgesi
    3İbrahimYAVUZAksaray Bölgesi
    4Ahmet MertKURUŞAnkara Bölgesi
    5DenizÖZTÜRKAnkara Bölgesi
    6EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    7GökhanERCANAnkara Bölgesi
    8GüldenBİROĞLUAnkara Bölgesi
    9GülüşenGÜLERAnkara Bölgesi
    10HakanKARADEMIRAnkara Bölgesi
    11HandanBİROĞLUAnkara Bölgesi
    12İsmailÇabukAnkara Bölgesi
    13MuratARIÖZAnkara Bölgesi
    14Murat SencanSÜNERAnkara Bölgesi
    15Mustafa SerkanTUNAAnkara Bölgesi
    16Okyay TunçKÜÇÜKKAYALAR Ankara Bölgesi
    17PervinTÜRECİAnkara Bölgesi
    18SemihDURANAnkara Bölgesi
    19Taner BAŞKURTAnkara Bölgesi
    20TolgahanYILDIRIMAnkara Bölgesi
    21AhmetÇELIKAntalya Bölgesi
    22AlperAKYOLAntalya Bölgesi
    23AlptekinFIRATAntalya Bölgesi
    24AygülMARAŞAntalya Bölgesi
    25AyhanUZUNTAŞAntalya Bölgesi
    26BegülLÖKLÜOĞLU ÖZUSAntalya Bölgesi
    27BurcuBAYAZITAntalya Bölgesi
    28Çağhan Buğra ÖdülÖZUSAntalya Bölgesi
    29Dilan SelizERGİNAntalya Bölgesi
    30EdaÇINARAntalya Bölgesi
    31EnginCOŞKUNOĞLUAntalya Bölgesi
    32HazelKIRSEVERAntalya Bölgesi
    33KutlayYÜKSELAntalya Bölgesi
    34OğuzhanKÜÇÜKALİAntalya Bölgesi
    35SeldaERDOĞAN Antalya Bölgesi
    36SerdarMARAŞAntalya Bölgesi
    37TamerÇEVİKALPAntalya Bölgesi
    38TürkerDOĞANAntalya Bölgesi
    39ZekeriyaCEBECİAntalya Bölgesi
    40ZekiyeÇEVİKAntalya Bölgesi
    41HürkanDÜZENLİBalıkesir Bölgesi
    42OgünYILDIZBalıkesir Bölgesi
    43EmrahŞENKALBartın Bölgesi
    44HikmetDUMANOĞLUBilecik Bölgesi
    45BahattinTÜZBingöl Bölgesi
    46SalihYILMAZBursa Bölgesi
    47Zehra ŞeymaALTIKARDEŞLERBursa Bölgesi
    48AytaçAKDAĞÇanakkale Bölgesi
    49SerkanBURSALIDenizli Bölgesi
    50SevinçBURSALIDenizli Bölgesi
    51NidaESENElazığ Bölgesi
    52GizemKOCAMAN BÜLBÜLIsparta Bölgesi
    53GökhanYAYLAIsparta Bölgesi
    54AbdürrezzakTAVACIİstanbul Bölgesi
    55AyhanKARAKUŞİstanbul Bölgesi
    56AyhanKAYAİstanbul Bölgesi
    57BurhanKARAKOÇİstanbul Bölgesi
    58Efruz Mustafa MirzaGÖNENLİİstanbul Bölgesi
    59ElifAKYOLİstanbul Bölgesi
    60ErkanZAİFOĞLUİstanbul Bölgesi
    61EvrimSAĞLAMİstanbul Bölgesi
    62Göker AhmetYAZICIİstanbul Bölgesi
    63GoncaGENÇİstanbul Bölgesi
    64GürbülentDURSUN İstanbul Bölgesi
    65Halim MertERDENİstanbul Bölgesi
    66HümeyraAYDENİZ BALABANİstanbul Bölgesi
    67İlkerERDOĞANİstanbul Bölgesi
    68KübraYILDIRIMİstanbul Bölgesi
    69MertDOĞANİstanbul Bölgesi
    70Mustafa ŞakirOĞUZİstanbul Bölgesi
    71Mustafa SalihKARATEPEİstanbul Bölgesi
    72NezirALTINDALİstanbul Bölgesi
    73SadıkÖZAYDINİstanbul Bölgesi
    74ŞefikSÖNMEZİstanbul Bölgesi
    75SerdarŞATIRİstanbul Bölgesi
    76TaceddinYILMAZİstanbul Bölgesi
    77TanerGÜZELLERİstanbul Bölgesi
    78Yunus EmreÖZKANİstanbul Bölgesi
    79ZekiyeKOLDAŞİstanbul Bölgesi
    80AzizBAŞYİĞİTİzmir Bölgesi
    81EsenDÖNMEZİzmir Bölgesi
    82Halil EgemTabakİzmir Bölgesi
    83İremÖZDEMİRİzmir Bölgesi
    84SedatCOŞĞUNİzmir Bölgesi
    85AlpayÇELİKKayseri Bölgesi
    86EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    87FurkanDERNEKLIKayseri Bölgesi
    88ÇiğdemÖZKırklareli Bölgesi
    89Ülkü ErenÖZKırklareli Bölgesi
    90Ahmet HalitŞİMŞİRKonya Bölgesi
    91MuhammetBASTEMKonya Bölgesi
    92SerapTÜRKOĞLU Manisa Bölgesi
    93Mehmet EjderSÖZENMuğla Bölgesi
    94Yakup HanÇETINNevşehir Bölgesi
    95YusufYAZICINevşehir Bölgesi
    96SunaYERLIKAYAOrdu Bölgesi
    97Yusuf İslamAYYILDIZRize Bölgesi
    98ÖzcanEDİZSakarya Bölgesi
    99İsaÖZERSamsun Bölgesi
    100Ramazan CanADEMSamsun Bölgesi
    101PınarDEMİRSivas Bölgesi
    102Mehmet AliALKANŞanlıurfa Bölgesi
    103Samet CanYAKALIUşak Bölgesi