Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

    16 Temmuz 2024

    2024 Para Okçuluk Federasyon Kupası

    Yarışma Haberleri

    2024 Para Okçuluk Federasyon Kupası Yarışması Sona Erdi

    0
    Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesislerinde 11 - 12 Mart tarihleri arasında gerçekleşen “2024 Para Okçuluk Federasyon Kupası" bugün yapılan madalya atışları ve ardından...

    2024 Para Okçuluk Federasyon Kupası Başladı

    0
    2024 Yılı faaliyet programımızda bulunan “2024 Para Okçuluk Federasyon Kupası″ Yarışması Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesisleri'nde başladı. Yarışmaya 13 Bölge, 23 Kulüp, 55 sporcu katılmıştır. Yarışma...

    2024 Para Okçuluk Federasyon Kupası Reglaman Duyurusu

    0
    2024 Faaliyet programımızda yer alan 2024 Para Okçuluk Federasyon Kupası yarışması 11 - 12 Mart 2024 tarihleri arasında Antalya 100.Yıl Okçuluk tesislerinde gerçekleştirilecektir. Yarışma...

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir


    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Alptekin KÖPRÜLÜRMOAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    2Metin YIĞITBAŞRMOAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    3Mustafa ÇEVIKRMOAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    4Fatih KOÇRMOBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    5Halil KULAKRMOİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    6Muhammet Batuhan SARIÇAMRMOİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    7Salih KEÇELIRMOİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    8Mert Seçkin ÇEKICIRMOİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    9Sadık SAVAŞRMOİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    10Vedat AKSOYRMOİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    11Yavuz PAPAĞANRMOİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    12Mehmet BAYSUNGURRMOİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
    13Cemil YILMAZLIRMOİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    14Ayhan İŞCANRMOSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    15Bekir ÜNLÜRMOSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    16Ensar YILMAZRMOSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    17Mustafa BIRLIKRMOSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Özlem Hacer KALAYRWOAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    2Sevinç KÜÇÜKYORGANCIRWOAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    3Zehra ÖZBEY TORUNRWOAntalya BölgesiANTALYASPOR KULÜBÜ
    4Ayşe Nur GÜNEYRWOBatman Bölgesi1955 BATMAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    5Yağmur ŞENGÜLRWOİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    6Merve Nur EROĞLURWOİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    7Emine Kübra ÇAMAŞRWOSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    8Zeynep SEZGINRWOSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Cemal GÜVENÇCMOAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    2Mehmet Aslan TORLAKCMOAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    3Mehmet LAÇINCMOAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    4Ramazan ERKARADAŞCMOAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    5Serhat KARPUZCUCMOAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    6Fatih ERDOĞDUCMOAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Abdullah YORULMAZCMODenizli BölgesiDENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    8Doğan HANCICMOErzurum BölgesiERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    9Kadir ÇAPANCMOİstanbul BölgesiBAĞCILAR ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    10Bülent KORKMAZCMOİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    11Erdoğan AYGANCMOİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    12Aykut GÜLENAYCMOİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    13Kenan BABAOĞLUCMOKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    14Tanju KULACMOKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    15Alper TUTALCMOManisa BölgesiManisa Ferdi
    16Yunus ATEŞCMOOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    17Yusuf DAĞCMOŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Candan TÜRKMENCWOAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    2Bircan ÇIÇEKCWOİstanbul BölgesiBAĞCILAR ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    3Kübra ÖZERCWOİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    4Öznur CÜRE GIRDICWOİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    5Sevgi YORULMAZCWOİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    6Büşra Fatma ÜNCWOİzmir BölgesiGöztepe S.K
    7Yeliz DEDEOĞLUCWOManisa BölgesiManisa Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Bahattin HEKIMOĞLUMW1İstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    2Naci YENIERMW1İstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    3Nihat TÜRKMENOĞLUMW1İstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    4Yiğit Caner AYDINMW1İstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    5Şehit KEMIKKIRANMW1Kayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Zeynep Sena SARANWW1Ankara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ

    Yarışmaya Kayıtlı Antrenör Listesi


    SıraAdSoyadBölge
    1DenizÖZTÜRKAnkara Bölgesi
    2EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    3OğuzhanPOLATAnkara Bölgesi
    4SevdaAKGÜLAnkara Bölgesi
    5EdaÇINARAntalya Bölgesi
    6HazelKIRSEVERAntalya Bölgesi
    7EbruŞAVİRBatman Bölgesi
    8Orhan SerkanCANBolu Bölgesi
    9MuhammetDEĞİRMENCİDenizli Bölgesi
    10Hasan BasriHANCI Erzurum Bölgesi
    11AbdürrezzakTAVACIİstanbul Bölgesi
    12BurhanKARAKOÇİstanbul Bölgesi
    13EbruAR ŞENGÜLİstanbul Bölgesi
    14Efruz Mustafa MirzaGÖNENLİİstanbul Bölgesi
    15EvrimSAĞLAMİstanbul Bölgesi
    16GoncaGENÇİstanbul Bölgesi
    17MetehanSAFİİstanbul Bölgesi
    18MuratÖZİstanbul Bölgesi
    19EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    20FurkanDERNEKLIKayseri Bölgesi
    21TahirKARATAŞMuğla Bölgesi
    22SunaYERLIKAYAOrdu Bölgesi
    23KöksalKESKİNSakarya Bölgesi
    24SinanODABAŞSakarya Bölgesi