Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

    24 Temmuz 2024

    2024 Para Okçuluk Ulusal Egemenlik Kupası

    Yarışma Haberleri

    2024 Para-Okçuluk Ulusal Egemenlik Kupası Sona Erdi

    0
    Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesislerinde 15 – 16 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen “2024 Para-Okçuluk Ulusal Egemenlik Kupası ” bugün yapılan madalya atışları ve ardından...

    2024 Para Okçuluk Ulusal Egemenlik Kupası Yarışması Başladı

    0
    2024 Yılı faaliyet programımızda bulunan “2024 Para-Okçuluk Ulusal Egemenlik Kupası″ yarışması Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesisleri’nde başladı. Yarışmaya 12 Bölge, 17 Kulüp, 42 sporcu katılmıştır. Yarışma...

    2024 Para-Okçuluk Ulusal Egemenlik Kupası Yarışma Reglaman ve Program Duyurusu

    0
    Federasyonumuzun 2024 Yılı Faaliyet Programında yer alan 2024 Para-Okçuluk Ulusal Egemenlik Kupası yarışması 15 – 16 Nisan 2024 tarihleri arasında Antalya 100. Yıl Okçuluk...

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir


    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Alptekin KÖPRÜLÜRMOAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    2Mustafa ÇEVIKRMOAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    3Sadık SAVAŞRMOİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    4Vedat AKSOYRMOİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    5Yavuz PAPAĞANRMOİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    6Mehmet BAYSUNGURRMOİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
    7Cemil YILMAZLIRMOİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    8Ayhan İŞCANRMOSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    9Bekir ÜNLÜRMOSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    10Ensar YILMAZRMOSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    11Mustafa BIRLIKRMOSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Sevinç KÜÇÜKYORGANCIRWOAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    2Zehra ÖZBEY TORUNRWOAntalya BölgesiANTALYASPOR KULÜBÜ
    3Ayşe Nur GÜNEYRWOBatman Bölgesi1955 BATMAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    4Yağmur ŞENGÜLRWOİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    5Merve Nur EROĞLURWOİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    6Zeynep SEZGINRWOSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Cemal GÜVENÇCMOAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    2Mehmet Aslan TORLAKCMOAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    3Mehmet LAÇINCMOAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    4Ramazan ERKARADAŞCMOAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    5Abdullah YORULMAZCMODenizli BölgesiDENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    6Doğan HANCICMOErzurum BölgesiERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    7Bülent KORKMAZCMOİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    8Erdoğan AYGANCMOİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    9Aykut GÜLENAYCMOİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    10Kenan BABAOĞLUCMOKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    11Tanju KULACMOKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    12Alper TUTALCMOManisa BölgesiManisa Ferdi
    13Yunus ATEŞCMOOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    14Yusuf DAĞCMOŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Öznur CÜRE GIRDICWOİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    2Sevgi YORULMAZCWOİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    3Büşra Fatma ÜNCWOİzmir BölgesiGöztepe S.K
    4Yeliz DEDEOĞLUCWOManisa BölgesiManisa Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Bahattin HEKIMOĞLUMW1İstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    2Naci YENIERMW1İstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    3Nihat TÜRKMENOĞLUMW1İstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    4Yiğit Caner AYDINMW1İstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    5Şehit KEMIKKIRANMW1Kayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Zeynep Sena SARANWW1Ankara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Nil MISIRWW1İstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ

    Yarışmaya Kayıtlı Antrenör Listesi


    SıraAdSoyadBölge
    1EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    2OğuzhanPOLATAnkara Bölgesi
    3EdaÇINARAntalya Bölgesi
    4HazelKIRSEVERAntalya Bölgesi
    5EbruŞAVİRBatman Bölgesi
    6MuhammetDEĞİRMENCİDenizli Bölgesi
    7Hasan BasriHANCI Erzurum Bölgesi
    8AbdürrezzakTAVACIİstanbul Bölgesi
    9AyhanKARAKUŞİstanbul Bölgesi
    10BurhanKARAKOÇİstanbul Bölgesi
    11EbruAR ŞENGÜLİstanbul Bölgesi
    12Efruz Mustafa MirzaGÖNENLİİstanbul Bölgesi
    13EvrimSAĞLAMİstanbul Bölgesi
    14GoncaGENÇİstanbul Bölgesi
    15DenizDURMAZİzmir Bölgesi
    16EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    17FurkanDERNEKLIKayseri Bölgesi
    18SunaYERLIKAYAOrdu Bölgesi
    19KöksalKESKİNSakarya Bölgesi
    20SinanODABAŞSakarya Bölgesi