Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

Faaliyet Programı

Lisanslı Sporcular

Uluslararası Başarılar

2024 Türkiye Sıralaması

TOF Portal

TOF Akademi

    16 Temmuz 2024

    ASES U15 (09 – 14 Yaş Grupları) Salon Türkiye Şampiyonası

    Yarışma Haberleri

    2023 ASES U15 (09 – 14 Yaş Grupları) Salon Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

    0
    Antalya Kapalı Spor Salonu'nda 20 Aralık'tan beri devam etmekte olan “2023 ASES U15 (09 – 14 Yaş Grupları) Salon Türkiye Şampiyonası,” bugün yapılan madalya...

    2023 ASES U15 (09 – 14 Yaş Grupları) Salon Türkiye Şampiyonası Başladı

    0
    2023 Yılı faaliyet programımızda bulunan “2023 ASES U15 (09 - 14 Yaş Grupları) Salon Türkiye Şampiyonası″ Antalya Spor Salonu'nda başladı. Yarışmaya 42 Bölge, 134...

    ASES U15 (09 – 14 Yaş Grupları) Salon Türkiye Şampiyonası Yarışması Reglaman Duyurusu

    0
    2023 Geçici Faaliyet programımızda yer alan ASES U15 (09 – 14 Yaş Grupları) Salon Türkiye Şampiyonası yarışması 20 - 24 Aralık 2023 tarihleri...

    Yarışma Dosyaları

    Tümünü indir


    Yarışmaya Kayıtlı Sporcu Listesi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Nail Aykut GÜLENRU15MAdana BölgesiADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    2Adem Kenan YILDIZRU15MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Turhan Berk ERSOYRU15MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Yiğit GÜLERRU15MAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    5İsa Kağan BIRSENRU15MAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    6Can SAVAŞCIRU15MAnkara BölgesiANKARA ZEN SPOR KULÜBÜ
    7Hamza Esat SAĞLAMRU15MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    8Mehmet Ali AKSOYRU15MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    9Mustafa Eymen OYANIKRU15MAnkara BölgesiGAZİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    10Arda Emir KAYARU15MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    11Tuna GÜCELIOĞLURU15MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    12Yaşar Vefa BOZKURTRU15MAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    13Kerem ALPRU15MAnkara BölgesiTEİAŞ G. ve S.K
    14Kayra METINRU15MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    15Rüzgar Haşim YILDIZRU15MAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    16Berk Ebrar ÇEVAKRU15MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    17Serdar Kaan KÜÇÜKALIRU15MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    18Arınç KÖYNÜKRU15MAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    19Kağan MANAVRU15MAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    20Vıktor DARKHANOVRU15MAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Enes AKKOLRU15MAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    22Ramazan Uğur UYSALRU15MAntalya BölgesiÇEVİK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23Abdurrahman Alper AĞCARU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    24Arslan Kuzey AVCIRU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    25Saygın ŞAHINRU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    26Zeki Tuğra YILDIZRU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    27Egemen YAVUZRU15MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Pamir ÇİLESİZRU15MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29Umut KÖSENRU15MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    30Suat Eymen BİLSEMRU15MBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    31Yağız KARAKÖKRU15MBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    32Boran Deniz SALIKRU15MBurdur BölgesiÇAĞLA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    33Bilal Numan İNANRU15MBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    34Ömer Berk TEKİNRU15MBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    35Yekta Eren TURGUTRU15MBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    36Muhammed Taha OLKUNRU15MÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    37Musab Eren YILDIZLIRU15MÇanakkale BölgesiÇanakkale Okçuluk SK
    38Ahmet Arel DEVECİRU15MDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    39Doruk ÇAHLIYANRU15MEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    40Kaan BAYKALRU15MEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    41Oğuzhan BİRERRU15MEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    42Mehmet Emir DERELİRU15MElazığ BölgesiElazığ Gençlik ve Spor Kulübü
    43Cahit Eymen YURTTAŞRU15MGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    44Egemen ÇOMAKRU15MGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    45Metin Mert ÇAMRU15MGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    46Muhammed Said KAPLANRU15MGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    47Muslihittin Görkem YALÇINRU15MIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    48Mustafa Enes HARTUÇRU15MIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    49Ataberk AYMAZRU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    50Deniz AKSOYRU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    51Hamza Mahmoud Serageldın A SHAHEENRU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    52Selim ARSLANRU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    53Abdullah GÜLRU15Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    54Ali AYDINRU15Mİstanbul BölgesiİVK Okçuluk
    55Cüneyt Şahin ÖZELRU15Mİstanbul BölgesiKeskin Okçuluk Spor Kulübü
    56Candaş ÇETINRU15Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    57Davut İmran Talha KESICIRU15Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58Yusuf Ensar GÜLEPRU15Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    59Kerem TUNARU15Mİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    60Eymen Efe TOKMAKOĞLURU15Mİzmir BölgesiCİHAN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    61Ahmet Mete ÇABUKRU15MKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    62Berkan EKINCIRU15MKaraman BölgesiKARAMAN YEŞİLAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    63Aras GEZEKRU15MKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    64Yağız Tuğra ÇOBANRU15MMuğla BölgesiKAR OKÇULUK AKADEMİ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    65Yunus Emre ALKANRU15MŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Hilal BAHTIYARRU15WAnkara BölgesiAnkara Ferdi
    2Ecrin KURURU15WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    3Nisa Irmak KÜÇÜKRU15WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    4Nisa Nur GÖCENRU15WAnkara BölgesiANKARA GSM SPOR KULÜBÜ
    5Sueda ALTUNDAĞRU15WAnkara BölgesiGELENEKSEL SPORLAR SPOR KULÜBÜ
    6Şeyma TAŞKOPARANRU15WAnkara BölgesiKORYO OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    7Beren BALCIRU15WAnkara BölgesiTEİAŞ G. ve S.K
    8Beray BAŞARRU15WAnkara BölgesiYILDIRIM OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    9Zeynep su TURNARU15WAntalya BölgesiAntalya Ferdi
    10Beyza GÜLERYÜZRU15WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    11Ezgi KARAYRU15WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    12Rebecca Tuğba KRISTENSSONRU15WAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    13Arya KÖYNÜKRU15WAntalya BölgesiATLAS OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Ecrin Aybüke SUBAŞIRU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    15İrem ARSLANRU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    16Özüm ÜLGERRU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    17Tuğçe KILINÇRU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    18Alya DENIZRU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    19Elif ÇAKIRRU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    20Elif Sena AKÇAYRU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Sena Dijan KANATLIRU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    22Azra ÇATALRU15WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    23Halime Erva KARAOĞLANRU15WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    24Sümeyye Fatma YORMAZRU15WBalıkesir BölgesiBALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    25Berra SEYMENRU15WBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    26Munise Ebrar SAYILRU15WBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    27Sevde Meryem GÜNGÖRRU15WBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    28Şimal DOĞULURU15WBartın BölgesiBARTIN BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    29Nihan Nida UZUNSOYRU15WBursa BölgesiBURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    30Ece ÖZRU15WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    31Ecem ÖZDEMİRRU15WÇanakkale BölgesiÇAN Termik Gençlik ve SK
    32İlayda İNÇUKURRU15WDenizli BölgesiDENİZLİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    33Sinem İSTERRU15WDenizli BölgesiDENİZLİ OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    34Ecrin su BİTİKRU15WEdirne BölgesiEDOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    35Defne DEMIRPENÇERU15WGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    36Hatice Selin TIRYAKIRU15WGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    37İpek DIRIRU15WGaziantep BölgesiGAZİANTEP OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    38Fatma Nur GÜNGÖRRU15WIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    39Rumeysa ERGUNRU15WIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    40Sevde ARISOYRU15WIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    41Zeynep ÖZCANRU15WIsparta BölgesiISPARTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    42Emine ATÇARU15Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    43Neslihan Sena GÖRALRU15Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    44Firuze Defne ŞAHİNRU15Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    45İrem GÜZELSOYRU15Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    46Sare ÖZVERENRU15Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    47Tara ALTINTAŞRU15Wİstanbul BölgesiİSTANBUL OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ
    48Göksu UĞURLURU15Wİstanbul BölgesiİVK Okçuluk
    49Hatice Nisa KESICIRU15Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    50İrem AYANRU15Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    51Erva Medine SAZAKRU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    52Melek Naz ALKANRU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    53Nehir Berfin ÖKLÜRU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    54Serra YALÇINRU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    55Nazlı BEYHANRU15Wİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    56Gülten İstanbul KAYNARRU15Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    57Zeynep Naz KOCACIKRU15Wİzmir BölgesiDOĞRU OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    58Eylül MANALPRU15Wİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    59Talya Ezgi MÜMİNRU15Wİzmir BölgesiSpor ve Daha Fazlasi (Sports’n More) Okçuluk ve Spor Kulübü Derneği
    60Zeynep TÜFEKÇIRU15WKahramanmaraş BölgesiKAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    61Sevim Ecrin MURATOĞLURU15WKaraman BölgesiKaraman Ferdi
    62Hatice Sude KÖSEOĞLURU15WKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    63Nesibe İnci KABAKRU15WKayseri BölgesiKAYSERİ PARS SPOR KULÜBÜ
    64Ada YÜKSELRU15WKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    65Sude ÖZHANRU15WKırklareli BölgesiUMAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    66Gökçe KÜRLEKRU15WKonya BölgesiSELÇUKLU BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    67Nergiz DÖNMEZRU15WKütahya BölgesiKütahya Gençlik Merkezi G.S.K
    68Eslem KAHRAMANRU15WManisa BölgesiBATI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    69Ayşesu KURGUNRU15WManisa BölgesiMANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    70Zeynep Nisa İKISRU15WOrdu BölgesiFATSA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ
    71Nadire Naz KILIÇRU15WOrdu BölgesiFATSA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    72Zeynep ÇALGIÇRU15WOrdu BölgesiFATSA RAGBİ SPOR KULÜBÜ
    73Melis Erva ÖZYÜREKRU15WOrdu BölgesiÖZKAN ÖZYÜREK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    74Ela YILMAZRU15WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    75Ravza YILMAZRU15WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    76Zeynep KARAKOÇRU15WSakarya BölgesiSAKARYA CİM-OK SPOR KULÜBÜ
    77Hande SARIMEHMETOĞLURU15WSakarya BölgesiSakarya Ferdi
    78Ecrin Ada BULUTRU15WSivas BölgesiSİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    79Selin SAĞLIKRU15WSivas BölgesiSİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    80Eslem ARSLANRU15WSivas BölgesiSULTANŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    81Şimal Selma BULDURU15WSivas BölgesiSULTANŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    82Zeynep GÜLŞENRU15WŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    83Sena Betül HÜLAGÜRU15WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    84Yağmur YALÇINRU15WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    85Zeynep ŞAHİNRU15WTekirdağ BölgesiÇERKEZKÖY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    86Fatma Nur HACIMRU15WUşak BölgesiUŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    87Nezir Sultan HACIMRU15WUşak BölgesiUŞAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    88Mavera YILMAZRU15WZonguldak BölgesiZonguldak Ferdi


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Tuna ŞAHİNCU15MAdana BölgesiADANA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    2Muhammed Fatih KAPLANCU15MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    3Umut Doğukan ASALCU15MAksaray BölgesiAKSARAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    4Serhat Yiğit SOLAKCU15MAnkara BölgesiANKARA TÜRK TELEKOM SPOR KULÜBÜ
    5Deniz Emre ELVERCU15MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    6Efe TAŞTEKINCU15MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    7Furkan Doruk MUTLUCU15MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    8Mustafa Kerem BELİRCU15MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    9Onur EROMAYCU15MAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    10Mehmet Ali İNALCU15MAntalya BölgesiAntalya Alfa Gençlik Spor Kl.
    11Oğuz Alp TEZAKCU15MAntalya BölgesiANTALYA OKÇULUK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    12Doruk HAYTABEYCU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    13Mert SARALCU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    14Yiğit ÖKSÜZCU15MAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    15Cevdet Doğan ULUDAĞCU15MAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    16Davut TURGUTCU15MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    17Talha GÖRKENCU15MBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    18Osman Batu ALTINKURTCU15MIsparta BölgesiGİZAY OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    19Bilal Talha AYHANCU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    20Metehan ÖZTÜRKCU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Muhammed Miraç KARACACU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    22Omar Mahmoud Serageldın SHAHEENCU15Mİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    23Alp Arslan AKDINCU15Mİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    24Yiğit Emir İYİDİRCU15Mİstanbul BölgesiBüyükçekmece Belediyesi S.K
    25Alp Enes AKBAŞCU15Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Muhammed Talha SAYINCU15Mİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    27Orkun HATİPOĞLUCU15Mİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    28Ahmet Ulubey CANIKLICU15Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    29Miraç Arda ALBAYRAKCU15Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    30Savaş Taha ÜNALCU15Mİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    31Furkan ERSOYLUCU15Mİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    32Ayhan BAYRAMCU15MKayseri BölgesiKAYSERİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
    33Kerem ÇELIKCU15MSamsun BölgesiSAMSUN OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    34Melih Nuri SOYDANCU15MSivas BölgesiYERLİKAYA SPOR KULÜBÜ


    SıraAd SoyadKategoriBölgeKulüp
    1Aslı ESKİTÜTÜNCÜCU15WAdana BölgesiADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    2Seniha Verda UZUNCU15WAfyonkarahisar BölgesiAfyonkarahisar Ferdi
    3Beray Göksu SELÇUKCANCU15WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    4Ela TÜRKSÖNMEZCU15WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    5Nihal Bade YAŞACANCU15WAnkara BölgesiONOK SPOR KULÜBÜ
    6Celıne Defne KANATLICU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    7Kamile Elis SERTKAYACU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    8Zeynep BIÇAKCU15WAntalya BölgesiVEDAT ERBAY SPOR KULÜBÜ
    9Eylül ÇAKIRCU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    10İrem ŞANELCU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    11Maja SAĞLIKCU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    12Yarel GÜNAYCU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    13Zeynep Nilda ÖNCELCU15WAntalya BölgesiVİRA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    14Ayşe BERDİBEKCU15WBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    15Nisa Nur TÜZCU15WBingöl BölgesiBİNGÖL ENGELLİLER KÜLTÜR SPOR KULÜBÜ
    16Fatma Nisa GÖKDEMIRCU15WBursa BölgesiULUDAĞ OLİMPİK SPOR KULÜBÜ
    17Sümeyye ALCU15WÇorum BölgesiOSMANCIK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    18Gannah ARSLANCU15Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    19Nimet Zülal SAYMAZCU15Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    20Nurseli Deva KARATAŞCU15Wİstanbul BölgesiALTINOK OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    21Ece Ada ÖZKANCU15Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    22Eylül YILDIZCU15Wİstanbul BölgesiARTI OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
    23Nisa Nur YILDIRIMCU15Wİstanbul BölgesiBAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    24Ecrin AKÇECU15Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    25Emine Naz GÜLCU15Wİstanbul BölgesiDEMKA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    26Maria PIRVUCU15Wİstanbul BölgesiGÖKTÜRK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
    27Neslihan BILIRCU15Wİstanbul BölgesiGÖKTÜRK HENTBOL SPOR KULÜBÜ
    28Ada SÖNMEZCU15Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    29Ece Ilgın ÖRENCU15Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    30Yade Melike KULAKCU15Wİstanbul BölgesiMARMARA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ
    31Meryem İNANOĞLUCU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    32Neva GENÇTÜRKCU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    33Sümeyye KOÇCU15Wİstanbul BölgesiOKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
    34Dilara CERRAHOĞLUCU15Wİstanbul BölgesiSULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    35Asya Anda İBIŞCU15Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    36Bengü MUTLUCU15Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    37Büşra ÜNERCU15Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    38Pelin Sıla ÖNSOYCU15Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    39Zeynep Duru FIDANCU15Wİzmir BölgesiGAZİEMİR HALK EĞİTİMİ SPOR KULÜBÜ
    40Fatma KANDEMİRCU15WKaraman BölgesiKARAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
    41Ada AKTAŞCU15WManisa BölgesiMANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    42Begüm BOZCU15WManisa BölgesiMANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
    43Almira Ecrin ÖZGÜNEYCU15WMuğla BölgesiKAR OKÇULUK AKADEMİ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ
    44Gözde GEDIKOĞLUCU15WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    45Tanem TOPUZCU15WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    46Yaren SARECU15WMuğla BölgesiMUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
    47İremnur HALISCU15WSivas BölgesiSİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
    48Mizgin GÜLŞENCU15WŞanlıurfa BölgesiŞANLIURFA OKÇULUK SPOR KULÜBÜ

    Yarışmaya Kayıtlı Antrenör Listesi


    SıraAdSoyadBölge
    1AkınESKITÜTÜNCÜAdana Bölgesi
    2EdaÇİFTCİAdana Bölgesi
    3SonerBABAOĞLUAdana Bölgesi
    4MineEVIRGENAfyonkarahisar Bölgesi
    5MuhlisÖÇAfyonkarahisar Bölgesi
    6EbruKARABATAKAksaray Bölgesi
    7İbrahimYAVUZAksaray Bölgesi
    8ZeynepYAVUZAksaray Bölgesi
    9AdnanERCANAnkara Bölgesi
    10Ahmet MertKURUŞAnkara Bölgesi
    11AyşeTEZELAnkara Bölgesi
    12CengizYILDIRIMAnkara Bölgesi
    13DenizÖZTÜRKAnkara Bölgesi
    14EmineYILDIRIMAnkara Bölgesi
    15EnesALİBRAHİMAnkara Bölgesi
    16FatmaARAPOĞLUAnkara Bölgesi
    17Fatma BuketAYCANAnkara Bölgesi
    18GüldenBİROĞLUAnkara Bölgesi
    19GülüşenGÜLERAnkara Bölgesi
    20HakanÇETİNKAYAAnkara Bölgesi
    21HakanKARADEMIRAnkara Bölgesi
    22HandanBİROĞLUAnkara Bölgesi
    23HasanÇETİNKAYAAnkara Bölgesi
    24İsmailÇabukAnkara Bölgesi
    25MehmetKAVALAnkara Bölgesi
    26MelikeAYDUĞANAnkara Bölgesi
    27MuzafferTEZELAnkara Bölgesi
    28NisanurKUTAYAnkara Bölgesi
    29OğuzhanPOLATAnkara Bölgesi
    30Osman AybarsALTINTAŞAnkara Bölgesi
    31PerihanTEZCANERAnkara Bölgesi
    32PervinTÜRECİAnkara Bölgesi
    33SemihDURANAnkara Bölgesi
    34SevdaAKGÜLAnkara Bölgesi
    35SüleymanAYDUĞANAnkara Bölgesi
    36TolgahanYILDIRIMAnkara Bölgesi
    37AhmetÇELIKAntalya Bölgesi
    38AlperAKYOLAntalya Bölgesi
    39AlptekinFIRATAntalya Bölgesi
    40AygülMARAŞAntalya Bölgesi
    41AyhanUZUNTAŞAntalya Bölgesi
    42AyşeŞAHINAntalya Bölgesi
    43BegülLÖKLÜOĞLU ÖZUSAntalya Bölgesi
    44BurcuBAYAZITAntalya Bölgesi
    45Çağhan Buğra ÖdülÖZUSAntalya Bölgesi
    46CihanÖZTEMELAntalya Bölgesi
    47Dilan SelizERGİNAntalya Bölgesi
    48EdaÇINARAntalya Bölgesi
    49EnginCOŞKUNOĞLUAntalya Bölgesi
    50ErolÖKTEMAntalya Bölgesi
    51HazelKIRSEVERAntalya Bölgesi
    52KadirERAntalya Bölgesi
    53KutlayYÜKSELAntalya Bölgesi
    54OğuzhanKÜÇÜKALİAntalya Bölgesi
    55RemziGÜVENAntalya Bölgesi
    56SeldaERDOĞAN Antalya Bölgesi
    57SerdarMARAŞAntalya Bölgesi
    58TamerÇEVİKALPAntalya Bölgesi
    59TürkerDOĞANAntalya Bölgesi
    60ZekeriyaCEBECİAntalya Bölgesi
    61ZekiyeÇEVİKAntalya Bölgesi
    62OgünYILDIZBalıkesir Bölgesi
    63EmrahŞENKALBartın Bölgesi
    64HikmetDUMANOĞLUBilecik Bölgesi
    65BahattinTÜZBingöl Bölgesi
    66Çağla MeryemBAŞDÜLGERBurdur Bölgesi
    67NazmiyeAKKANATBurdur Bölgesi
    68EmelATEŞBursa Bölgesi
    69SalihYILMAZBursa Bölgesi
    70TülayTEMELBursa Bölgesi
    71Zehra ŞeymaALTIKARDEŞLERBursa Bölgesi
    72FurkanYAZICIÇanakkale Bölgesi
    73TandoğuYAZICIÇanakkale Bölgesi
    74UfukÇAPÇanakkale Bölgesi
    75YunusSAÇİKÇanakkale Bölgesi
    76HakanTAKÇorum Bölgesi
    77SerkanBURSALIDenizli Bölgesi
    78SevinçBURSALIDenizli Bölgesi
    79TanerSIZANLIDenizli Bölgesi
    80GökhanCENGİZDüzce Bölgesi
    81MustafaSANDALYECİEdirne Bölgesi
    82TubaBAYKALEdirne Bölgesi
    83FilizKILINÇElazığ Bölgesi
    84MerveBAŞARANEskişehir Bölgesi
    85Mehmet TurgutKARACANGaziantep Bölgesi
    86GizemKOCAMAN BÜLBÜLIsparta Bölgesi
    87GökhanYAYLAIsparta Bölgesi
    88YalçınÜNSALIsparta Bölgesi
    89AbdürrezzakTAVACIİstanbul Bölgesi
    90AyhanKARAKUŞİstanbul Bölgesi
    91BurakTAŞÖRENİstanbul Bölgesi
    92BurhanKARAKOÇİstanbul Bölgesi
    93BüşraARSLANİstanbul Bölgesi
    94EkinBOZİstanbul Bölgesi
    95ErdalUYGUNİstanbul Bölgesi
    96EvrimSAĞLAMİstanbul Bölgesi
    97FatihOLCAŞİstanbul Bölgesi
    98FurkanYAMANİstanbul Bölgesi
    99Göker AhmetYAZICIİstanbul Bölgesi
    100GürbülentDURSUN İstanbul Bölgesi
    101Halim MertERDENİstanbul Bölgesi
    102HümeyraAYDENİZ BALABANİstanbul Bölgesi
    103İlkerERDOĞANİstanbul Bölgesi
    104MehmetÜRENİstanbul Bölgesi
    105MeralGAZOZİstanbul Bölgesi
    106MertDOĞANİstanbul Bölgesi
    107MustafaDEMİRİstanbul Bölgesi
    108NezirALTINDALİstanbul Bölgesi
    109NüketYOLAÇİstanbul Bölgesi
    110NurhanAKTAŞİstanbul Bölgesi
    111OrhanÇETİNİstanbul Bölgesi
    112OzanAKSÜNGERİstanbul Bölgesi
    113RefikŞARİstanbul Bölgesi
    114SadıkÖZAYDINİstanbul Bölgesi
    115SerdarŞATIRİstanbul Bölgesi
    116TaceddinYILMAZİstanbul Bölgesi
    117TanerGÜZELLERİstanbul Bölgesi
    118ZekiyeKOLDAŞİstanbul Bölgesi
    119AzizBAŞYİĞİTİzmir Bölgesi
    120BirsenDİŞİzmir Bölgesi
    121Dide ArmağanUYAVİzmir Bölgesi
    122FatmaÇUBUKİzmir Bölgesi
    123SedatAKPINARİzmir Bölgesi
    124SedatCOŞĞUNİzmir Bölgesi
    125YarkınBOZBAYİzmir Bölgesi
    126FatihKÜÇÜKKahramanmaraş Bölgesi
    127ÖzcanBOLATKahramanmaraş Bölgesi
    128RecepBATMANKaraman Bölgesi
    129VenharBATMANKaraman Bölgesi
    130AbdullahOĞUŞKayseri Bölgesi
    131AliVATANSEVERKayseri Bölgesi
    132AlpayÇELİKKayseri Bölgesi
    133FurkanDERNEKLIKayseri Bölgesi
    134GizemELMAAĞAÇLIKayseri Bölgesi
    135MustafaVATANSEVERKayseri Bölgesi
    136Yunus EmreKALEMKayseri Bölgesi
    137ÇiğdemÖZKırklareli Bölgesi
    138Ülkü ErenÖZKırklareli Bölgesi
    139BurakcanKAYAKOĞLUKonya Bölgesi
    140AhmetMERTOĞLUKütahya Bölgesi
    141EnginAyhanMalatya Bölgesi
    142Hüsna NurSANCAKManisa Bölgesi
    143SelçukÇEÇENManisa Bölgesi
    144SerapTÜRKOĞLU Manisa Bölgesi
    145YusufKELEBEKManisa Bölgesi
    146İsmailSARIKAYAMuğla Bölgesi
    147Mehmet EjderSÖZENMuğla Bölgesi
    148TahirKARATAŞMuğla Bölgesi
    149AlperenBAKARNiğde Bölgesi
    150BahadırAYDINNiğde Bölgesi
    151ErcümentGEDİKOrdu Bölgesi
    152ÖzkanÖZYÜREKOrdu Bölgesi
    153HasretALTUN AKSAKAL Sakarya Bölgesi
    154KaderDUMLUSakarya Bölgesi
    155SinanODABAŞSakarya Bölgesi
    156İsaÖZERSamsun Bölgesi
    157BurakYÜCETAĞSivas Bölgesi
    158Elif BeyzaKARASivas Bölgesi
    159Emine EdanurÖLMEZSivas Bölgesi
    160İremDOYMUŞ Sivas Bölgesi
    161MertÇEKİÇSivas Bölgesi
    162Muhammed AlperenACARSivas Bölgesi
    163PınarDEMİRSivas Bölgesi
    164Mehmet AliALKANŞanlıurfa Bölgesi
    165MuratALKANŞanlıurfa Bölgesi
    166MustafaÇOBANŞanlıurfa Bölgesi
    167AyselBABAGÜRTekirdağ Bölgesi
    168EnesUĞURLUTekirdağ Bölgesi
    169Kader BurcuBERBERTekirdağ Bölgesi
    170TanerGÜVENİRTekirdağ Bölgesi
    171GüngörÇAĞLARTrabzon Bölgesi
    172İremYARIMERTrabzon Bölgesi
    173KaanULUSOYZonguldak Bölgesi
    174TalatÇERÇİOĞLUZonguldak Bölgesi