Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

    25 Temmuz 2024

    2024 Gençlik Haftası Nursen Çokak Açık Hava Türkiye Şampiyonası

    Yarışma Haberleri

    2024 Gençlik Haftası Nursen Çokak Açık Hava Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

    0
    İzmir Atatürk Standında 13 – 19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen “2024 Gençlik Haftası Nursen Çokak Açık Hava Türkiye Şampiyonası” bugün yapılan madalya atışları ve...

    2024 Gençlik Haftası Nursen Çokak Açık Hava Türkiye Şampiyonası Başladı

    0
    2024 Yılı faaliyet programımızda bulunan “2024 Gençlik Haftası Nursen Çokak Açık Hava Türkiye Şampiyonası″ yarışması İzmir Atatürk Stadında başladı. Yarışmaya 47 Bölge, 12 Kategori 134...

    2024 Gençlik Haftası Nursen Çokak Açık Hava Türkiye Şampiyonası Yarışması Reglaman ve Program Duyurusu

    0
    Federasyonumuzun 2024 Yılı Faaliyet Programında yer alan "2024 Gençlik Haftası U21, U18, U15 (13 – 14 Yaş Grubu) Nursen Çokak Açık Hava Türkiye Şampiyonası...

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir


    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Volkan ÜNALDIRU21MAdana BölgesiAdana Hedef Spor K.
    2Bayram Buğra KIRICIRU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Mehmet Emirhan AKSAKALRU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Yusuf DIKICIRU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Bekir SATILMIŞRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Harun Bahadır KORKMAZRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Hüseyin KAKAŞCIRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Mehmet Efe ÇEVIKRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9Muhammed Ekrem ŞENRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    10Hamza Melih ÇIRAKRU21MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    11İsa Kağan BIRSENRU21MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    12Tuğtekin OKRU21MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    13Yiğit ERDOĞANRU21MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    14Arda Ege DÖNMEZGÜÇRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Burkay YILMAZRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    16Emirhan BASKINRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Kayra METINRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    18Kemal Berkay KARAYAKARU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    19Mustafa Buğrahan ÇOBANRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    20Rüzgar Haşim YILDIZRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    21Yavuz ÇAVUŞOĞLURU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    22Kıvanç ERDOĞMUŞRU21MAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23Yiğit Emre GARIPRU21MAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24Ahmet Aksay ÖNCELRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    25Ayaz KOCAGÖZRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    26Efe ARSLANRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    27Mustafa KARAKAYARU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    28Altan KARARU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    29Bora BÖREKÇILERRU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    30Fatih ŞENGÜRRU21MBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    31Hamza Yavuz VATANSEVERRU21MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    32Ahmet ÖZTÜRKRU21MBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    33Ebubekir KÖSERU21MDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    34Kaan AKTEPERU21MDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    35Osman Görkem ÇAKMAKCIRU21MDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    36Yekta Eren DURMAZRU21MDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    37Arda DURUKANRU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    38Mustafa Çağan AKÜLKERRU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    39Ozan ORALRU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    40Ege BOZKURTRU21Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    41YİĞİT CEM ŞAHİNRU21Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    42Yusuf KAYARU21Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    43Ahmet Efe KORKMAZRU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    44Emre TAÇRU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    45ERDOĞAN EMRE ESENRU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    46Yunus TAÇRU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    47Faruk HAYDANRU21Mİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    48Koray YILDIRIMRU21Mİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    49Yakup Semih TERZIOĞLURU21Mİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    50YİĞİT HÜSEYİN KESKİNRU21Mİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    51Efe KARARRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    52HALİL İBRAHİM ÖZDEMİRRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    53Gökberk AYTEKINRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    54İsmail Burak ÇALIŞKANRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    55Zülkif ÇAMCIRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    56Berkay AKKOYUNRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    57Toprak TÜRKERRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    58Sarp ERSOYRU21Mİstanbul BölgesiİVK Okçuluk
    59AHMET KAYRA YÜZBAŞIRU21Mİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    60Barış MERMERRU21Mİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    61Bilal Emre DOĞANRU21Mİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    62Yusuf Hamza YILANRU21Mİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    63Enver KUŞCURU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    64Harun KIRMIZITAŞRU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    65Ömer Faruk YILDIRMIŞRU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    66Atakan BÜYÜKKÖPRÜRU21Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    67Kaan TATLIDILRU21Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    68Yağız YOLCURU21Mİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    69Doruk YüceRU21Mİzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    70Efe AYLANÇRU21Mİzmir BölgesiİZMİR OKÇULUK TAKIMI SPOR KULÜBÜ
    71Emir ADAKRU21Mİzmir BölgesiİZMİR OKÇULUK TAKIMI SPOR KULÜBÜ
    72Emre SAVCIRU21Mİzmir BölgesiİZMİR OKÇULUK TAKIMI SPOR KULÜBÜ
    73Utku POYRAZRU21Mİzmir BölgesiİZMİR OKÇULUK TAKIMI SPOR KULÜBÜ
    74Yusuf Kutsi KIRMIZIRU21Mİzmir BölgesiKARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    75İbrahim KUTSALRU21MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    76Kamil TÜRKMENRU21MKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    77Kutay TEKRU21MKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    78Resul Talha GÖVEÇRU21MKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    79Aras GEZEKRU21MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    80Ege İLERİRU21MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    81Yağız ARSLANRU21MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    82Yusuf Tuğrul ETIRU21MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    83Baturay Alp CIVELEKRU21MKonya BölgesiKonya Ferdi
    84Mustafa ÖZDEMIRRU21MMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    85Ali ŞENOLRU21MRize BölgesiÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
    86Gürol BAYRAKTARRU21MSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    87Beren Tuan AKYÜZRU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    88Burak ÇAYIRHANRU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    89Faruk TOPUZRU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    90Mustafa Efe ÇELİKRU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    91Burak YELKOVANRU21MTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    92Halit KOÇRU21MTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    93Erdem Özkan SAPANRU21MTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    94Ahmet Taha ÖLMEZRU21MTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    95Ebubekir SEZGINRU21MTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    96Esat Emirhan BEKTAŞOĞLURU21MTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Aynur ERSANRU21WAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Ayşe Beren YILDIZRU21WAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Dilara Zehra GÖRÜRRU21WAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Ceylin İLERİRU21WAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Pervin Azra GÜMÜŞRU21WAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Aslı İrem YILDIRIMRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    7Nisa Nur GÖCENRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    8Zeynep Ada KÜÇÜKRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    9Nil AKSURU21WAnkara BölgesiÇANKAYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    10Ayşe Nur Ceren ALBAYRAKRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    11Beray BAŞARRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    12Eda YILDIRIMRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    13Elifsu ÇALIRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14Halise Nur Ecrin ALBAYRAKRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Irmak TÜRKRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    16Naz KABAKOZRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Elif DEMİRTAŞRU21WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    18Nisanur YALÇINTAŞRU21WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    19Refia Nur ŞENGÜLRU21WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    20Sevgi SARIRU21WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Destan KOÇRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    22Ezgi KARAYRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    23Naile İremsu ÇEVAKRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    24Rebecca Tuğba KRISTENSSONRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    25Alçin Duru AKBOĞARU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    26Betül YALÇINRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    27Duru ULUÇAYRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    28Elif BAŞKURTRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    29Hayrü Nisa ERGÜNRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    30Kübra YALÇINRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    31Melissa AHMEDRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    32Efsa Münevver SARIRU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33Elif Sena AKÇAYRU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    34Sena Dijan KANATLIRU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Elanur ATMACARU21WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    36Ceylin BOZKURTRU21WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    37Funda KARADUMANRU21WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    38Sahra Melek İNANRU21WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Şimal DOĞULURU21WBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    40İkbal YILDIZRU21WBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    41Ceren KOÇURRU21WBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    42ZEYNEP BERRE UZRU21WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    43Ela SITKIRU21Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    44Firuze Defne ŞAHİNRU21Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    45Tania MAHMOUDIEHRU21Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    46Ayşegül DALDABANRU21Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    47Defne GENÇERRU21Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    48Defne Yeliz RECEPOĞLURU21Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    49AYŞENUR KARAAĞAÇRU21Wİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    50ELİF NAZ ÇETİNRU21Wİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    51Nisanur ÖZDILRU21Wİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    52Şuheda Nazlı EKINCIRU21Wİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    53Zeynep ÖZTÜRKRU21Wİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    54Gülperi ATAKRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    55Cansu YILMAZRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    56Zeynep Bağda KALEMRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    57Zeynep KARAGÖZRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    58Serra ŞATIRRU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    59Ebrar Nur ZENGINRU21Wİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    60Melike TAŞBAŞIRU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    61Nisanur PINARRU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    62Yasemin DOĞANRU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    63Alize Lara DEMİRALPRU21Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    64Duru Melek EFEOĞLURU21Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    65Begüm KARABULUTRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    66Gökçe ERSOYRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    67Sıla ÖZDEMIRRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    68Almira NARBAYRU21Wİzmir BölgesiİZMİR OKÇULUK TAKIMI SPOR KULÜBÜ
    69Dilara Naz DEMIRRU21Wİzmir BölgesiİZMİR OKÇULUK TAKIMI SPOR KULÜBÜ
    70Melisa YEŞILTAŞRU21Wİzmir BölgesiİZMİR OKÇULUK TAKIMI SPOR KULÜBÜ
    71Fatma Gül Zehra KAYGINRU21Wİzmir BölgesiKARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    72Melek ARSLANRU21WKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    73Asiye Şüheda TEKEOĞLURU21WKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    74Dilara Ecem DENIZRU21WKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    75Elif YILDIRIMRU21WKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    76Göksu Selvi SELVIRU21WManisa BölgesiManisa Yunus Emre Beledıye Spor Kulübü Derneği
    77Nehir KÖKRU21WManisa BölgesiManisa Yunus Emre Beledıye Spor Kulübü Derneği
    78Yade GÖNLÜGÜZELOĞLURU21WManisa BölgesiManisa Yunus Emre Beledıye Spor Kulübü Derneği
    79Elif Nur YILMAZRU21WNiğde BölgesiNiğde Ferdi
    80Fatma CERANRU21WNiğde BölgesiNiğde Ferdi
    81Yasemin CERANRU21WNiğde BölgesiNiğde Ferdi
    82Sümeyye YILMAZRU21WRize BölgesiÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE SPOR KÜLÜBÜ DERNEĞİ
    83Canse Duru TARAKÇIRU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    84Defne DEREBAŞIRU21WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    85İlayda Şevval ERKİNRU21WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    86Şevval SUBAŞILIRU21WTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    87Fatma Şevval KAPTIRU21WTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    88Ceyda AKRU21WTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    89Eylül Neva PERÇINRU21WTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    90Ravza Sevim BOYACIRU21WTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    91Hatice Elanur BAYRAKTARRU21WTrabzon BölgesiTrabzon Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    92Gökçe PULATRU21WYalova BölgesiYALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Enver Alperen BUDAKCU21MAdana BölgesiAdana Hedef Spor K.
    2Çağdaş DIKENCU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Muhammed Fatih KAPLANCU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Umut Doğukan ASALCU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Batuhan Levent SAĞLAMCU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    6Emirhan Efe KONAKCU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    7Umut ALTUNDAĞCU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    8Can KURNAZCU21MAntalya BölgesiAkant Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    9Mert SARALCU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    10Orkan KABAKÇICU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    11Denizhan SÜMERCU21MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    12Ahmet YILDIRIMCU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    13Davut TURGUTCU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    14İbrahim Hayrullah TÜZCU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    15Muhammed Mirac GÜLTEKINCU21MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    16Eren KIRCACU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    17Gökay ALTINTAŞCU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    18Osman ÇAKARCU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    19Gülken Ali NEŞELICU21MÇorum BölgesiÇorum Ferdi
    20Ahmed EKİNÇİCU21MDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    21Harun Mert AYDINCU21MDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    22Mirac Batuhan EKİNCU21MDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    23Arda KANBEROĞLUCU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    24Kayra ŞENYÜZCU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    25Toygar BUDAKCU21Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    26Ahmet Kerem ADAŞCU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    27Erim YILMAZCU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    28Harun ARSLANCU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    29Azad Fırat OKÇUOĞLUCU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    30Buğra Yiğit KALAFATCU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    31İlker Berat KAYAŞCU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    32ÖMER FARUK BAYRAKCU21Mİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    33Halit Ömer DAĞCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    34Harun KIRMACICU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    35Kemal ÖZKANCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    36Kerem ÖZKANCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    37Burak GÜLİRMAKCU21Mİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    38Ege Kağan COŞKUNCU21Mİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Ali KANDIRMIŞCU21Mİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    40Emir Deniz BARŞCU21Mİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    41Kayra Furkan KAÇMAZCU21Mİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    42Oğuzhan SAÇINCU21Mİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    43Onur Semi TETIKCU21MKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    44Seyit HASARPACU21MKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    45Yunus Emre ARSLANCU21MKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    46İsmail Efe ÇINARCU21MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    47Cihad Emir YILDIZCU21MKütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
    48Deniz ÇAĞLAYANCU21MManisa BölgesiMANİSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    49Deniz Kaan KOÇCU21MManisa BölgesiMANİSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    50Abdullah ASLIMCU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    51Kerem ÇELIKCU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    52Kubilay ÖZDEMIRCU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    53Can KASAPCU21MSivas BölgesiSİVAS TELEKOM SPOR KULÜBÜ
    54Mehmet Eren DÖNMEZLERCU21MŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİREYSEL SPOR KULÜBÜ
    55Cem DENLICU21MTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    56Can İREZCU21MYalova BölgesiYALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Asel su AYDINLICU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    2Betül ÖZBEKCU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    3Ceren Asiye TAŞCU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    4Demet Ceylin UÇARCU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    5Ela YIĞITCU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    6Rabia ARAPOĞLUCU21WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Sevgi SARICU21WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Zehra Damla TAVİLOĞLUCU21WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9Zeynep BEŞKAZALICU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    10Zeynep BIÇAKCU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    11Bilge DERELICU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    12Güneş ATEŞCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13İrem ŞANELCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Maja SAĞLIKCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Maram Yaser Ahmed Abdo NOAMANCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    16Şeyma Gülbin ÖZENCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    17Yağmur Ece KULAKCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    18Zeynep Nilda ÖNCELCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    19Zümra ALTINCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    20Şevval BAYTEMIRCU21WDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Eylül YILDIZCU21Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    22Irmak GÜRCU21Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    23Yaşanur Ekin ÖZKANCU21Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    24Beyzanur AKMANCU21Wİstanbul BölgesiBAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    25Rümeysa Şahnigar KARALARCU21Wİstanbul BölgesiBAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    26Azra TURANCU21Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    27Defne ÇAKMAKCU21Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Nilüfer DoğancaCU21Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29RAVZA EYLÜL KAYABAŞICU21Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    30Serenay DURANCU21Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    31Amber Duru KONCACU21Wİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    32Bürge Nazra BARANCU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33Derya İpek OKYARCU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    34Elif KÖROĞLUCU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Gozel YUSUFCU21Wİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    36Zeynep Mehlika ÖZAYDINCU21Wİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    37DEFNE USTACU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    38Efdal Hatice KÖSECU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    39MELİSA KOPSALICU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    40Gülsümsu ÜNLÜCU21Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    41Ümran COŞĞUNCU21Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    42Zeynep Duru FIDANCU21Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    43Alisa AKSAÇCU21Wİzmir BölgesiNURSEN SPOR KULÜBÜ
    44Beyza KARAKUŞCU21WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    45Didem ÇOŞKUNÇAYCU21WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    46İrem OCAKCICU21WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    47Şeyma KARAKUŞCU21WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    48HAMİDE EBRAR ÖZTÜRKCU21WKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    49Öznur DEDECU21WKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    50Afra Nur SARIKAYACU21WManisa BölgesiMANİSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    51Alya IŞIKCU21WManisa BölgesiMANİSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    52Eylül Mafizen AKĞEYIKCU21WManisa BölgesiMANİSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    53Ceyda KÖMÜRCU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    54Ecesu DEMIRCANCU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    55Ecrin İLHANCU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    56Eflal Duru KAYACU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    57Meltem YAKACU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    58Betül ÇELIKCU21WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    59Helin SATICICU21WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    60İKLİM AYDINCU21WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    61PELİN GARİBOĞLUCU21WOrdu BölgesiEFOR GELİŞİM OKULLARI SPOR KULÜBÜ
    62Zeynep Nisa DİNÇCU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    63Emine Nur ÇALKICICU21WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    64Buse ATAŞCU21WSivas BölgesiSİVAS TELEKOM SPOR KULÜBÜ
    65Ayşe DEMIRTAŞCU21WŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    66Defne ATICICU21WTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    67MELEK KARAATLICU21WTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    68Beyza Duru ÇELIKCU21WTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    69Şeydanur UTUŞCU21WYalova BölgesiYALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Kerem GÜLRU18MAdana BölgesiADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    2Nail Aykut GÜLENRU18MAdana BölgesiADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    3Altay CEYHANRU18MAdana BölgesiAdana Hedef Spor K.
    4EFE ARABACIRU18MAdana BölgesiAdana Hedef Spor K.
    5Adem Kenan YILDIZRU18MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Osman Hamdi MEŞINCIGILLERRU18MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Turhan Berk ERSOYRU18MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Mehmet Efe ÇEVIKRU18MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9Muhammed Ekrem ŞENRU18MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    10Yiğit GÜLERRU18MAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    11Hamza Melih ÇIRAKRU18MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    12İsa Kağan BIRSENRU18MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    13Yiğit ERDOĞANRU18MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    14Abdullah BEKTAŞRU18MAnkara BölgesiÇUBUK OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Alp Tuğra AKBAŞRU18MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    16Hamza Esat SAĞLAMRU18MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    17Kayra Efe SAĞLAMRU18MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    18Mustafa Eymen OYANIKRU18MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    19Arda Emir KAYARU18MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    20Doğan ÜNLÜRU18MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    21Tuna GÜCELIOĞLURU18MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    22Yaşar Vefa BOZKURTRU18MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    23Yusuf Tuna ÖZTÜRKRU18MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    24Mert KÖSEOĞLURU18MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    25Ömer Faruk BIROĞLURU18MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    26Zeki ÇETİNKAYARU18MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    27Arda Ege DÖNMEZGÜÇRU18MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    28Burkay YILMAZRU18MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    29Emirhan BASKINRU18MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    30Kayra METINRU18MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    31Rüzgar Haşim YILDIZRU18MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    32Yiğit Samet DOĞANRU18MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    33Yusuf Efe DINCELRU18MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    34Ahmet Aksay ÖNCELRU18MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    35Mustafa KARAKAYARU18MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    36Serdar Kaan KÜÇÜKALIRU18MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    37Kağan MANAVRU18MAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    38Toprak KUBILAYRU18MAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Bora BÖREKÇILERRU18MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    40Ömer Eymen ÇOŞLUOĞLURU18MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    41Saygın ŞAHINRU18MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    42Zeki Tuğra YILDIZRU18MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    43Egemen YAVUZRU18MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    44Özgür İLHANRU18MBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    45Enes ÖNERRU18MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    46Melih KARADENIZRU18MBayburt BölgesiBayburt Ferdi
    47ATABEK YILMAZRU18MBurdur BölgesiÇAĞLA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    48Bilal Numan İNANRU18MBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    49Ömer Berk TEKİNRU18MBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    50Yekta Eren TURGUTRU18MBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    51Ahmet ÖZTÜRKRU18MBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    52Ege Doruk DEMİRELRU18MÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    53Yakup AYGÜNRU18MÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    54Metehan UYANRU18MDenizli BölgesiDENİZLİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    55Ebubekir KÖSERU18MDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    56Kaan AKTEPERU18MDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    57Osman Görkem ÇAKMAKCIRU18MDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    58Alp Eren ÇELIKRU18MElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    59Mehmet AKRU18MElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    60UTKU KAHRAMANRU18MEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    61ÇINAR GÜLTEKİNRU18Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    62Demir Kaan BAYMANRU18Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    63Deniz AKSOYRU18Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    64Hamza Mahmoud Serageldın A SHAHEENRU18Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    65Mehmet KILIÇÇEKERRU18Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    66Selim ARSLANRU18Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    67Yavuz Selim ATARU18Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    68Ahmet Kerem KARAKUŞRU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    69EFE KIZILKAYARU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    70İsmail Emre TÜTÜNCÜRU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    71Ozan ORALRU18Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    72HALİL İBRAHİM ÖZDEMİRRU18Mİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    73Toprak TÜRKERRU18Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    74İsmail Aslan KAYARU18Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    75Kutay TORUNRU18Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    76Selim Ege SAĞSÖZRU18Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    77Yusuf Talha SALTOĞLURU18Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    78Mahir Mert BILSELRU18Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    79Ömer Faruk AKKUŞRU18Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    80AHMET KAYRA YÜZBAŞIRU18Mİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    81Bilal Emre DOĞANRU18Mİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    82HAYRULLAH ÇİÇEKCİRU18Mİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    83Hüseyin Furkan CHINTOIURU18Mİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    84YUNUS ALLAHVERDİRU18Mİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    85Yusuf Hamza YILANRU18Mİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    86Hüseyin Erdem DEMIRRU18Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    87Tunahan BILGENRU18Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    88Kerem TUNARU18Mİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    89Atakan BÜYÜKKÖPRÜRU18Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    90Hüseyin Efe GÜNAYLIRU18Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    91Kaan TATLIDILRU18Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    92Kuzey DOĞANRU18Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    93Ali HACIMÜMINOĞLURU18Mİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    94Mehmet Çağan GÜRÜNRU18Mİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    95Efe AYLANÇRU18Mİzmir BölgesiİZMİR OKÇULUK TAKIMI SPOR KULÜBÜ
    96Emir ADAKRU18Mİzmir BölgesiİZMİR OKÇULUK TAKIMI SPOR KULÜBÜ
    97Emre SAVCIRU18Mİzmir BölgesiİZMİR OKÇULUK TAKIMI SPOR KULÜBÜ
    98Utku POYRAZRU18Mİzmir BölgesiİZMİR OKÇULUK TAKIMI SPOR KULÜBÜ
    99Yusuf Kutsi KIRMIZIRU18Mİzmir BölgesiKARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    100Yağızalp SIVRIKAYARU18Mİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    101Ahmet Mete ÇABUKRU18MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    102Bilal Arda ALAGÖZRU18MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    103Emirhan KANADIKIRIKRU18MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    104Salih Ertuğrul KÜPELIRU18MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    105Abdullah Enes DOĞANRU18MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    106Berke GÜLÇEKRU18MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    107İbrahim KUTSALRU18MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    108Arda DERYARU18MKırklareli BölgesiKIRK OK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    109Emirhan TEKDERERU18MKırklareli BölgesiKIRK OK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    110Ömer Hamza ANILRU18MKırklareli BölgesiKIRK OK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    111Aras GEZEKRU18MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    112DOĞUKAN EFE KÖROĞLURU18MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    113Ege İLERİRU18MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    114Yağız ARSLANRU18MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    115Yusuf Tuğrul ETIRU18MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    116Baturay Alp CIVELEKRU18MKonya BölgesiKonya Ferdi
    117Mustafa Ömer ERSOYRU18MMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    118Kenan KAYIKCIRU18MMuğla BölgesiMuğla Ferdi
    119Raşit ÇamcıRU18MMuğla BölgesiMuğla Ferdi
    120Ali Ege ACEMIRU18MMuğla BölgesiMUĞLA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    121Berat MİNDİLOĞLURU18MOrdu BölgesiFATSA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    122Çağan ÇINARRU18MSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    123ERTUĞRUL RECEP TARHANRU18MSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    124Batu Sarp KÖKSALRU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    125Efe Yiğit ASLANRU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    126ALİ ÇAĞAN ÖZERRU18MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    127Eymen ERDEMRU18MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    128Faruk TOPUZRU18MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    129Mustafa Efe ÇELİKRU18MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    130Yunus Emre ALKANRU18MŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    131Halit KOÇRU18MTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    132Erdem Özkan SAPANRU18MTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    133Ahmet Taha ÖLMEZRU18MTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    134Esat Emirhan BEKTAŞOĞLURU18MTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    135Nihat Talha UygurRU18MTrabzon BölgesiTrabzon Ferdi
    136Melih MISIRRU18MTrabzon BölgesiTrabzon Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    137Tuğrahan AKSOYRU18MTrabzon BölgesiTrabzon Okçuluk Spor Kulübü Derneği
    138KERİM OKTAYRU18MUşak BölgesiUŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    139Selim YAVUZRU18MYalova BölgesiYALOVA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    140Yasin ERTUĞRU18MYalova BölgesiYALOVA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1RÜVEYDA İCLAL GÖKRU18WAdana BölgesiADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    2AYŞEGÜL ÇULHARU18WAdana BölgesiAdana Hedef Spor K.
    3MİRAÇ KARDAŞLARRU18WAdana BölgesiAdana Hedef Spor K.
    4EBRAR YALVAÇRU18WAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5ZEYNEP YARRU18WAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Ceylin İLERİRU18WAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Pervin Azra GÜMÜŞRU18WAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Aslı İrem YILDIRIMRU18WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    9Ecrin KURURU18WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    10Mina UÇAKKANRU18WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    11Nisa Nur GÖCENRU18WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    12Zeynep Ada KÜÇÜKRU18WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    13Keriman Ahsen ARIÖZRU18WAnkara BölgesiÇUBUK OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14Buse IŞIKRU18WAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    15MELİS BAKIRRU18WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    16Ayşe Nur Ceren ALBAYRAKRU18WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Beray BAŞARRU18WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    18Eda YILDIRIMRU18WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    19Elifsu ÇALIRU18WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    20Halise Nur Ecrin ALBAYRAKRU18WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    21Irmak TÜRKRU18WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    22Naz KABAKOZRU18WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    23Destan KOÇRU18WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    24Ezgi KARAYRU18WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    25Naile İremsu ÇEVAKRU18WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    26Rebecca Tuğba KRISTENSSONRU18WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    27Duru ULUÇAYRU18WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    28Elif BAŞKURTRU18WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    29Melissa AHMEDRU18WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    30Efsa Münevver SARIRU18WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    31Elif Sena AKÇAYRU18WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    32Sena Dijan KANATLIRU18WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33SEHLE SEVİNİRRU18WAydın BölgesiAydın Ferdi
    34Azra ÇATALRU18WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    35Ceylin Ecrin UYANIKRU18WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    36Sümeyye Fatma YORMAZRU18WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    37Ceylin BOZKURTRU18WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    38Funda KARADUMANRU18WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Lina BOZKURTRU18WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    40Şimal DOĞULURU18WBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    41AYSU TİRYAKİRU18WBurdur BölgesiÇAĞLA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    42İCLAL GÜNDÜZRU18WBurdur BölgesiÇAĞLA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    43Nihan Nida UZUNSOYRU18WBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    44Eflin Ece OĞUZRU18WBursa BölgesiSipahi Okçuluk Spor KL.
    45Zeynepnaz YILMAZRU18WBursa BölgesiSipahi Okçuluk Spor KL.
    46Fatma Edanur KILIÇRU18WÇorum BölgesiÇorum Ferdi
    47Hatice Efsa ÇağılRU18WÇorum BölgesiÇorum Ferdi
    48Neriman DAĞALRU18WDenizli BölgesiDENİZLİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    49Betül CANAZLAR RU18WDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    50EYLÜL CANIMRU18WDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    51Nisanur ÇOLAK RU18WDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    52ZEYNEP BAYRAKRU18WDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    53Zeynep Sude GÜNEŞ RU18WDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    54Damla ÇAKMAKRU18WElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    55Yağmur OĞUZRU18WElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    56Fatma Zülal HALIŞRU18WEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    57Emine ATÇARU18Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58Nehir SEYHANRU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    59Yasemin YILDIRIMRU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    60Firuze Defne ŞAHİNRU18Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    61Berra FAİKRU18Wİstanbul BölgesiBAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    62Eylül ÇARTIRU18Wİstanbul BölgesiBAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    63Rubap ŞERENRU18Wİstanbul BölgesiBAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    64Ferda Nil GÖKSURU18Wİstanbul BölgesiBAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    65Şimal Mina TANYELRU18Wİstanbul BölgesiBAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    66CANSU YAVUZRU18Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    67Ecrin Zümra KAHVECİRU18Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    68Halime Zeynep ODABAŞRU18Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    69Hilalnur Şevval DEMIRELRU18Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    70Zeynep KARAGÖZRU18Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    71Berra GÜVENRU18Wİstanbul BölgesiİVK Okçuluk
    72Göksu UĞURLURU18Wİstanbul BölgesiİVK Okçuluk
    73YAĞMUR ÖZDEMİRRU18Wİstanbul BölgesiİVK Okçuluk
    74Yağmur ŞAHINRU18Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    75Elif Ceylin HIDIRRU18Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    76Rüveyda Göksu KARAKOÇRU18Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    77Didem OVALIOĞLURU18Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    78Duru ÖZESERRU18Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    79Elif Naz KEMALOĞLURU18Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    80Hatice Nisa KESICIRU18Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    81İrem AYANRU18Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    82LİDYA KILIÇRU18Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    83Erva Medine SAZAKRU18Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    84Hilal ŞAHİNRU18Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    85Melek Naz ALKANRU18Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    86Melike TAŞBAŞIRU18Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    87Nehir Berfin ÖKLÜRU18Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    88Ecrin Nur AYDINRU18Wİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    89Fatma Berra BÜYÜKBAYRAKRU18Wİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    90Nazlı BEYHANRU18Wİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    91Duru Melek EFEOĞLURU18Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    92Gülten İstanbul KAYNARRU18Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    93SEDA NUR GÖKCERU18Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    94YAĞMUR ŞAHİNRU18Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    95Zeynep Naz KOCACIKRU18Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    96Yağmur HEPBAYRAKTARRU18Wİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    97Zeynep Beril ÖzelRU18Wİzmir BölgesiGöztepe S.K
    98Ayşenur UYSALRU18Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    99Beren Çağla ERENGÖNÜLRU18Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    100Elif Naz AKIŞRU18Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    101Fatmanur UYSALRU18Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    102Havvana HAYIRLIRU18Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    103Kader İGDERU18Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    104Nilda HASTÜRKRU18Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    105Nilsu HASTÜRKRU18Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    106Zeynep Naz BAHADIRRU18Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    107ZEHRA SELİN BAĞCIRU18Wİzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    108Almira NARBAYRU18Wİzmir BölgesiİZMİR OKÇULUK TAKIMI SPOR KULÜBÜ
    109Dilara Naz DEMIRRU18Wİzmir BölgesiİZMİR OKÇULUK TAKIMI SPOR KULÜBÜ
    110Dora ORHANRU18Wİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    111Gülse AKDOĞANRU18Wİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    112Talya Ezgi MÜMİNRU18Wİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    113Hayrunnisa ARIKRU18WKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    114Rabia ÇOMRUKRU18WKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    115Zeynep TÜFEKÇIRU18WKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    116Melek ARSLANRU18WKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    117Rana BAŞARANRU18WKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    118Ayşegül KÖROĞLURU18WKırklareli BölgesiKIRK OK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    119Şevval SEVERRU18WKırklareli BölgesiKIRK OK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    120Zeynep Azra ÖLMEZRU18WKırklareli BölgesiKIRK OK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    121Ada YÜKSELRU18WKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    122Dilara Ecem DENIZRU18WKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    123Simge ÖZHANRU18WKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    124Sümeyye TUNCERRU18WKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    125ADA BARIŞRU18WKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
    126Zeynep ADSIZRU18WKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
    127Ayşe YIĞITRU18WKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    128Gökçe KÜRLEKRU18WKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    129Nazlı GÜLRU18WKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    130Göksu Selvi SELVIRU18WManisa BölgesiManisa Yunus Emre Beledıye Spor Kulübü Derneği
    131Nehir KÖKRU18WManisa BölgesiManisa Yunus Emre Beledıye Spor Kulübü Derneği
    132Defne Naz DEVECIRU18WMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    133Eslem YAĞLIRU18WMuğla BölgesiKAR OKÇULUK AKADEMİ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    134Ecrin Dila DANIŞKANRU18WMuğla BölgesiMuğla Ferdi
    135ÖYKÜ ÖZTÜRKRU18WMuğla BölgesiMUĞLA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    136Feyza Rana DEMİRYÜREKRU18WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    137Latife KÖRPINARRU18WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    138ADA ALTUNRU18WOrdu BölgesiEFOR GELİŞİM OKULLARI SPOR KULÜBÜ
    139İREM AKARU18WOrdu BölgesiEFOR GELİŞİM OKULLARI SPOR KULÜBÜ
    140Berra su KAÇARRU18WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    141ECRİN ÇEKENRU18WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    142Elif Hilal KESKINRU18WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    143FEYZA ALCANRU18WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    144Nurulhüda KÖSERU18WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    145Zeynep KARAKOÇRU18WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    146Canse Duru TARAKÇIRU18WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    147Sultan Yade YALINKAYARU18WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    148Sümeyye ÜRGÜPRU18WSivas BölgesiSULTANŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    149Göknur AYDINRU18WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    150Sena Betül HÜLAGÜRU18WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    151Şevval SUBAŞILIRU18WTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    152Fatma Şevval KAPTIRU18WTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    153Ceyda AKRU18WTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    154Eylül Neva PERÇINRU18WTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    155Ravza Sevim BOYACIRU18WTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    156Birgül ErbaşaranRU18WTrabzon BölgesiTrabzon Ferdi
    157Ayşe su GÜRERGENERU18WYalova BölgesiYALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    158Elif Ela ÖZPOLATRU18WYalova BölgesiYALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    159Hayrünnisa YILMAZRU18WYalova BölgesiYALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1KAREN YAVUZCU18MAdana BölgesiAdana Hedef Spor K.
    2Efe TAŞTEKINCU18MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    3Furkan Doruk MUTLUCU18MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    4Batuhan Levent SAĞLAMCU18MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    5Emirhan Efe KONAKCU18MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    6Rüzgar Haşim YILDIZCU18MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    7Can KURNAZCU18MAntalya BölgesiAkant Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    8Doğukan AYDINCU18MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    9Hüseyin Emir ÇAKARCU18MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    10Mert Can ÖZTÜRKCU18MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    11Mert SARALCU18MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    12Onat GÜNEYCU18MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    13Orkan KABAKÇICU18MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    14Denizhan SÜMERCU18MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Mete HATİPOĞLUCU18MAydın BölgesiAydın Ferdi
    16Ahmet Emir Can ÖZBEKCU18MBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    17Noyan ÇERÇICU18MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    18ATA EROLCU18MEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    19Bilal Talha AYHANCU18Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    20Muhammet Emirhan KELEŞCU18Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Omar Mahmoud Serageldın SHAHEENCU18Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    22Ahmed Katade GÜVENDICU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    23Ata KAPLANCU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    24Kerem ÇALIŞKANCU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    25Mehmet Asaf KELEPIRCIOĞLUCU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    26Şenol Doğuhan DOĞANCU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    27Yusuf Said AKPINARCU18Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    28Arda KANBEROĞLUCU18Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    29Harun ERYILMAZCU18Mİstanbul BölgesiBAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    30Kayra ŞENYÜZCU18Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    31Ege GÜNEYCU18Mİstanbul BölgesiGÖKTÜRK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
    32Mert Kayra KAPLANCU18Mİstanbul BölgesiGÖKTÜRK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
    33Onur GÜLERYÜZCU18Mİstanbul BölgesiGÖKTÜRK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
    34Harun ARSLANCU18Mİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    35Azad Fırat OKÇUOĞLUCU18Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    36Buğra Yiğit KALAFATCU18Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    37İlker Berat KAYAŞCU18Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    38Kemal Batuhan ÖZERCU18Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    39ÖMER FARUK BAYRAKCU18Mİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    40Ahmet Ulubey CANIKLICU18Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    41Ergin KOCAKAPLANCU18Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    42Miraç ÜNLÜCU18Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    43Furkan ERSOYLUCU18Mİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    44Burak GÜLİRMAKCU18Mİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    45Ege Kağan COŞKUNCU18Mİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    46Ali KANDIRMIŞCU18Mİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    47Kayra Furkan KAÇMAZCU18Mİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    48Oğuzhan SAÇINCU18Mİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    49Engin Deniz GÜLERCU18Mİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    50Mustafa ÇalıkCU18Mİzmir BölgesiGöztepe S.K
    51Necati Mert SarıgöllüCU18Mİzmir BölgesiGöztepe S.K
    52Yusuf ERKENCICU18Mİzmir BölgesiNURSEN SPOR KULÜBÜ
    53BAYBORA KEMERCU18Mİzmir BölgesiROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    54Bora BARLASCU18Mİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    55Efe YILDIRIMCU18Mİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    56İsmail Efe ÇINARCU18MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    57AHMET CEMİL AYDINCU18MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58KEREM DÖKMECU18MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    59YUSUF KEREM KİNİKCU18MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    60Ömer Metin DALGALICU18MKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
    61Batuhan KAÇMAZCU18MManisa BölgesiMANİSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    62Deniz ÇAĞLAYANCU18MManisa BölgesiMANİSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    63TAHACAN TERHANCU18MManisa BölgesiMANİSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    64Bekir ÇILLICU18MNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    65Doruk Aras FERALANCU18MNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    66Mehmet Burak ÇETINCU18MNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    67Mustafa AKYARCU18MNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    68Ömer AKYARCU18MNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    69Ömer BABAOĞLUCU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    70Ufuk Kerem DUMANCU18MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    71Kerem ÇELIKCU18MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    72Can KASAPCU18MSivas BölgesiSİVAS TELEKOM SPOR KULÜBÜ
    73Mahmut Beyazıt ÖTEGEÇELICU18MŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİREYSEL SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Duygu ERKAYCU18WAdana BölgesiAdana Hedef Spor K.
    2EMİNE YOLCUCU18WAdana BölgesiAdana Hedef Spor K.
    3Güler Nur TOPALCU18WAdana BölgesiAdana Hedef Spor K.
    4Esma Elvin CIVANCU18WAnkara BölgesiABC KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    5Müge UĞURCU18WAnkara BölgesiABC KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    6Selin ÇAKIRCU18WAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    7Ceren Asiye TAŞCU18WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    8Demet Ceylin UÇARCU18WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    9Ela YIĞITCU18WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    10Beray Göksu SELÇUKCANCU18WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    11Mina BOYACICU18WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    12Nihal Bade YAŞACANCU18WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    13Eda YILDIRIMCU18WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14Zeynep BEŞKAZALICU18WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15İpek CANPINARCU18WAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    16Buse UZUNERCU18WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    17Elif KAYACU18WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    18Kamile Elis SERTKAYACU18WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    19Zeynep BIÇAKCU18WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    20Bilge DERELICU18WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Güneş ATEŞCU18WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    22İrem ŞANELCU18WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23Maja SAĞLIKCU18WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24Yağmur Ece KULAKCU18WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    25Zeynep Nilda ÖNCELCU18WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Zümra ALTINCU18WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    27Fatma Nisa GÖKDEMIRCU18WBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    28Doğa ÖZELCU18WÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    29Yıldız Duru ÖKTENCU18WÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    30Nermin Nil KENEZCU18WDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    31Şevval BAYTEMIRCU18WDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    32Aybüke DOĞMUŞCU18Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33Gannah ARSLANCU18Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    34Nisa Eylül ARDAHANCU18Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Sevda ÖZKANCU18Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    36Deniz İnci SEYHANCU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    37Duru ÖZÇELIKCU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    38Eda KUŞOĞLUCU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    39İpek FIDANCU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    40Lara ÇETINCU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    41Zeynep ÇAĞLARCU18Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    42Eylül YILDIZCU18Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    43ZEYNEP HAYRÜNNİSA AKYILDIZCU18Wİstanbul BölgesiBAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    44Azra TURANCU18Wİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    45BEGÜM ERFINDIKCU18Wİstanbul BölgesiGÖKTÜRK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
    46Maria PIRVUCU18Wİstanbul BölgesiGÖKTÜRK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
    47İrem ÖZTÜRKCU18Wİstanbul BölgesiİSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    48Melis UZUNCU18Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    49Ceren UYMAZCU18Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    50Şevval HANECİCU18Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    51Ada SÖNMEZCU18Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    52Ayşenur FENERCICU18Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    53Şevval YANKAÇCU18Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    54Tubanur AKTEMURCU18Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    55Zeynep BILGIÇCU18Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    56Ümmügülsüm UÇARCU18Wİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    57YAĞMUR SİMAY ÇEŞMECU18Wİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58Büşra ÜNERCU18Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    59Pelin Sıla ÖNSOYCU18Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    60Zeynep Duru FIDANCU18Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    61Berinay ONUKCU18Wİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    62DİLASU KARAERCU18Wİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    63SELİN ÖZDENCU18Wİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    64Alisa AKSAÇCU18Wİzmir BölgesiNURSEN SPOR KULÜBÜ
    65Su BOLAKÇACU18Wİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    66Beyza KARAKUŞCU18WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    67Didem ÇOŞKUNÇAYCU18WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    68Şeyma KARAKUŞCU18WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    69Öznur DEDECU18WKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    70Irmak AYDINCU18WMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    71Almira Ecrin ÖZGÜNEYCU18WMuğla BölgesiKAR OKÇULUK AKADEMİ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    72Ecesu DEMIRCANCU18WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    73Ecrin İLHANCU18WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    74Eflal Duru KAYACU18WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    75Yaren SARECU18WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    76FEYZA NUR ERDOĞANCU18WOrdu BölgesiEFOR GELİŞİM OKULLARI SPOR KULÜBÜ
    77Zeynep Neva YÜCETEPECU18WOrdu BölgesiFATSA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    78Zeynep Nisa DİNÇCU18WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    79Ayşe DEMIRTAŞCU18WŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    80İREM SU BOZKOYUNCU18WŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    81Defne ATICICU18WTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    82MELEK KARAATLICU18WTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    83Beyza Duru ÇELIKCU18WTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Emir KONUKKUŞRU15MAdana BölgesiADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    2Muharrem COŞKUNERRU15MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3UTKU EROĞLURU15MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Arda YILMAZRU15MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Yiğit GÜLERRU15MAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    6Enes ATLIHANRU15MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    7Ensar Kayra TUNÇAYRU15MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    8Murat Kayra SarıaydınRU15MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    9YUSUF YILDIZRU15MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    10Can SAVAŞCIRU15MAnkara BölgesiANKARA ZEN SPOR KULÜBÜ
    11Furkan BARANRU15MAnkara BölgesiANKARA ZEN SPOR KULÜBÜ
    12Ozan KÜLCÜRU15MAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13Alp Tuğra AKBAŞRU15MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Kayra Efe SAĞLAMRU15MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Mustafa Eymen OYANIKRU15MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    16Doğan ÜNLÜRU15MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    17Doğanay Ömer ÖÇGÜDERRU15MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    18Kerem İLERİRU15MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    19Yusuf Tuna ÖZTÜRKRU15MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    20Alp Burak ArslanRU15MAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21HAMZA DEMİRRU15MAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    22YİĞİT EMİR AYTANRU15MAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    23Ahmet Mirza ŞENERRU15MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    24Mustafa ÖZBEKRU15MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    25Yavuz Kaan TUNCAYRU15MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    26Yiğit Samet DOĞANRU15MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    27Asım Çağan ÇAYIRRU15MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    28Abdurrahman Alper AĞCARU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    29Arslan Kuzey AVCIRU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    30Hasan AVŞARRU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    31Osman Berker KÖKRU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    32Egemen YAVUZRU15MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33HASAN EGE BENLİRU15MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    34Enes ÖNERRU15MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Yağız KARAKÖKRU15MBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    36Hüseyin Kerim KASIMOĞLURU15MBayburt BölgesiBayburt Ferdi
    37Boran Deniz SALIKRU15MBurdur BölgesiÇAĞLA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    38Mert Aykut EKİCİRU15MBurdur BölgesiÇAĞLA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Ömer Berk TEKİNRU15MBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    40Muhammed Taha OLKUNRU15MÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    41AHMED SAİD KOÇRU15MÇanakkale BölgesiGELİBOLU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    42ONUR KIRÇİLRU15MErzincan BölgesiERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    43ALİ ENSAR ADIMANRU15MEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    44Mert Burak KOCARU15MEskişehir BölgesiModern Okçuluk Spor Kulübü
    45Egemen ÇOMAKRU15MGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    46Demir Kaan BAYMANRU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    47Deniz AKSOYRU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    48Hamza Mahmoud Serageldın A SHAHEENRU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    49MUSTAFA SARPER BORARU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    50İsmail Emre TÜTÜNCÜRU15Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    51Ömer Kayra SÜRERRU15Mİstanbul BölgesiBAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    52Emir Asaf EMINOĞLURU15Mİstanbul BölgesiBAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    53Ali Arda KÜÇÜKKALFARU15Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    54Ali Arslan GÜÇLÜRU15Mİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    55Cüneyt Şahin ÖZELRU15Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    56Bora ASİLRU15Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    57Kerem Yağız BAKTIRRU15Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58Kuzey ÖZCANRU15Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    59Ömer Alp ÖZORALRU15Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    60Onur DERYARU15Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    61Muhammet Musab GÜLAYRU15Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    62Yusuf Ensar GÜLEPRU15Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    63HAMZA DEMİRRU15Mİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    64Recep Eymen BILGINRU15Mİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    65Selahattin ÖZERRU15Mİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    66SANCAK ERSOYRU15Mİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    67Bora Yankı SARIOĞLURU15Mİzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    68Emirhan KANADIKIRIKRU15MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    69Abdullah Enes DOĞANRU15MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    70BERAT ERDİMRU15MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    71Kürşat ŞAHINRU15MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    72Berke BODURRU15MKırklareli BölgesiKIRK OK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    73Ömer Efe ÇOBANRU15MKırklareli BölgesiKIRK OK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    74Aras GEZEKRU15MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    75DOĞUKAN EFE KÖROĞLURU15MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    76Eymen Ege GÖRDEBİLRU15MKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    77Eyüp Kaan ERDURANRU15MKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    78Mehmet Kaan KUBAKRU15MKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    79Batuhan UÇARRU15MManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    80Selhat ÇEÇENRU15MManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    81Ömer Efe GÖREKÇIRU15MMuğla BölgesiFETHİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    82Yağız Tuğra ÇOBANRU15MMuğla BölgesiKAR OKÇULUK AKADEMİ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    83Kazım Evran TAŞRU15MMuğla BölgesiMuğla Ferdi
    84Eymen ERDEMRU15MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    85Yunus Emre ALKANRU15MŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    86AHMET KUTAY ÇETİNRU15MTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    87Doruk Ali NOHUTRU15MTrabzon BölgesiTrabzon Ferdi
    88Ufuk BAŞERRU15MYalova BölgesiYALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    89Abdullah KAVURANRU15MYalova BölgesiYALOVA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    90Ayaz OKTAYRU15MZonguldak BölgesiZonguldak Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1NUR HUDE DIYAPRU15WAdana BölgesiAdana Ferdi
    2AZRA KESKİNRU15WAdana BölgesiADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    3Gökçen KIRICIRU15WAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4KUMSAL MİNA TUĞRU15WAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Ece Nur KESKİNRU15WAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Ecrin KURURU15WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    7Zeynep Ada KÜÇÜKRU15WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    8Zeynep Ceylin BIRCANRU15WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    9Beril Şevval DURGUTRU15WAnkara BölgesiANKARA ZEN SPOR KULÜBÜ
    10Doğa BINGÜLRU15WAnkara BölgesiANKARA ZEN SPOR KULÜBÜ
    11ELİF ÜÇPINARRU15WAnkara BölgesiANKARA ZEN SPOR KULÜBÜ
    12Ayşe Duru ÇETİNKAYARU15WAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13Doğa BAŞRU15WAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Sude Hira BEKTAŞRU15WAnkara BölgesiÇUBUK OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15SUDENUR CANTÜRKRU15WAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    16Azra KILIÇRU15WAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    17Sueda ALTUNDAĞRU15WAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    18Elif Naz YıldızRU15WAnkara BölgesiMEGA AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
    19Zeynep ÇelikRU15WAnkara BölgesiMEGA AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
    20Azra ARSLANRU15WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    21Belinay Deren DURUSOYRU15WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    22İpek ÇETINRU15WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    23Türkü İzem BEŞIRRU15WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    24Zehra TURANRU15WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    25Zeynep Beril HASIRCIRU15WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    26Zümra ÖZDEMİRRU15WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    27Eda YILDIRIMRU15WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    28Damla İZMIRRU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    29Diana OTCURU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    30Eda YUVARU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    31Fatma Elif DOĞANRU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    32Özüm ÜLGERRU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    33Pelin TEKİNRU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    34Su Medine SEYHANRU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    35Zeynep YENIGÜNRU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    36Sena Dijan KANATLIRU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    37EBRAR GÜDERRU15WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    38Erva Hüma TOPÇURU15WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    39AZRA NUR AYDEMİRRU15WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    40Sare Miray YAVUZRU15WBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    41Selin YILMAZRU15WBursa BölgesiBURSA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    42Ece ÖZRU15WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    43Ecem ÖZDEMİRRU15WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    44Esma Canan ÖZBEKRU15WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    45Fatıma Serra DEMİRRU15WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    46Feyza KÜÇÜKRU15WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    47Elif Bade YILDIZRU15WDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    48Sinem İSTERRU15WDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    49Ecrin BAHARRU15WDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    50Esila NEZORRU15WDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    51Hüma BAHARRU15WDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    52Ahsen MEYVALIRU15WErzincan BölgesiERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    53Alya ÜNALANRU15WEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    54Ceylin YEŞİLTUNARU15WEskişehir BölgesiEskişehir Ferdi
    55İpek DIRIRU15WGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    56Emine ATÇARU15Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    57Neslihan Sena GÖRALRU15Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58Nehir SEYHANRU15Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    59Yasemin YILDIRIMRU15Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    60Naile DAŞTANRU15Wİstanbul BölgesiBAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    61Amine Duru YÜRÜMEZRU15Wİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    62Duru COŞKUNRU15Wİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    63ELİF CEREN AKAKINRU15Wİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    64Melike Hüma AKCARU15Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    65Derin ALTINAYRU15Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    66Duru DOKUYUCURU15Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    67Işıl MENTEŞOĞLURU15Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    68Aylin Asya AKDAĞRU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    69Beyza YÜKSEKTEPERU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    70ELA ÖZTÜRKRU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    71Elif Erva PEHLİVANRU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    72Ecrin GÜLHANRU15Wİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    73Gaye HAFIZOĞLURU15Wİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    74İrem Nur ÖZDAŞRU15Wİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    75ZÜMRA KAYARU15Wİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    76Gülten İstanbul KAYNARRU15Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    77Rabia ÖZTÜRKRU15Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    78Zeynep Naz KOCACIKRU15Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    79FATMA KÜBRA ÇELİKRU15Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    80HİRANUR İLHANRU15Wİzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    81NİLDA ÖZİÇRU15Wİzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    82TUĞÇE FIRATRU15Wİzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    83Zeynep TÜFEKÇIRU15WKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    84Ecrin ELGÖLGESIRU15WKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    85Hatice Sude KÖSEOĞLURU15WKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    86Seden TOPRU15WKırklareli BölgesiKIRK OK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    87Sevdegül KÖROĞLURU15WKırklareli BölgesiKIRK OK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    88Ada YÜKSELRU15WKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    89Simge ÖZHANRU15WKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    90Sümeyye TUNCERRU15WKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    91HİRANUR KELEŞRU15WKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
    92NAZLI ADSIZRU15WKırşehir BölgesiKırşehir Ferdi
    93Ecrin Sema ATÇEKENRU15WKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    94Elif Bilge ÇELIKRU15WKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    95Gülnihal GÜLRU15WKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    96Ayşe Nur AKTAN RU15WMalatya BölgesiMalatya Ferdi
    97Ecrin AYDINRU15WMalatya BölgesiMalatya Ferdi
    98Elif Eylül DEMİRCAN RU15WMalatya BölgesiMalatya Ferdi
    99Eslem KAHRAMANRU15WManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    100Zeynep Ecem ÇAVUŞRU15WManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    101Elif TURHANRU15WMuğla BölgesiFETHİYE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    102Ayşe MAHİRRU15WMuğla BölgesiKAR OKÇULUK AKADEMİ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    103Elif TUNÇRU15WMuğla BölgesiKAR OKÇULUK AKADEMİ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    104CEREN DİNDARRU15WOrdu BölgesiEFOR GELİŞİM OKULLARI SPOR KULÜBÜ
    105Melis Erva ÖZYÜREKRU15WOrdu BölgesiÖZKAN ÖZYÜREK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    106ALİN ÇOLAKRU15WOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    107Başak Sena DERİNKÖKRU15WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    108BETÜL SOYTÜRKRU15WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    109Ravzanur AYGÜLRU15WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    110Ecmel ŞENGÜNRU15WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    111Ecrin TURNARU15WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    112Elif Eylül ŞAHİNRU15WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    113Zeynep Nisa TAŞÇIRU15WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    114Sümeyye ÜRGÜPRU15WSivas BölgesiSULTANŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    115Yağmur YALÇINRU15WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    116Zeynep ŞAHİNRU15WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    117Eylül KARAKUŞRU15WTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    118Fatma Nur HACIMRU15WUşak BölgesiUŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    119Nezir Sultan HACIMRU15WUşak BölgesiUŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    120NOUR ALA’OMAR A.HUSSEIN NOUR ALA’OMAR A.HUSSEINRU15WYalova BölgesiYALOVA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    121PERİ YILDIZRU15WYalova BölgesiYALOVA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    122Tuğsem KAHVECİRU15WZonguldak BölgesiZonguldak Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Uras Yasin ÖNERCU15MAnkara BölgesiABC KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    2ASIM KAYACU15MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    3Deniz Emre ELVERCU15MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    4Efe TAŞTEKINCU15MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    5Kerem Can KOÇYİĞİTCU15MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    6İHSAN BERAT ULUÇAYCU15MAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    7Sadi KOLUKISACU15MAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    8Cem GÜNALCU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    9Eymen BAHADIRCU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    10Selim KAŞIFCU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    11Eymen YEŞILYURTCU15MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    12AHMET MELİH ÇIRPANCU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13Bilal Talha AYHANCU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Metin Mert VAROLCU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Omar Mahmoud Serageldın SHAHEENCU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    16Ahmed Katade GÜVENDICU15Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    17Ata KAPLANCU15Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    18Kerem ÇALIŞKANCU15Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    19Mehmet Asaf KELEPIRCIOĞLUCU15Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    20Şenol Doğuhan DOĞANCU15Mİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    21Diyar BAYGINCU15Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    22Ebubekir KONAKCU15Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    23Hamza Mostafa Amer Mohamed ElwanCU15Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    24Emir İMANCU15Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    25Kerem KIZILTUĞCU15Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    26Mirza Ali KAYGALAKCU15Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    27Alper USLUCU15Mİstanbul BölgesiGÖKTÜRK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
    28Haktan ÇELIKCU15Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    29MERT EFE KARATAŞCU15Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    30Ömer Asaf DORUKCU15Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    31Savaş Taha ÜNALCU15Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    32Yunus Emre FENERCİCU15Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    33AHMET BORA BAŞTUĞCU15Mİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    34Yusuf ERKENCICU15Mİzmir BölgesiNURSEN SPOR KULÜBÜ
    35Mert Tuna PAKCU15Mİzmir BölgesiROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    36ARDA UZUNOKURCU15MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    37Ayhan BAYRAMCU15MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    38AHMET CEMİL AYDINCU15MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39KEREM DÖKMECU15MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    40YUSUF KEREM KİNİKCU15MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    41Deniz Alp AKÇAYCU15MMalatya BölgesiMALATYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    42Ahmet Emir BARAKCU15MManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    43Muhammet Nevzat YEDERCU15MManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    44İLHAN SARP ÜNLÜCU15MMersin BölgesiNOKTA OKÇULUK MERSİN SPOR KULÜBÜ
    45Emir DEMIRSEÇENCU15MOrdu BölgesiFATSA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
    46Batuhan KUŞDERCİCU15MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    47Furkan Emir CERRAHOĞLUCU15MŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Ferdi
    48RIDVAN VARLICU15MŞanlıurfa BölgesiŞanlıurfa Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Aslı ESKİTÜTÜNCÜCU15WAdana BölgesiADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    2Pelin Beren ARICICU15WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    3İPEK NAYİRCU15WAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4ASYA TUFANOĞLUCU15WAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5İremgül POLATCU15WAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Beray Göksu SELÇUKCANCU15WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    7Elif BALCICU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    8Kamile Elis SERTKAYACU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    9Lara GÜNALCU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    10NAZ ŞENTÜRKLERCU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    11Bilge DERELICU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    12İrem ŞANELCU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13Zeynep Nilda ÖNCELCU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Zümra ALTINCU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Burçin KIRPATCU15WÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    16Zehra Hüsna KILINÇARSLANCU15WÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    17Elif Selin DURMAZCU15Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    18Elisa Sare KÖSECU15Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    19Gannah ARSLANCU15Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    20Nisa Eylül ARDAHANCU15Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Lara ÇETINCU15Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    22Zeynep ÇAĞLARCU15Wİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    23Nisa Nur YILDIRIMCU15Wİstanbul BölgesiBAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    24Buğlem AYDINCU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    25Esmanur FENERCİCU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    26Sümeyye KOÇCU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    27Zeynep CEBECİCU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    28Dilara CERRAHOĞLUCU15Wİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    29Asya Anda İBIŞCU15Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    30Bengü MUTLUCU15Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    31Büşra ÜNERCU15Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    32Pelin Sıla ÖNSOYCU15Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    33CEREN HAMİDE MOUAZIR ACHMETCU15Wİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    34Demet ÖzerCU15Wİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Çağla USLUCU15Wİzmir BölgesiROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    36Emira Irmak AVCICU15Wİzmir BölgesiROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    37ALEYNA BAKKALCU15WKayseri BölgesiKayseri Ferdi
    38Naime Nur KAYACU15WManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Efsa Deniz TAŞCU15WManisa BölgesiManisa Yunus Emre Beledıye Spor Kulübü Derneği
    40Ecrin İLHANCU15WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    41Eflal Duru KAYACU15WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    42Elizan YILDIZCU15WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    43Meleknur KÜÇÜKCU15WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    44Tanem TOPUZCU15WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    45Yaren SARECU15WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    46Elvin Duru GEDIKCU15WOrdu BölgesiEFOR GELİŞİM OKULLARI SPOR KULÜBÜ

    Yarışmaya Kayıtlı Antrenör Listesi


    SıraAdSoyadBölge
    1AkınESKITÜTÜNCÜAdana Bölgesi
    2MelisaYILMAZAdana Bölgesi
    3SerkanKIZILCIKAdana Bölgesi
    4SinemŞAHİNAdana Bölgesi
    5SonerBABAOĞLUAdana Bölgesi
    6İbrahimYAVUZAksaray Bölgesi
    7ŞakirSAĞLAMAksaray Bölgesi
    8ZeynepYAVUZAksaray Bölgesi
    9Ahmet MertKURUŞAnkara Bölgesi
    10AynurÖZCANAnkara Bölgesi
    11CananERGÜNAnkara Bölgesi
    12CengizYILDIRIMAnkara Bölgesi
    13EgeYILDIRIMAnkara Bölgesi
    14EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    15EnesALİBRAHİMAnkara Bölgesi
    16Fatma BuketAYCANAnkara Bölgesi
    17GüldenBİROĞLUAnkara Bölgesi
    18HakanKARADEMIRAnkara Bölgesi
    19HandanBİROĞLUAnkara Bölgesi
    20İsmailÇabukAnkara Bölgesi
    21MacideERDENERAnkara Bölgesi
    22NisanurKUTAYAnkara Bölgesi
    23OğuzhanPOLATAnkara Bölgesi
    24PervinTÜRECİAnkara Bölgesi
    25SevdaAKGÜLAnkara Bölgesi
    26SüleymanAYDUĞANAnkara Bölgesi
    27TamerKAYAAnkara Bölgesi
    28TolgahanYILDIRIMAnkara Bölgesi
    29ZelihaDEMİRTAŞAnkara Bölgesi
    30AhmetÇELIKAntalya Bölgesi
    31AlperAKYOLAntalya Bölgesi
    32AlptekinFIRATAntalya Bölgesi
    33BegülLÖKLÜOĞLU ÖZUSAntalya Bölgesi
    34BurakSARAÇOĞLUAntalya Bölgesi
    35Çağhan Buğra ÖdülÖZUSAntalya Bölgesi
    36Dilan SelizERGİNAntalya Bölgesi
    37EnginCOŞKUNOĞLUAntalya Bölgesi
    38HaticeÇETİNAntalya Bölgesi
    39OğuzhanKÜÇÜKALİAntalya Bölgesi
    40Oktay BuğraERBAYAntalya Bölgesi
    41SerdarMARAŞAntalya Bölgesi
    42Serdar BortayMARAŞAntalya Bölgesi
    43TürkerDOĞANAntalya Bölgesi
    44MünevverULUDAĞAydın Bölgesi
    45UğurHATİPOĞLU Aydın Bölgesi
    46HürkanDÜZENLİBalıkesir Bölgesi
    47İbrahimİNANBalıkesir Bölgesi
    48MuharremOCAKBalıkesir Bölgesi
    49OgünYILDIZBalıkesir Bölgesi
    50EmrahŞENKALBartın Bölgesi
    51MerveYAVUZBayburt Bölgesi
    52BahattinTÜZBingöl Bölgesi
    53Çağla MeryemBAŞDÜLGERBurdur Bölgesi
    54EmelATEŞBursa Bölgesi
    55EmreÖMÜRBursa Bölgesi
    56SalihYILMAZBursa Bölgesi
    57TülayTEMELBursa Bölgesi
    58Zehra ŞeymaALTIKARDEŞLERBursa Bölgesi
    59AytaçAKDAĞÇanakkale Bölgesi
    60DilekMERCAN ÖZDEMİRÇanakkale Bölgesi
    61UfukÇAPÇanakkale Bölgesi
    62YunusSAÇİKÇanakkale Bölgesi
    63HakanTAKÇorum Bölgesi
    64SerkanBURSALIDenizli Bölgesi
    65SevinçBURSALIDenizli Bölgesi
    66TanerSIZANLIDenizli Bölgesi
    67AbdulkadirERKALDiyarbakır Bölgesi
    68BircanÇETİN Düzce Bölgesi
    69GökhanCENGİZDüzce Bölgesi
    70FilizKILINÇElazığ Bölgesi
    71NidaESENElazığ Bölgesi
    72TanerKAYĞILIElazığ Bölgesi
    73SelahattinDEMİRELErzincan Bölgesi
    74HakanÖZBEKEskişehir Bölgesi
    75MerveBAŞARANEskişehir Bölgesi
    76Mehmet TurgutKARACANGaziantep Bölgesi
    77AbdürrezzakTAVACIİstanbul Bölgesi
    78AyhanKARAKUŞİstanbul Bölgesi
    79BurakTAŞÖRENİstanbul Bölgesi
    80BurhanKARAKOÇİstanbul Bölgesi
    81BüşraARSLANİstanbul Bölgesi
    82EbruAR ŞENGÜLİstanbul Bölgesi
    83Efruz Mustafa MirzaGÖNENLİİstanbul Bölgesi
    84EsatACARİstanbul Bölgesi
    85EvrimSAĞLAMİstanbul Bölgesi
    86EyüpTOPALAKİstanbul Bölgesi
    87Göker AhmetYAZICIİstanbul Bölgesi
    88GoncaGENÇİstanbul Bölgesi
    89GürbülentDURSUN İstanbul Bölgesi
    90Halim MertERDENİstanbul Bölgesi
    91HümeyraAYDENİZ BALABANİstanbul Bölgesi
    92İlkerERDOĞANİstanbul Bölgesi
    93KübraYILDIRIMİstanbul Bölgesi
    94MehmetÜRENİstanbul Bölgesi
    95MeralGAZOZİstanbul Bölgesi
    96MertDOĞANİstanbul Bölgesi
    97MustafaDEMİRİstanbul Bölgesi
    98Mustafa SalihKARATEPEİstanbul Bölgesi
    99NezirALTINDALİstanbul Bölgesi
    100NüketYOLAÇİstanbul Bölgesi
    101NurhanAKTAŞİstanbul Bölgesi
    102OrhanÇETİNİstanbul Bölgesi
    103RefikŞARİstanbul Bölgesi
    104SadıkÖZAYDINİstanbul Bölgesi
    105SerdarŞATIRİstanbul Bölgesi
    106TamerMADENİstanbul Bölgesi
    107TanerGÜZELLERİstanbul Bölgesi
    108Yunus EmreBAKIRHANİstanbul Bölgesi
    109Yunus EmreÖZKANİstanbul Bölgesi
    110ZekiyeKOLDAŞİstanbul Bölgesi
    111AnılGÜNAYİzmir Bölgesi
    112BirsenDİŞİzmir Bölgesi
    113Dide ArmağanUYAVİzmir Bölgesi
    114DoğanİŞLERİzmir Bölgesi
    115EsenDÖNMEZİzmir Bölgesi
    116EserÇULHAOĞLUİzmir Bölgesi
    117FatihERDOĞMUŞİzmir Bölgesi
    118FatmaERDOĞMUŞİzmir Bölgesi
    119MuratSEÇİLMİŞİzmir Bölgesi
    120SedatCOŞĞUNİzmir Bölgesi
    121YarkınBOZBAYİzmir Bölgesi
    122FatihKÜÇÜKKahramanmaraş Bölgesi
    123AliVATANSEVERKayseri Bölgesi
    124EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    125GizemELMAAĞAÇLIKayseri Bölgesi
    126MustafaVATANSEVERKayseri Bölgesi
    127RamazanAÇIKGÖZKayseri Bölgesi
    128ÇiğdemÖZKırklareli Bölgesi
    129SüleymanAKALOĞLUKırklareli Bölgesi
    130Ülkü ErenÖZKırklareli Bölgesi
    131ÇağrıDAĞDEVİRENKırşehir Bölgesi
    132YahyaULAŞKırşehir Bölgesi
    133Ahmet YasirÖZKIŞKonya Bölgesi
    134BurakcanKAYAKOĞLUKonya Bölgesi
    135MuratCIVELEKKonya Bölgesi
    136Berkay CelilKOÇERMalatya Bölgesi
    137EnginAyhanMalatya Bölgesi
    138ÖZGÜRSEKRETERManisa Bölgesi
    139SelçukÇEÇENManisa Bölgesi
    140YusufKELEBEKManisa Bölgesi
    141AlperCOŞARMersin Bölgesi
    142AytekinATAŞMersin Bölgesi
    143HALİMBAŞKONUŞMuğla Bölgesi
    144Kartal CenkTAŞMuğla Bölgesi
    145Mehmet EjderSÖZENMuğla Bölgesi
    146TahirKARATAŞMuğla Bölgesi
    147ÜmmügülsümÖzdağMuğla Bölgesi
    148Yakup HanÇETINNevşehir Bölgesi
    149YusufYAZICINevşehir Bölgesi
    150ErcümentGEDİKOrdu Bölgesi
    151ÖzkanÖZYÜREKOrdu Bölgesi
    152MuhammetYILMAZRize Bölgesi
    153Yusuf İslamAYYILDIZRize Bölgesi
    154KöksalKESKİNSakarya Bölgesi
    155ÖzcanEDİZSakarya Bölgesi
    156SinanODABAŞSakarya Bölgesi
    157BurakBEREKETSamsun Bölgesi
    158FatihBOZLARSamsun Bölgesi
    159İsaÖZERSamsun Bölgesi
    160Ramazan CanADEMSamsun Bölgesi
    161BurakYÜCETAĞSivas Bölgesi
    162Emine EdanurÖLMEZSivas Bölgesi
    163İremDOYMUŞ Sivas Bölgesi
    164MertÇEKİÇSivas Bölgesi
    165PınarDEMİRSivas Bölgesi
    166AyselBABAGÜRTekirdağ Bölgesi
    167EnesUĞURLUTekirdağ Bölgesi
    168DavutKAYATokat Bölgesi
    169GüngörÇAĞLARTrabzon Bölgesi
    170HakanAKKOLTrabzon Bölgesi
    171Samet CanYAKALIUşak Bölgesi
    172EfrahimCANFESYalova Bölgesi
    173ŞabanOKYalova Bölgesi
    174TalatÇERÇİOĞLUZonguldak Bölgesi