Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

    23 Temmuz 2024

    2024 Milli Takım Seçme Yarışması (İlk 16 Sporcu)

    Yarışma Haberleri

    2024 Milli Takım Seçme Yarışması Reglaman Duyurusu

    0
    2023 Geçici Faaliyet programımızda yer alan 2024 Milli Takım Seçme Yarışması 07 - 08 Ekim 2023 tarihleri arasında Antalya 100. Yıl Okçuluk tesislerinde...

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir

    2024 Milli Takım Seçme Yarışması (İlk 16 Sporcu)


    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Murat Yiğit KARARMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Doruk Ekin ESATOĞLURMAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    3Mustafa Buğrahan ÇOBANRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    4Merih SIMAVRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    5Efe Gürkan MARAŞRMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    6Oğuzhan KÜÇÜKRMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    7Ali AYDINRMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    8Berkay AKKOYUNRMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    9Harun KIRMIZITAŞRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    10Samet AKRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
    11Kutay TEKRMKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    12Mustafa ÖZDEMIRRMMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Yakup YILDIZCMAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Ahmet Can YOLAÇCMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Batuhan AKÇAOĞLUCMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Eren KIRCACMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    5Gökay ALTINTAŞCMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    6Muhammed YETİMCMİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    7Şahin SUCMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Furkan ORUÇCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    9Halit Ömer DAĞCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    10Yağız SEZGINCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    11Eğemen USLUCMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    12Yunus Emre ARSLANCMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    13Emircan HANEYCMMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    14Kubilay ÖZDEMIRCMSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Begüm YUVACWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    2Dilara ABBASOĞLUCWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    3Özlem ÖZCANCWDenizli BölgesiDENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    4Bürge Nazra BARANCWİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5İnci SARACIKCWİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Ayşe Bera SÜZERCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    7Ayşenur FENERCICWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    8Emine Rabia OĞUZCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    9Hazal BURUNCWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    10Sudenaz EKECWNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    11Helin SATICICWNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

    Yarışmaya Kayıtlı Antrenör Listesi


    SıraAdSoyadBölge
    1EgeYILDIRIMAnkara Bölgesi
    2EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    3GülüşenGÜLERAnkara Bölgesi
    4Murat SencanSÜNERAnkara Bölgesi
    5Okyay TunçKÜÇÜKKAYALAR Ankara Bölgesi
    6AlperAKYOLAntalya Bölgesi
    7EnginCOŞKUNOĞLUAntalya Bölgesi
    8KadirERAntalya Bölgesi
    9AbdürrezzakTAVACIİstanbul Bölgesi
    10AyhanKAYAİstanbul Bölgesi
    11BurhanKARAKOÇİstanbul Bölgesi
    12EvrimSAĞLAMİstanbul Bölgesi
    13Halim MertERDENİstanbul Bölgesi
    14İlkerERDOĞANİstanbul Bölgesi
    15EserÇULHAOĞLUİzmir Bölgesi
    16Halil EgemTabakİzmir Bölgesi
    17EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    18AlperCOŞARMersin Bölgesi
    19Mehmet EjderSÖZENMuğla Bölgesi
    20Yakup HanÇETINNevşehir Bölgesi
    21YusufYAZICINevşehir Bölgesi