Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

    24 Temmuz 2024

    2024 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası (TSP1)

    Yarışma Haberleri

    18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası Sona Erdi

    0
    Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesislerinde 13 – 17 Mart tarihleri arasında gerçekleşen “2024 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası ” bugün yapılan madalya atışları ve...

    2024 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası Başladı

    0
    2024 Yılı faaliyet programımızda bulunan “2024 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası″ yarışması Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesisleri’nde başladı. Yarışmaya 32 Bölge, 85 Kulüp, 418 sporcu...

    2024 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası Reglaman Duyurusu

    0
    2024 Faaliyet programımızda yer alan 2024 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası yarışması 13 - 17 Mart 2024 tarihleri arasında Antalya 100.Yıl Okçuluk tesislerinde gerçekleştirilecektir....

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir

    2024 18 Mart Şehitleri Türkiye Kupası


    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Göktuğ Bilal KAYALAKRMAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Mehmet Emirhan AKSAKALRMAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Osman Hamdi MEŞINCIGILLERRMAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Yusuf DIKICIRMAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Alperen ÖZDEMIRRMAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Bekir SATILMIŞRMAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Harun Bahadır KORKMAZRMAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Hüseyin KAKAŞCIRMAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9Mehmet Efe ÇEVIKRMAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    10Yiğit GÜLERRMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    11Hamza Melih ÇIRAKRMAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    12İsa Kağan BIRSENRMAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    13Tuğtekin OKRMAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    14Yiğit ERDOĞANRMAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    15Koray KOCAMANRMAnkara BölgesiBAŞKENT OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    16Abdullah BEKTAŞRMAnkara BölgesiÇUBUK OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Alperen EREZRMAnkara BölgesiODTU Spor Kulübü
    18Yavuzalp PEKĞÖZRMAnkara BölgesiODTU Spor Kulübü
    19Deniz KIROĞLURMAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    20Doruk Ekin ESATOĞLURMAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    21Alişan ERTUĞRULRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    22Arda Ege DÖNMEZGÜÇRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    23Kayra METINRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    24Kemal Berkay KARAYAKARMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    25Mehmet Ali YILGÖRRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    26Mustafa Buğrahan ÇOBANRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    27Rüzgar Haşim YILDIZRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    28Yusuf Efe DINCELRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    29Ahmet Aksay ÖNCELRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    30Alp AKIŞRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    31Ayaz KOCAGÖZRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    32Efe ARSLANRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    33Egemen SEZENRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    34Merih SIMAVRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    35Mustafa KARAKAYARMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    36Kağan MANAVRMAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    37Toprak KUBILAYRMAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    38Vıktor DARKHANOVRMAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Arif Alp TAŞRMAntalya BölgesiDemirpençe S.K.
    40Abdurrahman Alper AĞCARMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    41Altan KARARMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    42Arslan Kuzey AVCIRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    43Bora BÖREKÇILERRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    44Ömer Eymen ÇOŞLUOĞLURMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    45Saygın ŞAHINRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    46Timuçin ÇELIKHANRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    47Vedat ERBAYRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    48Ayberk KANICIRMBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    49Tezcan EVRERMBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    50Melih KARADENIZRMBayburt BölgesiBayburt Ferdi
    51Ahmet ÖZTÜRKRMBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    52Gürkan AKINRMDenizli BölgesiDenizli Ferdi
    53Metehan ERKIŞRMDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    54Alp Eren ÇELIKRMElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    55Mehmet AKRMElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    56Doğukan KAYARMIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    57Emirhan KURNAZRMIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58Hüseyin Asım KÜÇÜKRMIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    59Hüseyin YAYLARMIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    60Muslihittin Görkem YALÇINRMIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    61Osman Tuğra TÜRKOĞLURMIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    62Arda GÜRERRMİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    63Mustafa Çağan AKÜLKERRMİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    64Kayra YANGEÇRMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    65Yusuf KAYARMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    66Faruk HAYDANRMİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    67Koray YILDIRIMRMİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    68Yakup Semih TERZIOĞLURMİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    69Efe Gürkan MARAŞRMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    70Efe KARARRMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    71Ulaş Berkim TÜMERRMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    72Furkan SERTRMİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    73Gökberk AYTEKINRMİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    74İsmail Burak ÇALIŞKANRMİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    75Zülkif ÇAMCIRMİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    76Ali AYDINRMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    77Berkay AKKOYUNRMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    78Mete GAZOZRMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    79Toprak TÜRKERRMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    80Barış MERMERRMİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    81Bilal Emre DOĞANRMİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    82Yusuf Hamza YILANRMİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    83Batuhan AYAZRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    84Harun KIRMIZITAŞRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    85Muhammed Abdullah YILDIRMIŞRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    86Musa ARZUMANRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    87Ömer Faruk YILDIRMIŞRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    88Tunahan BILGENRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    89Atakan BÜYÜKKÖPRÜRMİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    90Kaan TATLIDILRMİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    91Doruk ACARTÜRKRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
    92Samet AKRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
    93Ali HACIMÜMINOĞLURMİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    94İbrahim Ethem GÜLAÇARRMİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    95Muhammed Bilal GÜNERIRMİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    96Yağız YILMAZRMİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    97Yağız YOLCURMİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    98Doruk YüceRMİzmir Bölgesiİzmir Ferdi
    99Yusuf Kutsi KIRMIZIRMİzmir BölgesiKARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    100Melih ÇAMRMKaraman BölgesiKARAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    101Berkan EKINCIRMKaraman BölgesiKARAMAN YEŞİLAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    102Cüneyt TERLEMEZRMKaraman BölgesiKARAMAN YEŞİLAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    103Berke GÜLÇEKRMKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    104İbrahim KUTSALRMKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    105Kamil TÜRKMENRMKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    106Kemal Sait MILETLIRMKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    107Kutay TEKRMKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    108Ege İLERİRMKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    109Yağız ARSLANRMKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    110Hamza SÜREKRMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    111Murat KAMIŞDERERMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    112Musab KAMACIRMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    113Baturay Alp CIVELEKRMKonya BölgesiKonya Ferdi
    114Mehmet Emin ŞANALRMMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    115Mustafa ÖZDEMIRRMMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    116Şükrü ŞENELRMMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    117Utku BANDIRMARMMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    118Gürol BAYRAKTARRMSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    119Ömer Faruk KOÇRMSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    120Evren SELVIRMSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    121Burak ÇAYIRHANRMSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    122Faruk TOPUZRMSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    123Yunus Emre İSPIRRMSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    124Abdurrahman KATAŞRMŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİREYSEL SPOR KULÜBÜ
    125Muhammed Fatih BAHRIOĞULLARIRMŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİREYSEL SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Assıya YILMAZERRWAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Dünya YENIHAYATRWAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    3Nisa Irmak KÜÇÜKRWAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    4Nisa Nur GÖCENRWAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    5Zeynep Ada KÜÇÜKRWAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    6Samiye Bircan SARIALTINRWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Ayşe Nur Ceren ALBAYRAKRWAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    8Elifsu ÇALIRWAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    9Halise Nur Ecrin ALBAYRAKRWAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    10Naz KABAKOZRWAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    11Aysima KARAOĞLURWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    12Destan KOÇRWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    13Ezgi KARAYRWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14Naile İremsu ÇEVAKRWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Alçin Duru AKBOĞARWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    16Aslı ERRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    17Betül YALÇINRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    18Beyzanur UĞUZRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    19Duru ULUÇAYRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    20Ecrin Aybüke SUBAŞIRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    21Elif BAŞKURTRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    22Hayrü Nisa ERGÜNRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    23Ilgın Denef ÖZSARAÇRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    24Kübra YALÇINRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    25Melissa AHMEDRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    26Nelia Satu UZUNOĞLURWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    27Özüm ÜLGERRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    28Sare TULPARRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    29Tuğçe KILINÇRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    30Elif Sena AKÇAYRWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    31Sahra Melek İNANRWBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    32İrem Nur UZUNRWBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    33Şimal DOĞULURWBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    34İkbal YILDIZRWBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    35Ceren KOÇURRWBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    36Fatma Edanur KILIÇRWÇorum BölgesiÇorum Ferdi
    37Hatice Efsa ÇağılRWÇorum BölgesiÇorum Ferdi
    38Şeyda Nur KınıklıRWÇorum BölgesiÇorum Ferdi
    39Damla ÇAKMAKRWElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    40Yağmur OĞUZRWElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    41Elif DURALRWIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    42Saliha ÇIDEMLERRWIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    43Büşra BAYARRWIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    44Esra ALPASLANRWIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    45Fatma Nur GÜNGÖRRWIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    46Hifa Elif KALELIRWIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    47Menekşe Sude GÜNGÖRRWIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    48Ece Aleyna ÖZTÜRKRWİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    49Ela SITKIRWİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    50Tania MAHMOUDIEHRWİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    51Ayşegül DALDABANRWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    52Beril su KOÇRWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    53Defne GENÇERRWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    54Defne Yeliz RECEPOĞLURWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    55Halime Zeynep ODABAŞRWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    56Hilalnur Şevval DEMIRELRWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    57Rabia Nilsu ERYILMAZRWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58Nisanur ÖZDILRWİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    59Şuheda Nazlı EKINCIRWİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    60Zeynep ÖZTÜRKRWİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    61Ecrin Naz NURTENRWİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    62Gülnaz Büşranur COŞKUNRWİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    63Gülperi ATAKRWİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    64Cansu YILMAZRWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    65Elifsu ÖZDEMIRRWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    66Nur Ece ÖZVARDARLIRWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    67Tara ALTINTAŞRWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    68Zeynep Bağda KALEMRWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    69Zeynep KARAGÖZRWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    70Serra ŞATIRRWİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    71Ebrar Nur ZENGINRWİstanbul BölgesiMİROK SPOR KULÜBÜ
    72Elif Berra GÖKKIRRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    73Erva Medine SAZAKRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    74Gizem ÖZKANRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    75Melike TAŞBAŞIRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    76Nisanur PINARRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    77Yasemin DOĞANRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    78Duru Melek EFEOĞLURWİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    79Eylül Aleyna AYTAÇRWİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    80Gülten İstanbul KAYNARRWİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    81Zeynep Naz KOCACIKRWİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    82Zeynep Beril ÖzelRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    83Zeynep KÖSERWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    84Beren Çağla ERENGÖNÜLRWİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    85Elif Naz AKIŞRWİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    86Gökçe ERSOYRWİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    87Havvana HAYIRLIRWİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    88Sıla ÖZDEMIRRWİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    89Melek ARSLANRWKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    90Rana BAŞARANRWKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    91Zeren ÖZKANRWKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    92Asiye Şüheda TEKEOĞLURWKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    93Fatma MARAŞLIRWKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    94Dilara Ecem DENIZRWKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    95Elif YILDIRIMRWKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    96Beyzanur KARAGÜLLERWKonya BölgesiBulcuk Spor K.
    97Hatice ŞENRWKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    98Defne Naz DEVECIRWMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    99Berra su KAÇARRWSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    100Zeynep KARAKOÇRWSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    101Canse Duru TARAKÇIRWSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    102Defne DEREBAŞIRWSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    103Eslem ARSLANRWSivas BölgesiSULTANŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    104Şimal Selma BULDURWSivas BölgesiSULTANŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    105Zeynep Ela ARSLANRWSivas BölgesiSULTANŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    106Zeynep GENÇERRWSivas BölgesiSULTANŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Çağdaş DIKENCMAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Muhammed Fatih KAPLANCMAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Levent AKPINARCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    4Toprak Efe GÖRGÜLÜCMAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Yakup YILDIZCMAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Ekrem TÜLECMAnkara BölgesiKARGA AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
    7Ferdi ŞENOLCMAnkara BölgesiKARGA AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
    8Baki YILDIRIMCMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    9Mustafa YILMAZCMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    10Ahmet Can YOLAÇCMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    11Batuhan AKÇAOĞLUCMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    12Mustafa Veysel EKINCICMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13Yılmaz KUTLUHANCMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Doruk Ali GÜLERCMAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Fatih KORUKLUOĞLUCMAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    16Necati GÜNAYDINCMAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Batuhan Levent SAĞLAMCMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    18Emirhan Efe KONAKCMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    19Menderes ÜNERCMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    20Umut ALTUNDAĞCMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    21Can KURNAZCMAntalya BölgesiAkant Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    22Muhammet Feyzullah ALKANCMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    23Alec DELGADO KUDRYAVTSEVCMAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24Buğra ÇEVIKALPCMAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    25Doğukan AYDINCMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    26Ege BATIRCMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    27Mert SARALCMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    28Onat GÜNEYCMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    29Orkan KABAKÇICMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    30Tuğra ILICACMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    31Atilla Yiğit İBCIOĞLUCMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    32Adnan ERDEMCMBolu BölgesiBolu Ferdi
    33Mete MERKENCMBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    34Mürsel BOLARCMBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    35Eren KIRCACMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    36Gökay ALTINTAŞCMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    37Noyan ÇERÇICMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    38Osman ÇAKARCMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    39Mehmet YILMAZCMDenizli BölgesiDENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    40Umut ZEYBEKCMDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    41Ali Yücel SAHILLIOĞLUCMHatay BölgesiHatay Yörükler SK
    42İbrahim ARSLANCMIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    43Bünyamin AKSUCMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    44Mahsum ÇIÇEKCMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    45Mücahit AKSUCMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    46Ömer Cihat ÖZKANCMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    47Aykan İŞYENERCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    48Berkant İŞYENERCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    49Kayra ŞENYÜZCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    50Kubilay KURUCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    51Mehmet Emre AYANCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    52Talha Sadık KÖKSALCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    53Toygar BUDAKCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    54Tuğra Ediztan FILIKCMİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    55Şahin SUCMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    56Ege GÜNEYCMİstanbul BölgesiGÖKTÜRK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
    57Mert Kayra KAPLANCMİstanbul BölgesiGÖKTÜRK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
    58Onur GÜLERYÜZCMİstanbul BölgesiGÖKTÜRK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
    59Çağatay MUTLUCMİstanbul BölgesiİSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    60Azad Fırat OKÇUOĞLUCMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    61Cem ÇAKIRCMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    62Hüseyin Berkay UĞURCMİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    63Ergin KOCAKAPLANCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    64Halit Ömer DAĞCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    65Kemal ÖZKANCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    66Kerem ÖZKANCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    67Miraç ÜNLÜCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    68Yağız SEZGINCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    69Eğemen USLUCMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    70Mustafa DINÇELCMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    71Onur Semi TETIKCMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    72Seyit HASARPACMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    73Yunus Emre ARSLANCMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    74Ayhan BAYRAMCMKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    75İsmail Efe ÇINARCMKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    76Kerem ARPACIOĞLUCMKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    77Muhammed Yasir DÜZCMKayseri BölgesiKAYSERİ PARS SPOR KULÜBÜ
    78Murat KAMIŞDERECMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    79Onur Kaan TEMELCMMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    80Emircan HANEYCMMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    81Bekir ÇILLICMNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    82Mustafa AKYARCMNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    83Rıfat TERZICMNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    84Erson CÜRECMOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    85Abdullah ASLIMCMSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    86Kerem ÇELIKCMSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    87Kubilay ÖZDEMIRCMSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    88Bahattin GÖKKAYACMSivas BölgesiSİVAS İL ÖZEL İDARESİ SPOR KULÜBÜ
    89Yusuf SAKALCMSivas BölgesiSİVAS İL ÖZEL İDARESİ SPOR KULÜBÜ
    90Taylan Uğur AKKAVAKCMSivas BölgesiSULTANŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    91Mahmut Beyazıt ÖTEGEÇELICMŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİREYSEL SPOR KULÜBÜ
    92Murat ALKANCMŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİREYSEL SPOR KULÜBÜ
    93Muhammed ETGÜCMŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    94Cem DENLICMTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    95Haydarcan YILDIRIMCMYalova BölgesiYALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Esma Elvin CIVANCWAnkara BölgesiABC KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    2Selin ÇAKIRCWAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    3Asel su AYDINLICWAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    4Betül ÖZBEKCWAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    5Ceren Asiye TAŞCWAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    6Demet Ceylin UÇARCWAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    7Ela YIĞITCWAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    8Mina BOYACICWAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    9Akgül AKÇAOĞLUCWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    10Fatma Yasemin KUTLUHANCWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    11Selma EKERCWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    12Emine Azra YILMAZCWAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    13Nilüfer ERENOĞLUCWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14Zeynep BEŞKAZALICWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Ege Duru AKKAYACWAntalya BölgesiİZZET TEKELİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
    16Begüm YUVACWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    17Elif KAYACWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    18Kamile Elis SERTKAYACWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    19Zeynep BIÇAKCWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    20Bilge DERELICWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Güneş ATEŞCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    22İlkim ŞANELCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23İrem ŞANELCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24Maja SAĞLIKCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    25Maram Yaser Ahmed Abdo NOAMANCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Şeyma Gülbin ÖZENCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    27Yağmur Ece KULAKCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Zümra ALTINCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29Melike AYDOĞDUCWBursa BölgesiSipahi Okçuluk Spor KL.
    30Fatma Nisa GÖKDEMIRCWBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    31Burçin KIRPATCWÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    32Doğa ÖZELCWÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    33Yıldız Duru ÖKTENCWÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    34Özlem ÖZCANCWDenizli BölgesiDENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    35Nermin Nil KENEZCWDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    36Şevval BAYTEMIRCWDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    37Aleyna ARSLANCWIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    38Ezgi Gizem ALTINÇIBIKCWIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Deniz İnci SEYHANCWİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    40Sudem TEKINCWİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    41Yasemin BAŞERCWİstanbul BölgesiAnka Okçuluk Spor Kulübü
    42Azra TURANCWİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    43Cemre DALCWİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    44Ceren AKAYCWİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    45Nisa ELBIRCWİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    46Defne ÇAKMAKCWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    47Serenay DURANCWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    48Maria PIRVUCWİstanbul BölgesiGÖKTÜRK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
    49Yeşim BOSTAN UÇARCWİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    50İrem ÖZTÜRKCWİstanbul BölgesiİSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    51Duru ÇINARCWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    52Bürge Nazra BARANCWİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    53Emine OĞURLUCWİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    54İnci SARACIKCWİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    55Ayşe Bera SÜZERCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    56Ayşenur FENERCICWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    57Efdal Hatice KÖSECWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    58Emine Rabia OĞUZCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    59Sevde Nur HALVALICWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    60Sevim YILDIRCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    61Tubanur AKTEMURCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    62Selma GÖKMEN YAKIŞIRCWKaraman BölgesiKARAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    63Beyza KARAKUŞCWKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    64Didem ÇOŞKUNÇAYCWKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    65İrem OCAKCICWKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    66Şeyma KARAKUŞCWKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    67Öznur DEDECWKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    68Nesrin TAKCI YASSICWKocaeli BölgesiKOCAELİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    69Hatice ŞENCWKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    70Fatma TUTALCWManisa BölgesiManisa Ferdi
    71Meral MAZINELERCWManisa BölgesiManisa Ferdi
    72Duru Tuana YÜCECWMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    73Elif Naz DÜZGÜNCWMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    74Irmak AYDINCWMersin BölgesiALP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    75Ceyda KÖMÜRCWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    76Ecesu DEMIRCANCWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    77Gülçin BALIKCWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    78Hazal BURUNCWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    79Meltem YAKACWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    80Songül LÖKCWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    81Betül ÇELIKCWNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    82Helin SATICICWNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    83Zeynep HANCWNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    84Emine Nur ÇALKICICWSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    85Ayşe DEMIRTAŞCWŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    86Ceren ALKANCWŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    87Beyza Duru ÇELIKCWTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    88Şeydanur UTUŞCWYalova BölgesiYALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ

    Yarışmaya Kayıtlı Antrenör Listesi


    SıraAdSoyadBölge
    1SinemŞAHİNAdana Bölgesi
    2EbruKARABATAKAksaray Bölgesi
    3İbrahimYAVUZAksaray Bölgesi
    4Ahmet MertKURUŞAnkara Bölgesi
    5CananERGÜNAnkara Bölgesi
    6DenizÖZTÜRKAnkara Bölgesi
    7EgeYILDIRIMAnkara Bölgesi
    8EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    9GülüşenGÜLERAnkara Bölgesi
    10HakanKARADEMIRAnkara Bölgesi
    11HandanBİROĞLUAnkara Bölgesi
    12İsmailÇabukAnkara Bölgesi
    13MuratARIÖZAnkara Bölgesi
    14Murat SencanSÜNERAnkara Bölgesi
    15Mustafa SerkanTUNAAnkara Bölgesi
    16OğuzhanPOLATAnkara Bölgesi
    17Okyay TunçKÜÇÜKKAYALAR Ankara Bölgesi
    18PervinTÜRECİAnkara Bölgesi
    19SemihDURANAnkara Bölgesi
    20Taner BAŞKURTAnkara Bölgesi
    21TolgahanYILDIRIMAnkara Bölgesi
    22ZüleyhaKAYAAnkara Bölgesi
    23AlperAKYOLAntalya Bölgesi
    24AlptekinFIRATAntalya Bölgesi
    25AygülMARAŞAntalya Bölgesi
    26BegülLÖKLÜOĞLU ÖZUSAntalya Bölgesi
    27BurakSARAÇOĞLUAntalya Bölgesi
    28Çağhan Buğra ÖdülÖZUSAntalya Bölgesi
    29Dilan SelizERGİNAntalya Bölgesi
    30EdaÇINARAntalya Bölgesi
    31EnginCOŞKUNOĞLUAntalya Bölgesi
    32HaticeÇETİNAntalya Bölgesi
    33HazelKIRSEVERAntalya Bölgesi
    34KutlayYÜKSELAntalya Bölgesi
    35OğuzhanKÜÇÜKALİAntalya Bölgesi
    36Oktay BuğraERBAYAntalya Bölgesi
    37SeldaERDOĞAN Antalya Bölgesi
    38SerdarMARAŞAntalya Bölgesi
    39Serdar BortayMARAŞAntalya Bölgesi
    40TamerÇEVİKALPAntalya Bölgesi
    41TürkerDOĞANAntalya Bölgesi
    42HürkanDÜZENLİBalıkesir Bölgesi
    43İbrahimİNANBalıkesir Bölgesi
    44EmrahŞENKALBartın Bölgesi
    45MerveYAVUZBayburt Bölgesi
    46Ömer FarukMERKENBolu Bölgesi
    47EmelATEŞBursa Bölgesi
    48SalihYILMAZBursa Bölgesi
    49YunusÖZSİPAHİBursa Bölgesi
    50Zehra ŞeymaALTIKARDEŞLERBursa Bölgesi
    51AytaçAKDAĞÇanakkale Bölgesi
    52FurkanÇAMİÇİÇorum Bölgesi
    53SerkanBURSALIDenizli Bölgesi
    54SevinçBURSALIDenizli Bölgesi
    55TanerSIZANLIDenizli Bölgesi
    56NidaESENElazığ Bölgesi
    57TanerKAYĞILIElazığ Bölgesi
    58GizemKOCAMAN BÜLBÜLIsparta Bölgesi
    59GökhanYAYLAIsparta Bölgesi
    60AbdürrezzakTAVACIİstanbul Bölgesi
    61AyhanKARAKUŞİstanbul Bölgesi
    62AyhanKAYAİstanbul Bölgesi
    63BahadırAĞDEREİstanbul Bölgesi
    64BurakTAŞÖRENİstanbul Bölgesi
    65BurhanKARAKOÇİstanbul Bölgesi
    66EbruAR ŞENGÜLİstanbul Bölgesi
    67Efruz Mustafa MirzaGÖNENLİİstanbul Bölgesi
    68EvrimSAĞLAMİstanbul Bölgesi
    69Göker AhmetYAZICIİstanbul Bölgesi
    70GoncaGENÇİstanbul Bölgesi
    71Halim MertERDENİstanbul Bölgesi
    72HümeyraAYDENİZ BALABANİstanbul Bölgesi
    73İlkerERDOĞANİstanbul Bölgesi
    74MeralGAZOZİstanbul Bölgesi
    75MertDOĞANİstanbul Bölgesi
    76MetehanSAFİİstanbul Bölgesi
    77MustafaDEMİRİstanbul Bölgesi
    78Mustafa SalihKARATEPEİstanbul Bölgesi
    79SadıkÖZAYDINİstanbul Bölgesi
    80TanerGÜZELLERİstanbul Bölgesi
    81AnılGÜNAYİzmir Bölgesi
    82EsenDÖNMEZİzmir Bölgesi
    83Halil EgemTabakİzmir Bölgesi
    84SedatAKPINARİzmir Bölgesi
    85RecepBATMANKaraman Bölgesi
    86AliVATANSEVERKayseri Bölgesi
    87EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    88GizemELMAAĞAÇLIKayseri Bölgesi
    89ÇiğdemÖZKırklareli Bölgesi
    90Ülkü ErenÖZKırklareli Bölgesi
    91MuratCIVELEKKonya Bölgesi
    92YusufÖZAYAZKonya Bölgesi
    93AlperCOŞARMersin Bölgesi
    94Mehmet EjderSÖZENMuğla Bölgesi
    95Rukiye GülYAZICINevşehir Bölgesi
    96Yakup HanÇETINNevşehir Bölgesi
    97YusufYAZICINevşehir Bölgesi
    98SunaYERLIKAYAOrdu Bölgesi
    99ÖzcanEDİZSakarya Bölgesi
    100ÇağatayAYDINSamsun Bölgesi
    101FatihBOZLARSamsun Bölgesi
    102İsaÖZERSamsun Bölgesi
    103Ramazan CanADEMSamsun Bölgesi
    104BurakYÜCETAĞSivas Bölgesi
    105Elif BeyzaKARASivas Bölgesi
    106FatihDENİZ Sivas Bölgesi
    107İremDOYMUŞ Sivas Bölgesi
    108MertÇEKİÇSivas Bölgesi
    109TuranYILMAZSivas Bölgesi
    110TugayKARADAĞŞanlıurfa Bölgesi
    111AyselBABAGÜRTekirdağ Bölgesi
    112DavutKAYATokat Bölgesi
    113EfrahimCANFESYalova Bölgesi