Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

    16 Temmuz 2024

    2024 U21 - U18 Milli Takım Seçme Yarışması

    Yarışma Haberleri

    2024 U21 – U18 Milli Takım Duyurusu

    0
    2024 U21 - U18 Milli Takım Duyurusuna ekteki dosyadan ulaşabilirsiniz. Türkiye Okçuluk Federasyonu

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir


    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Mustafa Buğrahan ÇOBANRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    2Berkay AKKOYUNRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    3Kutay TEKRU21MKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    4Mustafa ÖZDEMIRRU21MMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Nisa Nur GÖCENRU18WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    2Naile İremsu ÇEVAKRU18WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    3Elif Sena AKÇAYRU18WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Canse Duru TARAKÇIRU18WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Kerem ÖZKANCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    2Yunus Emre ARSLANCU21MKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    3Abdullah ASLIMCU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Cem DENLICU21MTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Selin ÇAKIRCU18WAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    2Nihal Bade YAŞACANCU18WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    3Zeynep BIÇAKCU18WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    4Güneş ATEŞCU18WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Zümra ALTINCU18WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Deniz İnci SEYHANCU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    7İrem ÖZTÜRKCU18Wİstanbul BölgesiİSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    8Ayşenur FENERCICU18Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    9Şevval YANKAÇCU18Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    10Beyza KARAKUŞCU18WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    11Didem ÇOŞKUNÇAYCU18WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    12Şeyma KARAKUŞCU18WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    13Ecesu DEMIRCANCU18WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

    Yarışmaya Kayıtlı Antrenör Listesi


    SıraAdSoyadBölge
    1Ahmet MertKURUŞAnkara Bölgesi
    2EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    3HandanBİROĞLUAnkara Bölgesi
    4AlptekinFIRATAntalya Bölgesi
    5AygülMARAŞAntalya Bölgesi
    6Dilan SelizERGİNAntalya Bölgesi
    7EdaÇINARAntalya Bölgesi
    8EnginCOŞKUNOĞLUAntalya Bölgesi
    9SerdarMARAŞAntalya Bölgesi
    10Serdar BortayMARAŞAntalya Bölgesi
    11AyhanKARAKUŞİstanbul Bölgesi
    12BurhanKARAKOÇİstanbul Bölgesi
    13EvrimSAĞLAMİstanbul Bölgesi
    14İlkerERDOĞANİstanbul Bölgesi
    15Mustafa SalihKARATEPEİstanbul Bölgesi
    16TanerGÜZELLERİstanbul Bölgesi
    17EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    18FurkanDERNEKLIKayseri Bölgesi
    19AlperCOŞARMersin Bölgesi
    20Mehmet EjderSÖZENMuğla Bölgesi
    21ÇağatayAYDINSamsun Bölgesi
    22Ramazan CanADEMSamsun Bölgesi
    23AyselBABAGÜRTekirdağ Bölgesi