Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

    24 Temmuz 2024

    2024 ASES U13 (09 – 12) Açık Hava Türkiye Şampiyonası

    Yarışma Haberleri

    ASES U13 (09 – 12) Açık Hava Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

    0
    Düzce Şıralık Spor Tesislerinde 04 – 06 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen “ASES U13 (09 – 12) Açık Hava Türkiye Şampiyonası” bugün yapılan madalya atışları...

    ASES U13 (09 – 12) Açık Hava Türkiye Şampiyonası Başladı

    0
    2024 Yılı faaliyet programımızda bulunan “ASES U13 (09 – 12) Açık Hava Türkiye Şampiyonası″ yarışması Düzce Şıralık Spor Tesislerinde başladı. Yarışmaya 33 Bölge, 6 Kategori...

    2024 ASES U13 Açık Hava Türkiye Şampiyonası Yarışma Reglaman ve Program Duyurusu

    0
    Federasyonumuzun 2024 Yılı Faaliyet Programında yer alan 2024 ASES U13 (09 – 12) Açık Hava Türkiye Şampiyonası Yarışması 04 – 06 Temmuz 2024 tarihleri...

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir


    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Mehmet Efe KEÇELİRU13MAdana BölgesiADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    2Akif Buğra DANIŞOĞLURU13MAdana BölgesiADANA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3AHMET BERKE UÇARRU13MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Batuhan ERSOYRU13MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Ali Ömer ÇABUKRU13MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6ARDA KIRATLIRU13MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7MEHMET KEREM KULKULRU13MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Ahmet Mirza ŞANLIRU13MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    9Kerem Can ATIKRU13MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    10Yusuf Efe METINRU13MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    11Yusuf Enes ŞAHINRU13MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    12Yusuf Uras PALABIYIKRU13MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    13Ahmet Kerem AYDINRU13MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Fatih Emir EROLRU13MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Mehmet Yağız KILIÇOĞLURU13MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    16Aras Emre KAYARU13MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    17Çınar ERGİNRU13MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    18AHMET ENES AKKAŞRU13MAnkara BölgesiKORYO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    19Emir CANERRU13MAnkara BölgesiKORYO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    20Mehmet Selim AYDOĞANRU13MAnkara BölgesiKORYO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Alperen KEMALOĞLURU13MAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    22Mustafa Kaan ÖNDERRU13MAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23Yankı DOĞANRU13MAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24İsmail Kağan KARADEMİRRU13MAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    25Ali Yiğit TOKGÖZRU13MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    26Arif AKSOYRU13MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    27Yakup Erdem KOCABAŞRU13MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    28Yavuz Selim BASKINRU13MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    29Furkan Enes AKAYINRU13MAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    30Furkan KILIÇRU13MAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    31Kaan ÖZCANRU13MAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    32Mehmet Emin AYGÜNRU13MAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33Arel Doruk KARAAĞRU13MAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    34Melih Efe KORKMAZRU13MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    35Muhammed Selim KOYUNRU13MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    36Necati Aslan PATRU13MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    37Sadık Orçun UĞURELRU13MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    38Ali Poyraz ARINRU13MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Ege Mert YAVAŞRU13MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    40Eralp YILDIRIMRU13MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    41Fatih ÖZRU13MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    42Mir Hamza YAVUZRU13MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    43Ahmet Selim DINÇERRU13MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    44Emir Salih ATARU13MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    45GÖKAY DEMİRRU13MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    46Mete GÜLTEKINRU13MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    47MUSTAFA SEMİH GÜNERRU13MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    48YAVUZ SİNAN AKSURU13MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    49Alper KARAKÖKRU13MBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    50Doruk CENGİZRU13MBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    51Nihat Kerem YILDIZRU13MBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    52Muhammet Emin ŞAHINRU13MBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    53Ömer Akif DURDUBAŞRU13MBartın BölgesiBARTIN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    54ALİ KAAN ERDOĞANRU13MBolu BölgesiBolu Ferdi
    55İbrahim Enes DORUKRU13MBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    56Ahmed Taha İŞİNİBİLİRRU13MBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    57MEHMET ÇELEBİ DENEKRU13MBursa BölgesiBursa Ferdi
    58AHMET SELMAN CURARU13MBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    59EMİR AKYÜREKRU13MBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    60YAĞIZ EYMEN AYAZRU13MBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    61Ahmet Aydın BAŞOLRU13MÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    62Dinçer DİRİKRU13MÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    63Mustafa KÜÇÜKRU13MÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    64Ozan Deniz ÜNSALRU13MÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    65ALTUĞ KAÇANRU13MÇanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    66YUSUF ALİ SELNURRU13MÇanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    67İLTER YAMAN YILDIZRU13MÇanakkale BölgesiGELİBOLU OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    68Mert SEZERRU13MÇanakkale BölgesiGELİBOLU OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    69Egemen NEZORRU13MDüzce BölgesiDÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    70ÖMER BUĞRA TEMELRU13MDüzce BölgesiDÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    71Ömer Ziya ACARRU13MDüzce BölgesiDÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    72Ege İLMENRU13MEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    73Hüseyin GÖKAYRU13MEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    74Tuna ÖZERRU13MEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    75Yusuf Bera YAKUTRU13MEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    76Yusuf YILMAZRU13MEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    77SEMİH ÇINAR SOLAKRU13MEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    78Yusuf AYDOĞANRU13MEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    79EYMEN SERİNRU13MEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    80Furkan AKDAĞRU13MIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    81Süleyman DAĞLIRU13MIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    82Ahmet Emir KOCAMANRU13Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    83Ali Kaan KILIÇRU13Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    84Emirhan ÖZÇELİKRU13Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    85EMRE MERT AYDINRU13Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    86Fatih SARIMEŞERU13Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    87MEHMET AKİF BAYRAKRU13Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    88MUHAMMED EMİN ÖZTÜRKRU13Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    89Muhammed Ensar KARABUĞARU13Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    90Muhammed Taha ŞAVLIRU13Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    91Muhammed Talha YAVUZRU13Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    92Selman GÖRALRU13Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    93Yusuf Berat ÖZBEKRU13Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    94Can YAMANERRU13Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    95Emir Musa GÜLEÇRU13Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    96Ege ÖZYÖNEYRU13Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    97Emir Turhan ATARU13Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    98Eren VURALRU13Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    99Metehan ÖZTÜRKRU13Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    100MURAT EKŞİOĞLURU13Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    101Ahmet Selim DEMİRKANRU13Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    102AYAZ KONAKRU13Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    103Yunus Ali SARMANRU13Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    104MUHAMMED FERHAN İNANRU13Mİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    105TALHA GÖRKEM GÜNDÜZRU13Mİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    106Şan ÖZDEMİRRU13Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    107Kuzey Anıl PARSAKRU13Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    108Rüzgar Ali PETEKRU13Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    109Ali Erk KUŞCURU13Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    110Demir DINÇRU13Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    111ENES KOCAMANRU13Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    112GÖKTUĞ ÜNALRU13Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    113Barış Efe DEMİRELRU13Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    114Egemen KARAGÖZRU13Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    115Utku Can KANAATRU13Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    116Alperen YILDIZLARRU13Mİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    117Bora SAYGINRU13Mİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    118ENES ORALRU13Mİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    119Hüseyin ÇETİNRU13Mİstanbul BölgesiTEKNO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    120İbrahim Kayra ALTINDAĞRU13Mİstanbul BölgesiTEKNO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    121BAYBARS DEMİRBAŞRU13Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    122ÇINAR ASAF ÇELEBİRU13Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    123İbrahim Sami GÖNÜLRU13Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    124Yağız Efe KOÇAKOĞLURU13Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    125Yahya Çınar DOĞANRU13Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    126Hüseyin Çınar YAVAŞRU13Mİzmir BölgesiGöztepe S.K
    127Ozan TARIKAHYARU13Mİzmir BölgesiGöztepe S.K
    128EGEMEN ŞENGÜLRU13Mİzmir BölgesiKARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    129ASRIN EYMEN SELÇUKRU13Mİzmir BölgesiNURSEN SPOR KULÜBÜ
    130Emir Mahmut AKSÜYEKRU13MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    131Emir Veysel ŞAŞMAZRU13MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    132Halil İbrahim KÜPELIRU13MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    133MUHAMMED YUSUF YILMAZRU13MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    134YİĞİT EFE ÜNLÜRU13MKastamonu BölgesiKastamonu Ferdi
    135Adnan Gürhan GÖKALPRU13MKayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    136Ahmet Kamil ATLIRU13MKayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    137Ayhan Kayra KÖKLÜRU13MKayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    138Emre YILDIZRU13MKayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    139EYMEN TÜRKANRU13MKayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    140Mustafa Mete GEŞGELRU13MKayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    141Ege AKŞIRAYRU13MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    142ALPEREN ÖZKANRU13MKocaeli BölgesiOKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    143Ahmet Yusuf YIĞITRU13MKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    144Eymen Erdem ÇAĞLIYANRU13MKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    145Muhsin Yusuf HASPULATRU13MOrdu BölgesiFATSA ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ
    146Yusuf Mirza BURNAZRU13MOrdu BölgesiFATSA ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ
    147AHMET ALP ARABACIRU13MSakarya BölgesiSakarya Ferdi
    148MUHAMMET AGAH YEŞİLRU13MSakarya BölgesiSakarya Ferdi
    149Burhan Yaşar SARAÇRU13MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    150Çınar OĞUZRU13MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    151Kaan KAYARU13MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    152Yusuf Kenan ZORBARU13MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    153Aras Mete KİLCİRU13MTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    154Doruk ERCANRU13MTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    155EYMEN AKTOPRU13MTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    156Hasan AYÇİÇEKRU13MTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    157ÇINAR KILIÇRU13MZonguldak BölgesiZonguldak Ferdi
    158İSMAİL EREN ÖZTÜRKRU13MZonguldak BölgesiZonguldak Ferdi
    159Kerem TOKERRU13MZonguldak BölgesiZonguldak Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1ARVEN YAZARRU13WAdana BölgesiADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    2BEYZANUR AKPINARRU13WAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Damla MORKOÇRU13WAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4BEYZA ŞAFAKRU13WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    5Elif Ada ÖZÇINARRU13WAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Hanedan Hira KÜÇÜKRU13WAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Sahra Nida ÖRENRU13WAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Zehra TURGUTRU13WAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9Aybilge BOZKURTRU13WAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    10Fatma Nur DADAŞOĞLURU13WAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    11Nil DEDEOĞLURU13WAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    12Seçgül Beste FINDIKRU13WAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    13Asu Deren KOÇAKRU13WAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Berra PEHLIVANRU13WAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Ecrin Melike AYDINRU13WAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    16NİSA NUR ORTABOSTANRU13WAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    17Suna BÜYÜKÇAKMAKRU13WAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    18Tuana Elif TURANRU13WAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    19Eyşan BIRLIKCIRU13WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    20İkra DOĞANRU13WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    21Mina ÖĞÜTRU13WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    22Mine BORARU13WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    23SUDE TANRIVERDİRU13WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    24Zeynep Azra OKATARRU13WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    25AYSİMA MERDİNRU13WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26BEGÜM BIYIKRU13WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    27ERVA BAYRAKLIRU13WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Selma Azra DURMUŞRU13WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29Eylül UĞUZRU13WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    30AYŞE NİSA ŞENRU13WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    31Azra ÇELIKRU13WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    32Beray GÜNAYRU13WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33Elif Zümral ERDENRU13WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    34Esma Deniz TATARRU13WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35FATMA EFNA BEYARSLANRU13WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    36TANEM AVCIOĞLURU13WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    37Beren Gül ERENLERRU13WBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    38Elvin ADANURRU13WBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    39Zeynep Alya ŞAHINRU13WBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    40Zeynep Ece KARAKOYUNRU13WBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    41Asel ERDÖNMEZRU13WBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    42Elmira TARÜTÖRÜRU13WBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    43TUVANA SOYSALRU13WBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    44Zehra YALÇINRU13WBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    45Eylül Ece ÜRKMEZRU13WBursa BölgesiBursa Ferdi
    46Buğlem ÖZTÜRKRU13WBursa BölgesiSipahi Okçuluk Spor KL.
    47Esila Duru GÜLYÜZRU13WBursa BölgesiSipahi Okçuluk Spor KL.
    48Meyra MATİLOĞLURU13WBursa BölgesiSipahi Okçuluk Spor KL.
    49ECRİN TOSUNRU13WBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    50HAYRUNNİSA UÇARRU13WBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    51HÜMA YÜKSELRU13WBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    52Mihrinisa KOCAMANRU13WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    53Minel IŞIKRU13WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    54Sena BALRU13WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    55ELİF NEVA SAĞLAMRU13WÇanakkale BölgesiGELİBOLU TROYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    56İklim KAYARU13WÇanakkale BölgesiGELİBOLU TROYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    57Nisanur YILDIRIMRU13WÇanakkale BölgesiGELİBOLU TROYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58Zeynep Ceren EYLIKRU13WÇanakkale BölgesiGELİBOLU TROYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    59Zeynep Naz ABALIRU13WDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    60Avzem Duru ERBATURRU13WDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    61ECRİN MASAL BALMIŞRU13WDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    62Ukba Sümeyye DEMİRRU13WDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    63Yaren PALARU13WDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    64FEYZA ÖZERRU13WDüzce BölgesiDÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    65Gökçe GÜRSELRU13WDüzce BölgesiDÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    66ZEYNEP ŞİŞMANRU13WDüzce BölgesiDÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    67Zeynep SÖNMEZOĞLURU13WDüzce BölgesiDÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    68Güler Mira ÖZBENRU13WEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    69İclal POLATRU13WEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    70Melis YENERRU13WEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    71Doğa AKKAYARU13WEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    72Esila su PINARCIRU13WEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    73Asel Mina AKBAŞRU13Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    74Aslı Berra ÖZTÜRKRU13Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    75Azra Betül KUZKAYARU13Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    76Burcu ÖNCELRU13Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    77Esma Sultan ÇALIŞKANRU13Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    78Su Tusem ŞAHINRU13Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    79Yüsra Buğlem AKSURU13Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    80BEREN NESİME BİNGÜLRU13Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    81Sare ÇELİKRU13Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    82Zeynep AKYÜZRU13Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    83Asya Nil HABERRU13Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    84Deren Ada FINDIKRU13Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    85Hilal Meral DURGUNRU13Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    86İlay YILDIZRU13Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    87Merve YEŞİLRU13Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    88Zeren ÇOLDURRU13Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    89Defne ÇAKIRRU13Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    90Ada AKTÜRKRU13Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    91Beren GÜNDOĞDURU13Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    92ELİF DURU SUNGURRU13Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    93Elif Sena GÜRELİRU13Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    94MİNEL KAMERRU13Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    95Zeynep Zişan GÜNAYDINRU13Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    96Asrın Naz SÜZENRU13Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    97Ayşenur ÇELEBİRU13Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    98Derin EROLRU13Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    99Fatma Berra NAYRU13Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    100İpek KARARU13Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    101Mina BALIRU13Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    102ÖYKÜ BEKTAŞRU13Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    103Sevimnur KÖYLÜCÜRU13Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    104Sümeyye Elif KATMERRU13Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    105Asya BİLGİLRU13Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    106ECRİN NUR ÖNDERRU13Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    107İPEK GÜRBÜZRU13Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    108Melek Rana KESİCİRU13Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    109Almira YILDIZCARU13Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    110Berru TURANRU13Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    111Hira OĞURRU13Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    112Asude Sare İNELRU13Wİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    113Minel ALTINELRU13Wİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    114Nalan Alya DİNÇELRU13Wİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    115ZEYNEP GÖKÇE GÜNEŞRU13Wİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    116Elif Fatuma GÖKMENRU13Wİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    117Semin BARUTRU13Wİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    118İdil Dize ÖZGÜRRU13Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    119Masal BADAKRU13Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    120MASAL KAYMAKÇIRU13Wİzmir BölgesiKARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    121ZEYNEP AYÇA TOPALRU13WKastamonu BölgesiKastamonu Ferdi
    122Buğlem ÖZDEMIRRU13WKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    123ZEYNEP MISRA AKGÜLRU13WKocaeli BölgesiOKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    124ZEYNEP CEYDA DELİBAŞRU13WKonya BölgesiKonya Ferdi
    125Azra Aden ÖKDEMRU13WManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    126Beyza TÜFEKRU13WManisa BölgesiMANİSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    127Hatice Sultan BÜYÜKYEŞİLRU13WManisa BölgesiMANİSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    128Sena CINGIRRU13WManisa BölgesiMANİSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    129Betül TORAMANRU13WOrdu BölgesiFATSA SPOR KULÜBÜ
    130Ceylin Başak CANLIRU13WOrdu BölgesiÖZKAN ÖZYÜREK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    131AHSEN EMRERU13WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    132İZEM KINALIRU13WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    133BERRE NUR AYGÜNRU13WSakarya BölgesiSakarya Ferdi
    134HİRANUR DENİZRU13WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    135Nil İpek GÜNERRU13WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    136Zeynep Doğa TARAKÇIRU13WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    137Ecrin Naz ERSOYRU13WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    138Gökçe MALÇEKRU13WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    139GÜLCE GÜNEŞRU13WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    140Nihal Azra USLURU13WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    141Zeynep HÜLAGÜRU13WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    142Zeynep Öykü AKSURU13WZonguldak BölgesiZonguldak Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1UMUT BARIŞ KUŞCUCU13MAdana BölgesiADANA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Ömür Yiğit ARIKCU13MAnkara BölgesiKORYO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Emre AYDINCU13MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    4Meriç Tuna ERGÜLCU13MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    5Onur Efe EŞIYOKCU13MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    6Bülent AKKAŞOĞLUCU13MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Demirhan KARAKAYACU13MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Güney GÜNDOĞDUCU13MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9İbrahim Tuna ACARCU13MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    10Kemal Eren ÇIFTÇICU13MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    11Mert ERKALCU13MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    12Ali Eren GÖÇÜKCU13MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    13Muhammed Ömer DAVRANCU13MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    14Zaza Hamza BURULDAYCU13MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    15ARDA EMENCU13MBolu BölgesiBolu Ferdi
    16İdris Efe SAĞLIKCU13MBolu BölgesiBolu Ferdi
    17MUHAMMED UBEYD TEKİNCU13MBolu BölgesiBolu Ferdi
    18Ömer Asaf ARSLANCU13MBolu BölgesiBolu Ferdi
    19URAS BENEKCU13MBolu BölgesiBolu Ferdi
    20Veysel Kıvanç YILMAZCU13MBolu BölgesiBolu Ferdi
    21Fatih Enes AYDİNCU13MBursa BölgesiSipahi Okçuluk Spor KL.
    22Kerem SÖYLEMEZCU13MBursa BölgesiSipahi Okçuluk Spor KL.
    23Beyazıt İYİDİRCU13Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    24Mecit Reha ÇELİKCU13Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    25Ömer Emin KURARCU13Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    26Ömer MUTLUCU13Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    27Emir ÇAYCICU13Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Ahmet Salih TOPLUCU13Mİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    29EYMEN EGE ESİNCU13Mİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    30Mahmut Muhammet Efe TAŞTANCU13Mİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    31Mevlüt GÜRBÜZCU13Mİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    32Miraç Kadir AYDINCU13Mİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    33Mustafa Cihan SARIÇAMCU13Mİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    34Çağan TEMELCU13Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    35MUSTAFA ALİ ZORLUCU13Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    36NAFİZ KAAN SUĞCUCU13Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    37UMUT ORTATEPECU13Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    38YUSUF BERA YAVUZCU13Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    39Cihangir COŞĞUNCU13Mİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    40CELAL EREN ERCU13Mİzmir BölgesiNURSEN SPOR KULÜBÜ
    41BERK EREN VURANKAYACU13MKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    42Mirsad Nuri DOĞANAYCU13MKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    43Mustafa CEYHANCU13MKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    44ALPAY GÜRSAFCU13MManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    45Arda Emir AKAYCU13MManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    46Muhammed Emir GÜNGÖRÜRCU13MManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    47Alper TEPECU13MOrdu BölgesiFATSA ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ
    48HÜSEYİN MERT YILMAZCU13MSakarya BölgesiSakarya Ferdi
    49EMİR KARTALCU13MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Irmak ŞAHİNCU13WAdana BölgesiADANA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Elif Bilge ÜNALCU13WAnkara BölgesiANKARA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
    3GÜL HÜMA ASLANPINARCU13WAnkara BölgesiANKARA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
    4Zeynep Rana ZEYBEKCU13WAnkara BölgesiANKARA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
    5Melek Nazlı ÖZCANCU13WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Asude KAHRAMANCU13WBolu BölgesiBolu Ferdi
    7AYSİMA ÇEPNİCU13WBolu BölgesiBolu Ferdi
    8ECRİN ZEYNEP DÜZCÜCU13WBolu BölgesiBolu Ferdi
    9ELİF NEFES BARUTCU13WÇanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    10ELİF SU EMELGENCU13Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    11İpek Hüma TANICU13Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    12NACİYE NİLAY DEMİRCU13Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13Hafsa Azra ZAIFOĞLUCU13Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    14Hanzade FAZLIOĞLUCU13Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    15İnci GÜZELLERCU13Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    16Zeynep PEKTEMEKCU13Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    17Defne ÖZTÜRKCU13Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    18İDİL ÖZTÜRKCU13Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    19Safiye Azra KARACACU13Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    20Zeynep GÜRLERCU13Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    21ZEYNEP DOĞANYILMAZCU13Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    22Lal Dijan İMDATCU13Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    23SELİN BİRSİNCU13Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    24CEYLİN KARAMOLLAOĞLUCU13Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    25HAVVA ELİF BÜYÜKTAŞCU13Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    26MERVE BERRA DOĞRUCU13Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    27ZEHRA DEMİRKIRANCU13Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    28AYŞE ELA YORULMAZCU13Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    29ELİF NAZ İNTAŞCU13Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    30HACER NİSA ALKANCU13Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    31Zeynep KOTANCU13Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    32DEFNE ÖZDENCU13Wİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33İnci Derin ŞAHİNCU13Wİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    34SARE ERKONAKCU13Wİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Hatice Ece ERKENCİCU13Wİzmir BölgesiNURSEN SPOR KULÜBÜ
    36AYSİMA ASLANCU13WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    37AZRA İLHANCU13WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    38Begüm İdil OĞUZCU13WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    39Büşra MADANCU13WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    40Defne DEMIRCU13WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    41Elif Sare KURTCU13WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    42Esma KUŞCU13WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    43MİNA DELİKTAŞCU13WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    44Zümra Dila ORALCU13WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    45MELEK SENA KOCABAŞCU13WSakarya BölgesiSakarya Ferdi
    46ZEYNEP BALYEMEZCU13WSakarya BölgesiSakarya Ferdi
    47Beren AVCICU13WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    48ELİF ELA GÜRCU13WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    49ELİF ÖZKAYACU13WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    50Ilgın FİDANCU13WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    51AZRA CANCU13WTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1KAAN DARILMAZRU11MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2AHMET KEREM YÜCERU11MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3YILMAZ ILGAR YILDIZRU11MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Ahmet Kağan GÖKTAŞRU11MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    5MUSTAFA ÇINAR KARAGÖZRU11MAnkara BölgesiBAŞKENT ÇAYYOLU SPOR KULÜBÜ
    6Enes İLHANRU11MAnkara BölgesiETİMESGUT HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ
    7Melih ŞERBETCİRU11MAnkara BölgesiETİMESGUT HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ
    8EYMEN YEKTA KARADENİZRU11MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9KUTAY ALP YÜKSELRU11MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    10UTKU EREN YALDIZRU11MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    11ALİ NEJAT ÖZÇİÇEKRU11MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    12Ali Efe ERÇINRU11MAnkara BölgesiKORYO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13Eymen GÜNŞENRU11MAnkara BölgesiKORYO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Yiğit Alp TAHTALIOĞLURU11MAnkara BölgesiKORYO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Ahmet Mithat KOÇALİRU11MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    16AHMET TANRIVERDİRU11MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Ali Eymen ERTUĞRULRU11MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    18Alperen SARIRU11MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    19Ege DURSUNRU11MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    20KAĞAN AŞLAMACIRU11MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    21Ömer YARARRU11MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    22Yücel Oğul METERU11MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    23ALİ KARCIRU11MAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24Atakan KEKEÇRU11MAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    25TAHA UMUT OKTAYRU11MAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Alp BOZKURTRU11MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    27Egemen KURTRU11MAntalya BölgesiANTALYASPOR KULÜBÜ
    28Ahmet Selim YAVUZRU11MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29Damir KIRRU11MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    30Mehmet İNCERU11MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    31Mert ALRU11MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    32Sarp ARASRU11MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33BERK ÇEMREKRU11MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    34DENİZ EYMEN YILDIZRU11MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Said Efe UZUNTAŞRU11MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    36Kuthan KIRANSOYRU11MBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    37Sencer Murat ÜNALRU11MBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    38MUSAB FURKAN EKİNEKERRU11MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    39Yusuf Eymen TÜZRU11MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    40ZEKERİYA USLURU11MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    41ERDEM ÖZCANRU11MBolu BölgesiBolu Ferdi
    42OĞUZ KÖKSALRU11MBolu BölgesiBolu Ferdi
    43ÖMER TAHA KARRU11MBolu BölgesiBolu Ferdi
    44AHMET ALP KARAABALIOĞLURU11MBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    45CAN ALİ GÜVENİRRU11MBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    46MUSTAFA AKTAŞRU11MBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    47YUSUF EGE İNCEOĞLURU11MBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    48Alperen ARIRU11MBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    49BERAT GÜLMÜŞRU11MBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    50DEMİRALP KAYABEYRU11MÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    51MERT KAYRA MUTRU11MÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    52BARIŞ GENÇRU11MÇanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    53EYMEN ŞENERRU11MÇanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    54KERİM EGE BARIŞRU11MÇanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    55ÖZGÜN BAŞOLRU11MÇanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    56FURKAN EYMEN KOÇRU11MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    57HABİR ERKALRU11MDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    58ÖMERHAN AKÇAYRU11MDüzce BölgesiDÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    59TAHA ARSLANRU11MDüzce BölgesiDÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    60TARIK ÇINAR BAYHANRU11MDüzce BölgesiDÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    61Abdullah Kağan DALAKRU11MEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    62TOPRAK MERT TÜKENMEZRU11MEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    63TUNA SARACIKRU11MEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    64ASLAN SAKALLIOĞLURU11MEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    65İsmet Cemal ÖZDEMIRRU11MEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    66CEYHUN ÇAMRU11Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    67EMİR KAYRA ALSANRU11Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    68HAMDİ TUNA ATMACARU11Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    69TALHA EYMEN BALRU11Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    70Yusuf Emir TURCANRU11Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    71Ahmed Faruk PIRGAIPRU11Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    72Ahmet Halit ASLANRU11Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    73Emir Hamza ŞENRU11Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    74FAİK EREN KARAKURTRU11Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    75İdris SEVENRU11Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    76MEHMET ALİ TOPANRU11Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    77Miraç ORALRU11Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    78Serhat Emin ERDEMRU11Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    79CAN CEROĞLURU11Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    80KEMAL GENÇERRU11Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    81AHMET ONUR AYVAZRU11Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    82Mehmet Akif GÜRKANRU11Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    83TEOMAN HAZIM AKTURANRU11Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    84YİĞİT TASLIRU11Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    85ALPER EGE DÖNMEZRU11Mİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    86Aras Efe BAŞRU11Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    87İBRAHİM GÜLTEKİNRU11Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    88Rüzgar KAYARU11Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    89CAN ORALRU11Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    90DİNÇER DENİZ EROLRU11Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    91MUHAMMED TAHA ARSLANRU11Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    92Batuhan Ata İŞLERRU11Mİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    93KAYRA KARADEMİRRU11Mİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    94MUHAMMED ZAHİD DİZBAYRU11Mİstanbul BölgesiTEKNO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    95Ata OLGUNRU11Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    96MEHMET RÜZGAR ŞENRU11Mİzmir BölgesiNURSEN SPOR KULÜBÜ
    97AHMET HÜSEYİN HARMANKAYARU11MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    98KEREM ZEYREKRU11MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    99MEHMET GEMCİRU11MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    100AHMET FAZLI ÇULHARU11MKastamonu BölgesiKastamonu Ferdi
    101DEMİR ÖZCANRU11MKastamonu BölgesiKastamonu Ferdi
    102MUSTAFA DORUK AKINRU11MKastamonu BölgesiKastamonu Ferdi
    103TURHAN GÖKTUĞ TOPÇUOĞLURU11MKastamonu BölgesiKastamonu Ferdi
    104Mustafa Yiğit SÖYLEMEZRU11MKayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    105Mehmet Akif EKMEKÇIOĞLURU11MKonya BölgesiKonya Ferdi
    106ÖMER ASIM ALPRU11MKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    107ÇAĞAN EGE ÖDEKRU11MManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    108Oğuzhan YEDERRU11MManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    109YİĞİT YEGİNRU11MOrdu BölgesiÖZKAN ÖZYÜREK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    110İSMAİL CEM AVCIRU11MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    111YASİR YAZICIRU11MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    112EMİN DAĞHAN KUŞAKÇIRU11MTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    113MUHAMMED EMİN KANARRU11MTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    114MUHAMMED FATİH AKSOYRU11MTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    115GÖKTUĞ ÖZKAYARU11MTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    116Eymen KAYARU11MTokat BölgesiTOKAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    117MEHMET AKDENİZRU11MZonguldak BölgesiZonguldak Ferdi
    118Muhammet Eren ERMİŞRU11MZonguldak BölgesiZonguldak Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1AZRA YILDIZRU11WAdana BölgesiADANA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2ASEL ERVA ALTINRU11WAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Feyza DEMİRRU11WAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Hira Deniz DURURU11WAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5BELİNAY DİKİCİRU11WAksaray BölgesiGENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    6Zeynep DEVECİOĞLURU11WAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Gülce METİNRU11WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    8Begüm KAPLANRU11WAnkara BölgesiETİMESGUT HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ
    9BERRA KARADİREKRU11WAnkara BölgesiETİMESGUT HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ
    10Buğlem BEKTAŞRU11WAnkara BölgesiETİMESGUT HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ
    11ZEHRA YILDIZRU11WAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    12Esra KILIÇRU11WAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    13Berrak ÇALIRU11WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14Beyza YILDIRIMRU11WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Meryem TÜRKMENRU11WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    16NİL AKTAŞRU11WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Selen Ada ESERRU11WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    18ZEYNEP DURU UZUNRU11WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    19ASUDE CÖMERTOĞLURU11WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    20ELİF NAZ KAVAKRU11WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Nisa Begüm ALEVOKRU11WAntalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
    22Yüsra KABARU11WAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23Ada DOĞRURU11WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24Asya DENIZRU11WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    25Ayşe Sinemis KANATLIRU11WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26İLKAY NUR VATANRU11WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    27BEYZA KANRU11WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28HİRA NUR ZEYTİNCİRU11WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29ADA GÜL ÜNALRU11WBolu BölgesiBolu Ferdi
    30HİRANUR İRHANRU11WBolu BölgesiBolu Ferdi
    31NİSANUR ALTINDAŞRU11WBolu BölgesiBolu Ferdi
    32AYŞE LENA ÖVÜNRU11WBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    33AYŞE TANEM AKÖĞRETMENRU11WBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    34ELA ÇİLESİZRU11WBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    35ERVA GÜLRU11WBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    36GÖKÇE SAHRA GÖKÇEKRU11WBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    37Öykü Hazel CANRU11WBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    38HÜMA MERVE YILMAZRU11WBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    39Sare YAVAŞRU11WBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    40ALMİRA AĞGEZRU11WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    41BEREN ERGİNRU11WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    42ELVİN KIRAYRU11WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    43GÖKÇE NİSA YILDIRIMRU11WÇanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    44TUANA NACAKÇIOĞLURU11WÇanakkale BölgesiGELİBOLU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    45ZEYNEP ELA GÖKKAYARU11WÇanakkale BölgesiGELİBOLU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    46BİGEM EFLA ADALIRU11WÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    47DURU ASARRU11WÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    48GÖKÇE ARSLANRU11WÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    49GÜL BADE AKRU11WÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    50SELİN BURSALIRU11WDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    51Mira Zarem ARSLANOĞLURU11WDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    52NİSANUR ALTINIŞIKRU11WDüzce BölgesiDÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    53Rumeysa Ayça BAYHANRU11WDüzce BölgesiDÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    54Zeynep Çakır SEZENRU11WDüzce BölgesiDÜZCE GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    55AYLİN ERGİNRU11WEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    56Afra DEMİRCİRU11WEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    57Sümeyye ŞENELRU11WIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58DIMA YUSUFRU11Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    59Selen IŞIKLARRU11Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    60Zülal Beren TÜRCANRU11Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    61Ahsen Betül YILMAZRU11Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    62Azra Melis UYSALRU11Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    63Dilara CANRU11Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    64ELİF ZÜMRA HASRU11Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    65ERVA ELİF MEMİŞRU11Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    66Erva GÖKBUDAKRU11Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    67HÜMEYRA ÖZTÜRKRU11Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    68Reyyan AKMANRU11Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    69SELİN KARAKUŞRU11Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    70Gülce DAĞLIOĞLURU11Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    71NADİDE ZEYNEP BURSALIRU11Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    72Elif Sueda DEMİRKANRU11Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    73Öykü AĞDERERU11Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    74SALİHA ŞİFA GÖKRU11Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    75SEDEF YAĞMUR YILMAZRU11Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    76Azra OLCAŞRU11Wİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    77GÖZDE PARSRU11Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    78Beste Eslem ASANRU11Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    79AYŞE HÜMEYRA TORUNRU11Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    80ELİF ZEYBEKRU11Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    81BELİNAY ELİF ÖZCANLIRU11Wİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    82Beyza VARLIKRU11Wİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    83ECRİN ŞAFAKRU11Wİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    84FATMA BERİL GÜMÜŞRU11Wİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    85İstanbul VURALRU11Wİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    86Eslem Yaren ŞAMLIOĞLURU11Wİstanbul BölgesiTEKNO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    87Mihrimah Sultan KARADAĞRU11Wİstanbul BölgesiTEKNO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    88MİRA AYDINRU11Wİstanbul BölgesiTEKNO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    89NEHİR YAVUZRU11Wİstanbul BölgesiTEKNO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    90BETÜL NİSA DÜZENLİRU11Wİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    91IRMAK LEKRU11Wİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    92Rümeysa Hüma ERDOĞMUŞRU11Wİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    93ZEYNEP İKRA KAÇMAZRU11Wİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    94Ada ERSOYRU11Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    95Elif Nisa DEMİRRU11Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    96Öykü BÜYÜKYORGANCIRU11Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    97Duru YANOVARU11Wİzmir BölgesiGöztepe S.K
    98Esmanur Mira GÖZCÜRU11WKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    99IŞIK GÜLCE KÖSERU11WKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    100BEREN MELEKOĞLURU11WKastamonu BölgesiKastamonu Ferdi
    101TUANA KABAOĞLURU11WKastamonu BölgesiKastamonu Ferdi
    102HATİCE FATIMA ZEYNEP TOPALOĞLURU11WKayseri BölgesiKayseri Alfa Spor Kulübü
    103DEFNE TÜRKMENRU11WKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    104Gupse Gülperi ÖZTÜRKRU11WKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    105Sare BENZEŞRU11WKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    106UMAYHAN ÖZRU11WKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    107SÜEDA BETÜL ŞAHİNRU11WKocaeli BölgesiOKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    108ZEYNEP SERRA DALRU11WKocaeli BölgesiOKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    109ZEYNEP DURU KUŞAKLIRU11WManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    110Hatice Defne GÖKÇERU11WOrdu BölgesiEFOR GELİŞİM OKULLARI SPOR KULÜBÜ
    111MİRAY YELKENCİRU11WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    112RAVZA GÜL DEMİRRU11WSakarya BölgesiSakarya Ferdi
    113AYŞE ELA ALVERRU11WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    114ELA KÜÇÜKRU11WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    115SİNE USTABAŞIRU11WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    116AMİNE HELİN YILDIRIMRU11WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    117CEMRE LARA YAVUZRU11WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    118KEVSER VERA HÜLAGÜRU11WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    119MİRA GENÇRU11WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    120İLAY ÜNALRU11WTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    121ZEYNEP ECE ALTUNTAŞRU11WTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ

    Yarışmaya Kayıtlı Antrenör Listesi


    SıraAdSoyadBölge
    1AkınESKITÜTÜNCÜAdana Bölgesi
    2EdaÇİFTCİAdana Bölgesi
    3İbrahimYAVUZAksaray Bölgesi
    4ŞakirSAĞLAMAksaray Bölgesi
    5AdnanERCANAnkara Bölgesi
    6ADNAN TOYGARERCANAnkara Bölgesi
    7Ahmet MertKURUŞAnkara Bölgesi
    8AynurÖZCANAnkara Bölgesi
    9CengizYILDIRIMAnkara Bölgesi
    10EgeYILDIRIMAnkara Bölgesi
    11Elif EceArslanoğluAnkara Bölgesi
    12EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    13Fatma BuketAYCANAnkara Bölgesi
    14GüldenBİROĞLUAnkara Bölgesi
    15HakanKARADEMIRAnkara Bölgesi
    16HandanBİROĞLUAnkara Bölgesi
    17İsmailÇabukAnkara Bölgesi
    18MelikeAYDUĞANAnkara Bölgesi
    19OğuzhanPOLATAnkara Bölgesi
    20SemihDURANAnkara Bölgesi
    21TamerKAYAAnkara Bölgesi
    22ZelihaDEMİRTAŞAnkara Bölgesi
    23AlptekinFIRATAntalya Bölgesi
    24AygülMARAŞAntalya Bölgesi
    25ErolÖKTEMAntalya Bölgesi
    26HazelKIRSEVERAntalya Bölgesi
    27OrhanKARAAĞAntalya Bölgesi
    28SerdarMARAŞAntalya Bölgesi
    29Serdar BortayMARAŞAntalya Bölgesi
    30TamerÇEVİKALPAntalya Bölgesi
    31İbrahimİNANBalıkesir Bölgesi
    32EmrahŞENKALBartın Bölgesi
    33HikmetDUMANOĞLUBilecik Bölgesi
    34BahattinTÜZBingöl Bölgesi
    35Ömer FarukMERKENBolu Bölgesi
    36Orhan SerkanCANBolu Bölgesi
    37KürşadÖZCANBursa Bölgesi
    38SalihYILMAZBursa Bölgesi
    39TülayTEMELBursa Bölgesi
    40YunusÖZSİPAHİBursa Bölgesi
    41AytaçAKDAĞÇanakkale Bölgesi
    42DilekMERCAN ÖZDEMİRÇanakkale Bölgesi
    43TandoğuYAZICIÇanakkale Bölgesi
    44UfukÇAPÇanakkale Bölgesi
    45YunusSAÇİKÇanakkale Bölgesi
    46SerkanBURSALIDenizli Bölgesi
    47SevinçBURSALIDenizli Bölgesi
    48AbdulkadirERKALDiyarbakır Bölgesi
    49BircanÇETİN Düzce Bölgesi
    50GökhanCENGİZDüzce Bölgesi
    51MustafaSANDALYECİEdirne Bölgesi
    52TubaBAYKALEdirne Bölgesi
    53HakanÖZBEKEskişehir Bölgesi
    54MerveBAŞARANEskişehir Bölgesi
    55GizemKOCAMAN BÜLBÜLIsparta Bölgesi
    56AbdürrezzakTAVACIİstanbul Bölgesi
    57AyhanKARAKUŞİstanbul Bölgesi
    58AyhanKAYAİstanbul Bölgesi
    59BurakTAŞÖRENİstanbul Bölgesi
    60ErolTÜRKEKULİstanbul Bölgesi
    61EvrimSAĞLAMİstanbul Bölgesi
    62FatihOLCAŞİstanbul Bölgesi
    63FurkanYAMANİstanbul Bölgesi
    64Göker AhmetYAZICIİstanbul Bölgesi
    65GürbülentDURSUN İstanbul Bölgesi
    66Halim MertERDENİstanbul Bölgesi
    67HümeyraAYDENİZ BALABANİstanbul Bölgesi
    68İlkerERDOĞANİstanbul Bölgesi
    69MeralGAZOZİstanbul Bölgesi
    70MertDOĞANİstanbul Bölgesi
    71NezirALTINDALİstanbul Bölgesi
    72NurhanAKTAŞİstanbul Bölgesi
    73SeherKAYAİstanbul Bölgesi
    74SerdarŞATIRİstanbul Bölgesi
    75TanerGÜZELLERİstanbul Bölgesi
    76Yunus EmreBAKIRHANİstanbul Bölgesi
    77Yusuf ErenALBAYRAKİstanbul Bölgesi
    78ZekiyeKOLDAŞİstanbul Bölgesi
    79BirsenDİŞİzmir Bölgesi
    80DoğanİŞLERİzmir Bölgesi
    81DolunayÇELEBİOĞLUİzmir Bölgesi
    82EserÇULHAOĞLUİzmir Bölgesi
    83FatihERDOĞMUŞİzmir Bölgesi
    84FatmaERDOĞMUŞİzmir Bölgesi
    85SedatAKPINARİzmir Bölgesi
    86SedatCOŞĞUNİzmir Bölgesi
    87FatihKÜÇÜKKahramanmaraş Bölgesi
    88ÖzcanBOLATKahramanmaraş Bölgesi
    89MusaDİNÇKastamonu Bölgesi
    90AbdullahOĞUŞKayseri Bölgesi
    91FurkanDERNEKLIKayseri Bölgesi
    92GizemELMAAĞAÇLIKayseri Bölgesi
    93ÇiğdemÖZKırklareli Bölgesi
    94RıdvanUZUNTAŞKocaeli Bölgesi
    95BurakcanKAYAKOĞLUKonya Bölgesi
    96İmranSIĞIRCIKonya Bölgesi
    97YASİN SELÇUKPALALIKonya Bölgesi
    98SelçukÇEÇENManisa Bölgesi
    99YusufKELEBEKManisa Bölgesi
    100Mehmet EjderSÖZENMuğla Bölgesi
    101ErcümentGEDİKOrdu Bölgesi
    102ÖzkanÖZYÜREKOrdu Bölgesi
    103BeyzanurGÜNDÜZSakarya Bölgesi
    104EmreGÜNDÜZSakarya Bölgesi
    105KöksalKESKİNSakarya Bölgesi
    106OğuzKOCABAŞSakarya Bölgesi
    107SinanODABAŞSakarya Bölgesi
    108ElifTUĞRUL AKYÜREKSamsun Bölgesi
    109EsraHAMURCUOĞLUSamsun Bölgesi
    110AyselBABAGÜRTekirdağ Bölgesi
    111BüşraGÜVENİRTekirdağ Bölgesi
    112EnesUĞURLUTekirdağ Bölgesi
    113Kader BurcuBERBERTekirdağ Bölgesi
    114TanerGÜVENİRTekirdağ Bölgesi
    115DavutKAYATokat Bölgesi
    116DilekBAYRAKDARZonguldak Bölgesi
    117İlgiSEZENZonguldak Bölgesi
    118TalatÇERÇİOĞLUZonguldak Bölgesi