Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

    18 Temmuz 2024

    2023 Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonası

    Yarışma Haberleri

    2023 Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

    0
    Antalya Kapalı Spor Salonu'nda 22 Kasım'dan beri devam etmekte olan “2023 Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonası,” bugün yapılan madalya atışları ve ardından gerçekleştirilen madalya töreni...

    2023 Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonası Başladı

    0
    2023 Yılı faaliyet programımızda bulunan “2023 Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonası″ Antalya Spor Salonu'nda başladı. Yarışmaya 40 Bölge, 125 Kulüp, 601 sporcu katılmıştır. Yarışma Sonuçlarına alttaki...

    2023 Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonası Yarışması Reglaman Duyurusu

    0
    2023 Geçici Faaliyet programımızda yer alan 2023 Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonası Yarışması 22 - 26 Kasım 2023 tarihleri arasında Antalya Spor Salonu tesislerinde...

    Yarışma Dosyaları


    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Alperen ÖZDEMIRRMAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Harun Bahadır KORKMAZRMAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Yarkın Göktürk BAYRAMLIKRMAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Ahmet KARACARMAnkara BölgesiANKARA ZEN SPOR KULÜBÜ
    5Boran Kazım ÜSTÜNDAĞRMAnkara BölgesiANKARA ZEN SPOR KULÜBÜ
    6Can SAVAŞCIRMAnkara BölgesiANKARA ZEN SPOR KULÜBÜ
    7Ahmet Raşit ARSLANRMAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    8Mehmet Akif KARAKUŞRMAnkara BölgesiKARGA AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
    9Serhat DEMIRRMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    10Deniz GÜNEYRMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    11Ahmet Nazif DURALRMAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    12Deniz KIROĞLURMAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    13Doruk Ekin ESATOĞLURMAnkara BölgesiTed Ankara Kolejliler Spor Kulübü Derneği
    14Serkan İLDEŞRMAnkara BölgesiTEZEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Yusuf BEDIZRMAnkara BölgesiTEZEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    16Bertan Beyler YILMAZRMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Kemal Berkay KARAYAKARMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    18Yavuz ÇAVUŞOĞLURMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    19Ahmet Aksay ÖNCELRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    20Alp AKIŞRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    21Egemen SEZENRMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    22Halil Kaan AŞIKRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    23Mesut SAPMAZRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    24Vedat ERBAYRMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    25Ahmet ŞAHİNÖZRMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Ali Mert ÇAKARRMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    27Egemen YAVUZRMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Ayberk KANICIRMBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    29Feridun TÜRKRMBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    30Suat Eymen BİLSEMRMBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    31Savaş AĞÜNLÜRMBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    32Gürkan AKINRMDenizli BölgesiDenizli Ferdi
    33Ebubekir KÖSERMDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    34Kaan AKTEPERMDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    35Yekta Eren DURMAZRMDüzce BölgesiDüzce Ferdi
    36Berkant ELMACIRMEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    37Kaan BAYKALRMEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    38Mert KONYALIRMEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Hüseyin NARINRMErzurum BölgesiERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    40Arda GÜRERRMİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    41Hüsnü POLATRMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    42Kemal MUTLURMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    43Sinan Cem ÖZKÖKRMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    44Ahmet Efe KORKMAZRMİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    45Emre TAÇRMİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    46Efe Gürkan MARAŞRMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    47Oğuzhan KÜÇÜKRMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    48Ulaş Berkim TÜMERRMİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    49Furkan SERTRMİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    50Zülkif ÇAMCIRMİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    51Caner KILIÇALPRMİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    52Devrim BÜYÜKACAROĞLURMİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    53Kemal Erdem ULUSOYRMİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    54Ozan SÖNMEZRMİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    55Batuhan AYAZRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    56Hüseyin Erdem DEMIRRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    57Musa ARZUMANRMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    58Samet AKRMİzmir BölgesiGöztepe S.K
    59Deniz YILDIRIMRMİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    60İbrahim Ethem GÜLAÇARRMİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    61Muhammed Bilal GÜNERIRMİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    62Ahmet Salim IŞIKRMKocaeli BölgesiKOCAELİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    63Hamza SÜREKRMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    64Murat KAMIŞDERERMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    65Musab KAMACIRMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    66Ali BABACANRMKonya BölgesiKonya Ferdi
    67Ümit SIVRIRMMuğla BölgesiMuğla Ferdi
    68Aytekin GÜLAŞTIRMOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    69Cemil HAKÇIRMOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    70Yunus ÇETİNKAYARMOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    71Özgür KALKRMSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    72Zafer TÜRENRMSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    73Evren SELVIRMSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    74Yalçın ÖLMEZRMSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    75Yunus Emre İSPIRRMSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    76Esat Emirhan BEKTAŞOĞLURMTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Assıya YILMAZERRWAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Ayşe ERDOĞANRWAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    3Adrıana TARCANRWAnkara BölgesiANKARA ZEN SPOR KULÜBÜ
    4Meltem KONYALIOĞULLARIRWAnkara BölgesiANKARA ZEN SPOR KULÜBÜ
    5Zeynep TARIMRWAnkara BölgesiANKARA ZEN SPOR KULÜBÜ
    6Samiye Bircan SARIALTINRWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Yağmur ALICANRWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Zeynep Sude AYHANRWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9Başak ASLANRWAntalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
    10Fatma ÇAVLIRWAntalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
    11Meltem BİRCANRWAntalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
    12Zübeyde Melis TURANRWAntalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
    13Aysima KARAOĞLURWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14Zeynep BARBAROSRWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Aslı ERRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    16Duru ULUÇAYRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    17Ilgın Denef ÖZSARAÇRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    18Kübra YALÇINRWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    19Azra ÇATALRWBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    20Elanur ATMACARWBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    21Melike Nazlı ONARTRWBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    22Ceylin BOZKURTRWBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23Ferahnur YILMAZ ERTENRWBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24Gülsün YILDIRIMRWBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    25İrem Nur UZUNRWBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    26Sevde Meryem GÜNGÖRRWBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    27Şimal DOĞULURWBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    28Nurcan DAKRWBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    29Ceren KOÇURRWBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    30Yağmur TAKSAKRWBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    31Zeynep BİLBEYRWBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    32Saliha ÇIDEMLERRWIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33Menekşe Sude GÜNGÖRRWIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    34Beril su KOÇRWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Rabia Nilsu ERYILMAZRWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    36Dilara KALRWİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    37Ecrin Naz NURTENRWİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    38Gülnaz Büşranur COŞKUNRWİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    39Gülperi ATAKRWİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    40Elifsu ÖZDEMIRRWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    41Zeynep Tuana KÜLLÜRWİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    42Gizem ÖZKANRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    43Rümeysa UYSALRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    44Yasemin DOĞANRWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    45Elisa Grace ROHWEDDERRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    46Yasemin Ecem ANAGÖZRWİzmir BölgesiGöztepe S.K
    47Hatice ŞENRWKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    48Funda AKSURWKütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
    49Elif Nur YILMAZRWNiğde BölgesiNiğde Ferdi
    50Fatma CERANRWNiğde BölgesiNiğde Ferdi
    51Yasemin CERANRWNiğde BölgesiNiğde Ferdi
    52Ceyda AKRWTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    53Eylül Neva PERÇINRWTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü
    54Ravza Sevim BOYACIRWTokat BölgesiTokat Belediye Plevne Spor Kulübü


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Levent AKPINARCMAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    2Yakup YILDIZCMAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Baki YILDIRIMCMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    4Mustafa YILMAZCMAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    5Ahmet Can YOLAÇCMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Batuhan AKÇAOĞLUCMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Mustafa Veysel EKINCICMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Yılmaz KUTLUHANCMAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9Fatih KORUKLUOĞLUCMAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    10Batuhan Levent SAĞLAMCMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    11Menderes ÜNERCMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    12Umut ALTUNDAĞCMAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    13Emre KARABEYCMAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14İbrahim KAPLANCMAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Semih Oktay ÖZCANCMAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    16Alıreza BUİKPOURCMAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    17Nıma MORTAJICMAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    18Muhammet Feyzullah ALKANCMAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    19Fikret Can SARAÇOĞLUCMAntalya BölgesiANTALYASPOR KULÜBÜ
    20Atalay ARSLANCMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    21Doğukan AYDINCMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    22Timur Kiril YALÇINCMAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    23Ali Kutay UÇAROĞLUCMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24Atilla Yiğit İBCIOĞLUCMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    25Batuhan YILDIRIMCMAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Osman ÇAKARCMÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    27İbrahim ARSLANCMIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Aras ALTUNCMİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    29Arda KANBEROĞLUCMİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    30Muhammed AHİCMİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    31Bünyamin AKSUCMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    32Mahsum ÇIÇEKCMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    33Ömer Cihat ÖZKANCMİstanbul BölgesiBEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    34Ahmet Arda YILDIRIMCMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Atilla UZUNCMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    36Şahin SUCMİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    37Mehmet CAGATAYCMİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    38Mehmet Emin KURUTAŞCMİstanbul Bölgesiİstanbul Ferdi
    39Hüseyin Ferhat KEMALOĞLUCMİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    40Berat Emin ERCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    41Furkan ORUÇCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    42Miraç ÜNLÜCMİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    43Cihat ŞAMLIOĞLUCMİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    44Abdullah Yusuf CANCMKastamonu BölgesiATABEYGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    45Eren KOYUNCUCMKastamonu BölgesiATABEYGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    46Eğemen USLUCMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    47Mustafa DINÇELCMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    48Seyit HASARPACMKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    49Murat KAMIŞDERECMKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    50Emircan HANEYCMMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    51Rıfat TERZICMNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    52Erson CÜRECMOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    53Haydarcan YILDIRIMCMYalova BölgesiYALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Sevilay AKGÜNDÜZCWAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    2Fatma Yasemin KUTLUHANCWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Selma EKERCWAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Nilüfer ERENOĞLUCWAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    5Ayşe ÇELEBICWAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    6Güneş ATEŞCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Maja SAĞLIKCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Yarel GÜNAYCWAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9Özlem ÖZCANCWDenizli BölgesiDENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    10Ezgi Gizem ALTINÇIBIKCWIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    11Sinem ATBAKANCWİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    12Derya İpek OKYARCWİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13Emine OĞURLUCWİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Ada SÖNMEZCWİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Elena KOLBANOVACWİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    16Rana DUYULMUŞCWİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    17Ayşe Bera SÜZERCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    18Emine Rabia OĞUZCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    19Tubanur AKTEMURCWİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    20Merve Suphiye YILDIZCWİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    21Pelin Sıla ÖNSOYCWİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    22Ümran COŞĞUNCWİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    23Nur EFECWİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24Zeynep Naz DIŞCWİzmir BölgesiNURSEN SPOR KULÜBÜ
    25Şeyma KARAKUŞCWKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    26Hatice ŞENCWKonya BölgesiKonya B.B.S.K
    27Fatma TUTALCWManisa BölgesiManisa Ferdi
    28Meral MAZINELERCWManisa BölgesiManisa Ferdi
    29Gülçin BALIKCWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    30Meltem YAKACWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    31Songül LÖKCWMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    32Şeydanur UTUŞCWYalova BölgesiYALOVA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Batu Kemal AKMANRU21MAdana BölgesiADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    2Hasan ARICIRU21MAdana BölgesiADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    3Nail Aykut GÜLENRU21MAdana BölgesiADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    4Göktuğ Bilal KAYALAKRU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    5Mehmet Emirhan AKSAKALRU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    6Osman Hamdi MEŞINCIGILLERRU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Yusuf DIKICIRU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Bekir SATILMIŞRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9Hüseyin KAKAŞCIRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    10Mehmet Efe ÇEVIKRU21MAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    11Hamza Melih ÇIRAKRU21MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    12Tuğtekin OKRU21MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    13Yiğit ERDOĞANRU21MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    14Efe Can DİNÇRU21MAnkara BölgesiCECELİ SPOR KULÜBÜ
    15Mehmet Yaser TOPRAKRU21MAnkara BölgesiCECELİ SPOR KULÜBÜ
    16Abdullah BEKTAŞRU21MAnkara BölgesiÇUBUK OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Arda Emir KAYARU21MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    18Tuna GÜCELIOĞLURU21MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    19Yaşar Vefa BOZKURTRU21MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    20Arda BALRU21MAnkara BölgesiKORYO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Oğuz Kaan YALÇINRU21MAnkara BölgesiKORYO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    22Mert KÖSEOĞLURU21MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    23Ömer Faruk BIROĞLURU21MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    24Arda Ege DÖNMEZGÜÇRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    25Kayra METINRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    26Mustafa Buğrahan ÇOBANRU21MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    27Sinan Fatih GÜNAYDINRU21MAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Yiğit Emre GARIPRU21MAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29Güray UYSALRU21MAntalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
    30Muhammed Efe YILDIRIMRU21MAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    31Yiğit Emre SARIRU21MAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    32Ayaz KOCAGÖZRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    33Berk Ebrar ÇEVAKRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    34Efe ARSLANRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    35Merih SIMAVRU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    36Mustafa KARAKAYARU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    37Arınç KÖYNÜKRU21MAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    38Kağan MANAVRU21MAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Toprak KUBILAYRU21MAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    40Buğra ÇEVIKALPRU21MAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    41Emirhan GÜLCANRU21MAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    42Yunus YALÇINTAŞRU21MAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    43Arif Alp TAŞRU21MAntalya BölgesiDemirpençe S.K.
    44Cengizhan CENGİZRU21MAntalya BölgesiDemirpençe S.K.
    45Altan KARARU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    46Arslan Kuzey AVCIRU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    47Bora BÖREKÇILERRU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    48Ömer Eymen ÇOŞLUOĞLURU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    49Metehan GELGELRU21MBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    50Özgür İLHANRU21MBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    51Hamza Yavuz VATANSEVERRU21MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    52Tahsin Alp DEMIRRU21MBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    53Bilal Numan İNANRU21MBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    54Ömer Berk TEKİNRU21MBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    55Yekta Eren TURGUTRU21MBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    56Ahmet ÖZTÜRKRU21MBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    57Oğuzhan ALTUNRU21MDenizli BölgesiDENİZLİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    58Metehan ERKIŞRU21MDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    59Ahmed EKİNÇİRU21MDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    60Ömer Kerim NARİNRU21MErzurum BölgesiERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    61Egemen ÇOMAKRU21MGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    62Mustafa Berke DOKUMACIRU21MGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    63Yasin ÜNLÜTEPERU21MGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    64Hüseyin Asım KÜÇÜKRU21MIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    65Hüseyin YAYLARU21MIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    66Muslihittin Görkem YALÇINRU21MIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    67Çağan DURSUNRU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    68Mustafa Çağan AKÜLKERRU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    69Ozan ORALRU21Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    70Kayra YANGEÇRU21Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    71Lukas Tan GRAFRU21Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    72Yusuf KAYARU21Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    73Deniz Ege ÇAKILLIKRU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    74Erim YILMAZRU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    75Yunus TAÇRU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    76Faruk HAYDANRU21Mİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    77Koray YILDIRIMRU21Mİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    78Yakup Semih TERZIOĞLURU21Mİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    79Efe KARARRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    80Gökberk AYTEKINRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    81İsmail Burak ÇALIŞKANRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    82Toprak TÜRKERRU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    83Ahmet Yiğit KURTRU21Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    84Mahir Mert BILSELRU21Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    85Ömer Faruk AKKUŞRU21Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    86Enver KUŞCURU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    87Ömer Faruk YILDIRMIŞRU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    88Tunahan BILGENRU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    89Ata Efe BIYIKLIRU21Mİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    90Can GÜNDÜZRU21Mİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    91Cem GÜNDÜZRU21Mİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    92Atakan BÜYÜKKÖPRÜRU21Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    93Hüseyin Efe GÜNAYLIRU21Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    94Kaan TATLIDILRU21Mİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    95Ali HACIMÜMINOĞLURU21Mİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    96Yağız YOLCURU21Mİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    97Yusuf Kutsi KIRMIZIRU21Mİzmir BölgesiKARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    98Ahmet Mete ÇABUKRU21MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    99Bilal Arda ALAGÖZRU21MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    100Ökkeş Emin GÜLERRU21MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    101Salih Ertuğrul KÜPELIRU21MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    102Berkan EKINCIRU21MKaraman BölgesiKARAMAN YEŞİLAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    103Cüneyt TERLEMEZRU21MKaraman BölgesiKARAMAN YEŞİLAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    104Hüseyin Efe YALÇINKAYARU21MKastamonu BölgesiATABEYGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    105İbrahim KUTSALRU21MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    106İsmail Efe ÇINARRU21MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    107Kamil TÜRKMENRU21MKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    108Kutay TEKRU21MKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    109Resul Talha GÖVEÇRU21MKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    110Enes SAVAŞRU21MKırıkkale BölgesiAnadolu Hedef Spor Kulübü
    111Baturay Alp CIVELEKRU21MKonya BölgesiKonya Ferdi
    112Mustafa YONGACIRU21MKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    113Ömer Hanefi ÇERÇIRU21MManisa BölgesiManisa Ferdi
    114Sefa Berat TÜRKÖZRU21MManisa BölgesiManisa Ferdi
    115Emirhan TANRIVERRU21MOrdu BölgesiDUMLUPINAR SPOR KULÜBÜ
    116Kerem KESKINRU21MOrdu BölgesiDUMLUPINAR SPOR KULÜBÜ
    117Muhammet Furkan YÜMLÜRU21MOrdu BölgesiDUMLUPINAR SPOR KULÜBÜ
    118Kürşat KAHRAMANRU21MOrdu BölgesiFATSA RAGBİ SPOR KULÜBÜ
    119Miraç ELMALIRU21MOrdu BölgesiFATSA RAGBİ SPOR KULÜBÜ
    120Yunus Emre MEMIŞRU21MOrdu BölgesiFATSA RAGBİ SPOR KULÜBÜ
    121Emirhan CİNRU21MOrdu BölgesiREİS ARSLANLAR SPOR KULÜBÜ
    122Kerem UZUNRU21MOrdu BölgesiREİS ARSLANLAR SPOR KULÜBÜ
    123Yavuz Selim AYDINRU21MOrdu BölgesiREİS ARSLANLAR SPOR KULÜBÜ
    124Emirhan YERLIKAYARU21MOrdu BölgesiÜNYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ
    125Çağan ÇINARRU21MSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    126Gürol BAYRAKTARRU21MSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    127Burak ÇAYIRHANRU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    128Faruk TOPUZRU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    129Mustafa Efe ÇELİKRU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    130Burak YELKOVANRU21MTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    131Halit KOÇRU21MTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    132Rüzgar ALBAYRAKRU21MTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    133Erdem Özkan SAPANRU21MTekirdağ BölgesiTEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    134Eray KARNAKRU21MTokat BölgesiTOKAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Pervin Azra GÜMÜŞRU21WAnkara BölgesiANGORA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Dünya YENIHAYATRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    3Mina UÇAKKANRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    4Nisa Nur GÖCENRU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    5Hümeyra KAPLIRU21WAnkara BölgesiANKARA ZEN SPOR KULÜBÜ
    6Nil AKSURU21WAnkara BölgesiÇANKAYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    7Elif ÇELİKKOLRU21WAnkara BölgesiCECELİ SPOR KULÜBÜ
    8Gülsüm SOBARU21WAnkara BölgesiCECELİ SPOR KULÜBÜ
    9Buse IŞIKRU21WAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    10Sueda ALTUNDAĞRU21WAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    11Yaren KILIÇRU21WAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    12İnci Başak DÖNMEZRU21WAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13Elif Gülsüm SAĞLAMRU21WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    14Fadime Şevval OYGURRU21WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15İnci Dila USLURU21WAnkara BölgesiÜMİTKÖY OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    16Elifsu ÇALIRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17İrem TÜRKKALRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    18Naz KABAKOZRU21WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    19Nisanur YALÇINTAŞRU21WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    20Refia Nur ŞENGÜLRU21WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Zehra Damla TAVİLOĞLURU21WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    22Nur Elif TATARRU21WAntalya BölgesiAkdeniz Okçuluk Eğitim
    23Berra Nur ALEVRU21WAntalya BölgesiANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    24Elif ÖZMENRU21WAntalya BölgesiANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    25Sevilay KARAMANLARRU21WAntalya BölgesiANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    26Destan KOÇRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    27Ezgi KARAYRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    28Irmak YÜCETÜRKRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    29Naile İremsu ÇEVAKRU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    30Arya KÖYNÜKRU21WAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    31Beyza DEMIRELRU21WAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    32Kamile KARAKAYARU21WAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33Yağmur ÇETINKAYARU21WAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    34Derya YILDIRIMRU21WAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Elif KÜÇÜKRU21WAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    36Selin Dürdane YAMANRU21WAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    37Alçin Duru AKBOĞARU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    38Beyzanur UĞUZRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    39Ecrin Aybüke SUBAŞIRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    40Elif BAŞKURTRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    41Tuğçe KILINÇRU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    42Alya DENIZRU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    43Efsa Münevver SARIRU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    44Elif Sena AKÇAYRU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    45Ceylin Ecrin UYANIKRU21WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    46Irmak Özgü ÖZKANRU21WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    47Funda KARADUMANRU21WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    48Sahra Melek İNANRU21WBalıkesir BölgesiGÖNEN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    49Berra KARARU21WBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    50Beyza KARARU21WBilecik BölgesiBilecik Gençlik S.K.
    51Bilge MERKENRU21WBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    52İkbal YILDIZRU21WBolu BölgesiBOLU GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    53İlayda İNÇUKURRU21WDenizli BölgesiDENİZLİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    54Şengül AKŞITRU21WDenizli BölgesiDENİZLİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    55Zehra ÇALIŞKANRU21WDenizli BölgesiDENİZLİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    56Ecrin CANÖZÜRU21WDiyarbakır BölgesiDiyarbakır Ferdi
    57Defne DEMIRPENÇERU21WGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58Hatice Selin TIRYAKIRU21WGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    59İpek DIRIRU21WGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    60Emine Esin HARTUÇRU21WIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    61Fatma Nur GÜNGÖRRU21WIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    62Kübra OĞUZOĞLURU21WIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    63Ece Aleyna ÖZTÜRKRU21Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    64Ela SITKIRU21Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    65Aybüke Neva ŞAHİNOĞLURU21Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    66Ayşegül DALDABANRU21Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    67Defne GENÇERRU21Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    68Merve YILDIZRU21Wİstanbul BölgesiEyüpsultan Belediyesi Spor Kulübü Derneği
    69Nisanur ÖZDILRU21Wİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    70Şuheda Nazlı EKINCIRU21Wİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    71Zeynep ÖZTÜRKRU21Wİstanbul BölgesiGAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    72Cansu YILMAZRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    73Neva Zeynep KANATLIRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    74Nur Ece ÖZVARDARLIRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    75Zeynep Bağda KALEMRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    76Zeynep KARAGÖZRU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    77Beyza KARARU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    78Defne PALABIYIKRU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    79Yağmur ŞAHINRU21Wİstanbul BölgesiKAYA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    80Elif Naz KEMALOĞLURU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    81Elif Naz ÖZTÜRKRU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    82Serra ŞATIRRU21Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    83Erva Medine SAZAKRU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    84Melek Naz ALKANRU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    85Melike TAŞBAŞIRU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    86Defne TUNCELRU21Wİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    87Esila Banu ÇİFTÇİRU21Wİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    88Zeynep Büşra ÖZKANRU21Wİstanbul BölgesiSilivri Okçuluk G.S.K
    89Duru Melek EFEOĞLURU21Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    90Eylül Aleyna AYTAÇRU21Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    91Gülten İstanbul KAYNARRU21Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    92Ayşenur UYSALRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    93Beren Çağla ERENGÖNÜLRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    94Gökçe ERSOYRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    95Havvana HAYIRLIRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    96Sıla ÖZDEMIRRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    97Şuheda GÜNERIRU21Wİzmir BölgesiİZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    98Selin Efsıla HANİFEOĞLURU21WKastamonu BölgesiATABEYGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    99Melek ARSLANRU21WKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    100Zeren ÖZKANRU21WKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    101Fatma MARAŞLIRU21WKayseri BölgesiKAYSERİ SPOR AŞ SPOR KULÜBÜ
    102Ayşe YIĞITRU21WKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    103Nazlı GÜLRU21WKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    104Elif Sude AKLIBAŞINDARU21WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    105Feyza Rana DEMİRYÜREKRU21WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    106Latife KÖRPINARRU21WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    107Bahar Asya ŞİRİNRU21WOrdu BölgesiFATSA BÜYÜK ATA ORTAOKULU SPOR KULÜBÜ
    108Esila KILIÇRU21WOrdu BölgesiFATSA BÜYÜK ATA ORTAOKULU SPOR KULÜBÜ
    109Sıla Nur KILIÇRU21WOrdu BölgesiFATSA BÜYÜK ATA ORTAOKULU SPOR KULÜBÜ
    110Asya Zeynep TÖNGELLIRU21WOrdu BölgesiFATSA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
    111Elif Naz TOPKARARU21WOrdu BölgesiFATSA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
    112Nehir ÖZKANRU21WOrdu BölgesiFATSA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
    113Ela ERUZUNRU21WOrdu BölgesiÖZKAN ÖZYÜREK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    114Ezgi ERUZUNRU21WOrdu BölgesiÖZKAN ÖZYÜREK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    115Merve ŞAHİNRU21WOrdu BölgesiÖZKAN ÖZYÜREK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    116Berra su KAÇARRU21WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    117Eslina PELINRU21WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    118Nurulhüda KÖSERU21WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    119Zeynep Naz KAYARU21WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    120Canse Duru TARAKÇIRU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    121İlayda Şevval ERKİNRU21WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    122Semra Ecrin BAŞRU21WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    123Nurgül GÜLERRU21WTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    124Şevval SUBAŞILIRU21WTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    125Ceylin POLATRU21WTokat BölgesiTOKAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Gazi Can AKBULUTCU21MAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
    2Çağdaş DIKENCU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Muhammed Fatih KAPLANCU21MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4İsmail Ayaz KARASUCU21MAnkara BölgesiABC KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    5Ramazan CANKURTCU21MAnkara BölgesiABC KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    6Efe DİRİLCU21MAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Furkan Doruk MUTLUCU21MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    8Tuğrul YILMAZCU21MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    9Can KURNAZCU21MAntalya BölgesiAkant Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
    10Mehmet Ali İNALCU21MAntalya BölgesiAntalya Alfa Gençlik Spor Kl.
    11Oğuz Alp TEZAKCU21MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    12Alec DELGADO KUDRYAVTSEVCU21MAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13Mert Can ÖZTÜRKCU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    14Mert SARALCU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    15Onat GÜNEYCU21MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    16Cevdet Doğan ULUDAĞCU21MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    17Denizhan SÜMERCU21MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    18Mehmet YILDIRIMCU21MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    19Ahmet Emir Can ÖZBEKCU21MBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    20Mürsel BOLARCU21MBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    21Eren KIRCACU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    22Gökay ALTINTAŞCU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    23Noyan ÇERÇICU21MÇanakkale BölgesiGelibolu Yarımada Spor Kulübü
    24Gülken Ali NEŞELICU21MÇorum BölgesiÇorum Ferdi
    25Ufuk GENÇCU21MÇorum BölgesiOSMANCIK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Umut ZEYBEKCU21MDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    27Berk ÖZBEKCU21Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Kuzey SELANCU21Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29Ahmet Kerem ADAŞCU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    30Görkem Tuna TALAYCU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    31Kenan Egemen KEKEÇCU21Mİstanbul BölgesiFOKUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    32Azad Fırat OKÇUOĞLUCU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    33İlker Berat KAYAŞCU21Mİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    34Kemal Batuhan ÖZERCU21Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    35Mehmet Enes AKKAYACU21Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    36Mustafa Eren ÇİTİLCU21Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    37Ahmet Ege TEZCANCU21Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    38Arben ALACALIOĞLUCU21Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Emin Akalp İNCECIKCU21Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    40Halit Ömer DAĞCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    41Kemal ÖZKANCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    42Kerem ÖZKANCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    43Yağız SEZGINCU21Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    44Baran ŞEKEROĞLUCU21Mİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    45Ali KANDIRMIŞCU21Mİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    46Emir Deniz BARŞCU21Mİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    47Kayra Furkan KAÇMAZCU21Mİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    48Mahmut Berk BİLGİLİCU21Mİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    49Engin Deniz GÜLERCU21Mİzmir BölgesiGG OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    50Yunus Emre ARSLANCU21MKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    51Cihad Emir YILDIZCU21MKütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
    52Bekir ÇILLICU21MNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    53Doruk Aras FERALANCU21MNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    54Mehmet Burak ÇETINCU21MNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    55Mustafa AKYARCU21MNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    56Ömer BABAOĞLUCU21MSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    57Abdullah ASLIMCU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58Kerem ÇELIKCU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    59Kubilay ÖZDEMIRCU21MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    60Talha KOÇCU21MTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Miray ÜLGÜCU21WAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
    2Esma Elvin CIVANCU21WAnkara BölgesiABC KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    3Müge UĞURCU21WAnkara BölgesiABC KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    4Selin ÇAKIRCU21WAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    5Asel su AYDINLICU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    6Betül ÖZBEKCU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    7Miray EROLCU21WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    8Berrenur KURUÇAYIRLICU21WAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9Sahra Seher KARAGÖZCU21WAnkara BölgesiATLANTİS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    10Nihal Bade YAŞACANCU21WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    11Zehra Tuba ÖZMENCU21WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    12Ceren KAYACU21WAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13Gökçenur GİRGİNOLCU21WAnkara BölgesiŞENOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Rabia ARAPOĞLUCU21WAnkara BölgesiZİRVE OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    15Zeynep BEŞKAZALICU21WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    16Ege Duru AKKAYACU21WAntalya BölgesiİZZET TEKELİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
    17Hatice Sena SUBAŞICU21WAntalya BölgesiİZZET TEKELİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ
    18Begüm YUVACU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    19Celıne Defne KANATLICU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    20Zeynep BIÇAKCU21WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    21İrem ŞANELCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    22Maram Yaser Ahmed Abdo NOAMANCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23Şeyma Gülbin ÖZENCU21WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    24Fatma Nisa GÖKDEMIRCU21WBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    25Sündüs Sude TAKCU21WÇorum BölgesiOSMANCIK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Şevval BAYTEMIRCU21WDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    27Yaşanur Ekin ÖZKANCU21Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    28Defne ÇAKMAKCU21Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29Duru ÇINARCU21Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    30Ceren UYMAZCU21Wİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    31Ayşenur FENERCICU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    32Efdal Hatice KÖSECU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    33Şevval YANKAÇCU21Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    34Büşra ÜNERCU21Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    35Ahsen Nehir AVCICU21Wİzmir BölgesiROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ
    36Elifnaz Ecrin MERTCU21WKastamonu BölgesiATABEYGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    37Eslem Hüma DANIŞCU21WKastamonu BölgesiATABEYGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    38İrem YALÇINKAYACU21WKastamonu BölgesiATABEYGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Beyza KARAKUŞCU21WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    40Didem ÇOŞKUNÇAYCU21WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    41İrem OCAKCICU21WKayseri BölgesiKAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    42Öznur DEDECU21WKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    43Ceyda KÖMÜRCU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    44Ecesu DEMIRCANCU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    45Hazal BURUNCU21WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    46Gülşen BAŞCU21WNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    47Nidanur ÇETINELCU21WNevşehir BölgesiGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    48Betül ÇELIKCU21WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    49Helin SATICICU21WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    50Zeynep HANCU21WNevşehir BölgesiNEVŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    51Ece Eylül ERSANCU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    52Zeynep Nisa DİNÇCU21WSamsun BölgesiSAMSUN KUZEY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    53Emine Nur ÇALKICICU21WSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    54Yağmur ALKANCU21WŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİREYSEL SPOR KULÜBÜ
    55Ayşe DEMIRTAŞCU21WŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    56Defne ATICICU21WTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    57Melek Bahar SÖZENCU21WTekirdağ BölgesiLOTUS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ

    Yarışmaya Kayıtlı Antrenör Listesi


    SıraAdSoyadBölge
    1AkınESKITÜTÜNCÜAdana Bölgesi
    2MuhlisÖÇAfyonkarahisar Bölgesi
    3EbruKARABATAKAksaray Bölgesi
    4İbrahimYAVUZAksaray Bölgesi
    5ZeynepYAVUZAksaray Bölgesi
    6AdnanERCANAnkara Bölgesi
    7Ahmet MertKURUŞAnkara Bölgesi
    8AynurÖZCANAnkara Bölgesi
    9AyşegülARIÖZAnkara Bölgesi
    10BerkerKESKINAnkara Bölgesi
    11CananERGÜNAnkara Bölgesi
    12DenizÖZTÜRKAnkara Bölgesi
    13EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    14EnesALİBRAHİMAnkara Bölgesi
    15Fatma BuketAYCANAnkara Bölgesi
    16GüldenBİROĞLUAnkara Bölgesi
    17GülüşenGÜLERAnkara Bölgesi
    18HakanKARADEMIRAnkara Bölgesi
    19HandanBİROĞLUAnkara Bölgesi
    20İsmailÇabukAnkara Bölgesi
    21MacideERDENERAnkara Bölgesi
    22MuratARIÖZAnkara Bölgesi
    23Murat SencanSÜNERAnkara Bölgesi
    24Mustafa SerkanTUNAAnkara Bölgesi
    25MuzafferTEZELAnkara Bölgesi
    26NisanurKUTAYAnkara Bölgesi
    27Okyay TunçKÜÇÜKKAYALAR Ankara Bölgesi
    28Osman AybarsALTINTAŞAnkara Bölgesi
    29PervinTÜRECİAnkara Bölgesi
    30SemihDURANAnkara Bölgesi
    31SüleymanAYDUĞANAnkara Bölgesi
    32TamerKAYAAnkara Bölgesi
    33Taner BAŞKURTAnkara Bölgesi
    34TolgahanYILDIRIMAnkara Bölgesi
    35AhmetÇELIKAntalya Bölgesi
    36AlperAKYOLAntalya Bölgesi
    37AlptekinFIRATAntalya Bölgesi
    38AygülMARAŞAntalya Bölgesi
    39AyhanUZUNTAŞAntalya Bölgesi
    40BegülLÖKLÜOĞLU ÖZUSAntalya Bölgesi
    41Çağhan Buğra ÖdülÖZUSAntalya Bölgesi
    42Dilan SelizERGİNAntalya Bölgesi
    43EdaÇINARAntalya Bölgesi
    44EnginCOŞKUNOĞLUAntalya Bölgesi
    45ErolÖKTEMAntalya Bölgesi
    46HazelKIRSEVERAntalya Bölgesi
    47KadirERAntalya Bölgesi
    48KutlayYÜKSELAntalya Bölgesi
    49OğuzhanKÜÇÜKALİAntalya Bölgesi
    50SeldaERDOĞAN Antalya Bölgesi
    51SerdarMARAŞAntalya Bölgesi
    52TamerÇEVİKALPAntalya Bölgesi
    53TürkerDOĞANAntalya Bölgesi
    54ZekiyeÇEVİKAntalya Bölgesi
    55İbrahimİNANBalıkesir Bölgesi
    56MuharremOCAKBalıkesir Bölgesi
    57OgünYILDIZBalıkesir Bölgesi
    58EmrahŞENKALBartın Bölgesi
    59HikmetDUMANOĞLUBilecik Bölgesi
    60Ömer FarukMERKENBolu Bölgesi
    61SalihYILMAZBursa Bölgesi
    62TülayTEMELBursa Bölgesi
    63Zehra ŞeymaALTIKARDEŞLERBursa Bölgesi
    64AytaçAKDAĞÇanakkale Bölgesi
    65HakanTAKÇorum Bölgesi
    66SerkanBURSALIDenizli Bölgesi
    67SevinçBURSALIDenizli Bölgesi
    68TanerSIZANLIDenizli Bölgesi
    69AbdulkadirERKALDiyarbakır Bölgesi
    70GökhanCENGİZDüzce Bölgesi
    71TubaBAYKALEdirne Bölgesi
    72Hasan BasriHANCI Erzurum Bölgesi
    73Mehmet TurgutKARACANGaziantep Bölgesi
    74GizemKOCAMAN BÜLBÜLIsparta Bölgesi
    75GökhanYAYLAIsparta Bölgesi
    76AbdürrezzakTAVACIİstanbul Bölgesi
    77AyhanKAYAİstanbul Bölgesi
    78BahadırAĞDEREİstanbul Bölgesi
    79BurakTAŞÖRENİstanbul Bölgesi
    80BurhanKARAKOÇİstanbul Bölgesi
    81BüşraARSLANİstanbul Bölgesi
    82EbruAR ŞENGÜLİstanbul Bölgesi
    83Efruz Mustafa MirzaGÖNENLİİstanbul Bölgesi
    84ErolTÜRKEKULİstanbul Bölgesi
    85EyüpTOPALAKİstanbul Bölgesi
    86FatihOLCAŞİstanbul Bölgesi
    87Göker AhmetYAZICIİstanbul Bölgesi
    88GoncaGENÇİstanbul Bölgesi
    89Halim MertERDENİstanbul Bölgesi
    90HümeyraAYDENİZ BALABANİstanbul Bölgesi
    91İlkerERDOĞANİstanbul Bölgesi
    92MehmetORUÇİstanbul Bölgesi
    93MertDOĞANİstanbul Bölgesi
    94Mustafa ŞakirOĞUZİstanbul Bölgesi
    95OzanAKSÜNGERİstanbul Bölgesi
    96SerdarŞATIRİstanbul Bölgesi
    97BirsenDİŞİzmir Bölgesi
    98EsenDÖNMEZİzmir Bölgesi
    99FatmaÇUBUKİzmir Bölgesi
    100Halil EgemTabakİzmir Bölgesi
    101İremÖZDEMİRİzmir Bölgesi
    102SedatAKPINARİzmir Bölgesi
    103SedatCOŞĞUNİzmir Bölgesi
    104FatihKÜÇÜKKahramanmaraş Bölgesi
    105RecepBATMANKaraman Bölgesi
    106BurakKANAATKastamonu Bölgesi
    107ÖmerERGÜDERKastamonu Bölgesi
    108EmreÇÖMEZKayseri Bölgesi
    109GizemELMAAĞAÇLIKayseri Bölgesi
    110MustafaVATANSEVERKayseri Bölgesi
    111ErolSUSUR Kırıkkale Bölgesi
    112Ahmet HalitŞİMŞİRKonya Bölgesi
    113BurakcanKAYAKOĞLUKonya Bölgesi
    114MuratCIVELEKKonya Bölgesi
    115AhmetMERTOĞLUKütahya Bölgesi
    116SerapTÜRKOĞLU Manisa Bölgesi
    117HüseyinKALCIMuğla Bölgesi
    118Mehmet EjderSÖZENMuğla Bölgesi
    119Yakup HanÇETINNevşehir Bölgesi
    120YusufYAZICINevşehir Bölgesi
    121AlperenBAKARNiğde Bölgesi
    122BahadırAYDINNiğde Bölgesi
    123ErcümentGEDİKOrdu Bölgesi
    124SunaYERLIKAYAOrdu Bölgesi
    125ÖzcanEDİZSakarya Bölgesi
    126SinanODABAŞSakarya Bölgesi
    127EsraHAMURCUOĞLUSamsun Bölgesi
    128İsaÖZERSamsun Bölgesi
    129Ramazan CanADEMSamsun Bölgesi
    130Mehmet AliALKANŞanlıurfa Bölgesi
    131MuratALKANŞanlıurfa Bölgesi
    132AyselBABAGÜRTekirdağ Bölgesi
    133DavutKAYATokat Bölgesi
    134EfrahimCANFESYalova Bölgesi